تعمیر کرکره برقی در غرب تهران 13 دی

تعمیر کرکره برقی در غرب تهران 13 دی : اگر کرکره اتوماتیک شما خراب شده است و به دنبال تعمیر کرکره برقی  درغرب تهران هستید، میتوانید روی کمک ما حساب کنید. تمامی خدمات کرکره برقی توسط  شرکت دوراتوماتیک با پشتیبانی کامل و گارانتی انجام می شود که جهت مشاوره و یا اعزام نیروی تخصصی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

 شماره تماس: 09124372935

تعمیرکارکرکره برقی  به تمام مناطق غرب تهران توسط  دوراتوماتیک در سریع ترین زمان به محل مورد نظر ارسال می شود. مناطقی همانند: سعادت آباد، شهرک غرب، جنت آباد، سردارجنگل، شهران، آریا شهر، صادقیه، آیت اله کاشانی، میدان المپیک، منطقه 22 تهران ،میدان آزادی، استادمعین و…

تعمیرات کرکره برقی فوری و شبانه روزی در غرب تهران با اتوماتیک

خرابی کرکره برقی موضوعی جدی است که باید سریع به آن رسیدگی شود. اگر این کرکره دچار خرابی شود ساکنین از اینکه نمیتوانند ماشین های خود را از پارکینگ خارج کنند و یا وارد کنند به شدت ناراحت خواهند شد و سبب چالش برای مدیر ساختمان می شود و حتی ممکن است با یک شب پارک کردن خودرو در بیرون از پارکینگ اتفاق ناگواری رخ دهد که سالها در صدد جبران این خسارت باشند.

اگر کرکره برقی مربوط به مغازه باشد و دچار خرابی شود، اگر سریع رسیدگی نشود سبب خسارت برای آن مغازه و واحد تجاری می شود چرا که کسب درآمد در یک روز و یا حتی چند روز دچار اختلال خواهد شد. این موضوع برای انبارهای صنعتی، خودروهای خدماتی و … به همین صورت است و خرابی یک کرکره معادل خسارت روزانه اقتصادی است. دوراتوماتیک در تلاش است بتواند در سریع ترین زمان نیروهای خود را  به محل شما برای انجام امور تعمیرات ارسال کند.

  تعمیر کرکره برقی در غرب تهران 13 دی

کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی وسیله ای است که با موتور کار می کند. جنس این وسیله از آلومینیوم است و به طور عمودی و در مسیر محور y بالا و پایین می رود. در واقع این وسیله شکل مدرن و جدید کرکره دستی است و به دلیل فناوری های پیشرفته ای که در تولید آن به کار رفته است به محافظت از مکان در برابر سرقت کمک ویژه ای می کند. همچنین کرکره برقی مزایای دیگری نیز دارد که از این میان می توان به سرعت عمل در باز و بسته شدن اشاره کرد.

مزایای استفاده از کرکره برقی:

 1 افزایش ایمنی

2 سهولت در استفاده

3 قابلیت تنظیم خودکار

4 برخورداری از قابلیت نصب ساده و سریع

کرکره برقی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

ریل

کنترل پنل

رول

تیغه

محفظه

ریموت

مهمترین دلایل برای تعمیر کرکره برقی

 

درب، باز یا بسته نمی شود:

این مورد از رایج ترین مشکلات در رابطه با کرکره های برقی است که شرکت های صنعتی و تجاری به دلیل استفاده مکرر از این وسیله بیشتر با آن مواجه می شوند. گفتنی است که اتصال برق مهم ترین دلیل وقوع این مشکل می باشد. برای حل آن در ابتدا می توانید موتور را خاموش نموده و سپس فیوز را چک نمایید تا مطمئن شوید که منبع تغذیه به برق متصل باشد. اگر با انجام این کار مشکل حل نشد بهتر است تا برای رفع و رجوع آن از تخصص یک متخصص ماهر و کاربلد استفاده نمایید.

درب به حالت نیمه، باز و بسته می شود:

بیشتر کرکره پارکینگ ها و مغازه ها در معرض وقوع چنین مشکلی قرار می گیرد. با این حال گفتنی است که عملکرد نادرست سنسورها علت درست باز و بسته نشدن درب است چرا که اگر این سنسور ها در جای درستی نصب نشوند در برای باز و بسته شدن با مشکل مواجه می شود. از اینرو تغییر موقعیت سنسورها و قرار دادن آنها در جای مناسب تا حد زیادی می تواند به حل این مشکل کمک نماید. برای حل این مشکل نیز می توانید از خدمات تعمیر کرکره برقی غرب تهران بهره ببرید.

کرکره برقی هنگام حرکت گیر می کند:

گاهی نیز کرکره در حین حرکت توقف می کند و دیگر باز و بسته نمی شود. در چنین شرایطی روغن کاری یا استفاده از روان کننده بهترین راه حل است.

باز شدن خود به خود کرکره برقی:

این مورد علاوه بر اینکه یک مشکل است تا حد زیادی می تواند باعث سلب امنیت از محیط نیز شود. از اینرو سرعت عمل در حل این مشکل ضروری است.

درب کرکره خیلی آهسته یا خیلی سریع حرکت می کند:

بسیار کند و یا بسیار تند باز و بسته شدن ارتباط مستقیمی با فنر کار گذاشته شده در درب اتوماتیک دارد. لذا فنر آسیب دیده را می بایست تعمیر و یا تعویض کرد. به منظور انجام این مهم می توانید از خدمات تعمیر کرکره برقی اتوماتیک شبانه روزی دوراوتوماتیک استفاده نمایید.

خرابی ریموت کنترل:

اگر ریموت کنترل خراب شود. دیگر نمی توان درب را باز و یا بسته کرد. اتمام باتری از مهمترین دلایل خرابی ریموت کنترل می باشد.

سر و صدای کرکره برقی زیاد:

سر و صدای زیاد آزار را در پی دارد. قطعا هیچ کس از سر و صدای زیاد و گوش خراش لذت نمی برد. سر و صدای زیاد از دلایل متعددی پیروی می کند.

تعمیر کرکره برقی در غرب تهران 13 دی

مراحل تعمیر کرکره برقی

خاموش کردن برق:

برای جلوگیری از برق گرفتگی، ابتدا باید جریان برق متصل به کرکره برقی را قطع کنید.

 

بررسی دستی:

امتحان کنید که آیا کرکره به صورت دستی حرکت می‌کند یا خیر. گاهی اوقات مشکلات جزئی مانند گیر کردن جسمی در ریل می‌تواند مانع حرکت شود.

 

بازرسی بصری:

به دنبال آثار آسیب دیدگی فیزیکی، پارگی، ترک، خوردگی یا فرسودگی باشید.

چک کردن بخش‌های الکتریکی:

اگر به بخش‌های الکتریکی تسلط دارید، بررسی کنید که آیا فیوز، سوییچ، موتور یا کنترگر دچار مشکل شده است یا خیر. در صورت نیاز، قطعات معیوب را تعویض کنید.

تست اجزای مکانیکی:

بررسی کنید که آیا تسمه، پولی‌ها و زنجیر‌ها سالم هستند و درست کار می‌کنند.

روان‌کننده و نگهداری:

روان‌ کننده‌ها را به قطعات متحرک بمالید تا حرکت روان‌تری داشته باشند.

تنظیم مجدد یا برنامه‌ریزی دوباره:

بعضی اوقات سیستم نیاز به ریست یا تنظیم مجدد دارد، به ویژه اگر کرکره‌ها به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند.

تست کردن:

پس از انجام تعمیرات، دوباره جریان برق را وصل کرده و تست کنید که کرکره درست کار می‌کند یا خیر.

اگر مهارت لازم برای بررسی و تعمیر کرکره برقی را ندارید یا اگر مشکل پیچیده‌تر است، بهتر است با یک تکنسین مجرب تماس بگیرید تا از انجام کاری اشتباه و یا بدتر کردن مشکل جلوگیری شود.

مهمترین اقدام موقع خرابی کرکره برقی:

تعمیر کرکره برقی اتوماتیک باید توسط یک فرد متخصص و کاربلد به انجام برسد. چرا که ساختار و قطعات این وسیله از پیچیدگی خاصی برخوردارند. از این رو تعمیر آن توسط یک فرد غیر حرفه ای میتواند به افزایش مشکل دامن بزند و همچنین هزینه تمام شده تعمیر را به نحو فزاینده ای افزایش دهد. لذا یک فرد ماهر و آموزش دیده می تواند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن خرابی احتمالی را عیب یابی نماید و وسیله را تعمیر کند.

 

تعمیر کرکره برقی چقدر زمان میبرد؟

اگر ایراد جزئی باشه و مثلاً از برد باشه یا تنظیم میکروسوئیچ بخواهد که در محل انجام میشه ولی اگر مشکل از موتورباشه یا نیاز به تعویض تیغه باشه بین ۸ ساعت تا ۲ روز زمان میبره.

هزینه تعمیر کرکره برقی چقدر است؟

معمولاً هزینه تعمیر کرکره اتوماتیک برقی شامل اقلام مصرفی و قطعات مصرفی و هزینه باز و بست کرکره و اجرت تعمیر و همچنین ایاب ذهاب می‌باشد.

در تعمیر کرکره برقی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

استفاده از اجناس درجه یک به جای اجناس معیوب و استفاده از قطعات فابریک جهت تعمیر کرکره نکاتی هست که باید به اون توجه کنیم تا دوباره دچار مشکل در استفاده از کرکره برقی نشویم.

تعمیر کرکره برقی شبانه روزی درغرب تهران

کرکره های برقی کاربردهای فراوانی دارند. این وسیله در بیشتر مواقع بسیار با دوام است اما خرابی و یا وقوع مشکل به هیچ عنوان دور از ذهن نیست. خرابی کرکره های برقی از دلایل متعددی نشات می گیرد. به شما توصیه می کنیم که تحت هیچ شرایطی شخصا برای رفع مشکل کرکره های برقی اقدام نکنید. چرا که ممکن است عدم آگاهی شما راجع به حل مشکل به طور ناخواسته به دیگر بخش های کرکره آسیب وارد کند.

لذا بهترین راه حل این است که برای رفع خرابی این آیتم از خدمات تعمیر کرکره برقی دوراتوماتیک بصورت شبانه روزی استفاده کنید

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس