تعمیر جک پارکینگ در امجدیه خاقانی

40 در صد تخفیف مشاوره رایگان=09124372935- بیواسطه مهندس گودرزی شبانه روزی با فاکتور شرکتی  مجرب کلیه خدمات با یک سال ضمانت.تعمیر جک پارکینگ در امجدیه خاقانی. تعمیرجک پارکینگ شیشه ای محدوده امجدیه خاقانی. تعمیرجک پارکینگ منطقه امجدیه خاقانی. تعمیرجک پارکینگ شیشه ای منطقه امجدیه خاقانی.تعمیر جک پارکینگ  . تعمیرجک پارکینگ شیشه ای.

تعمیر  جک پارکینگ شرکت.تعمیر جک پارکینگ ادارات.تعمیر جک پارکینگ شرکت در امجدیه خاقانی.تعمیر  جک پارکینگ ادارات در امجدیه خاقانی.تعمیر جک پارکینگ با نرخ اتحادیه .تعمیر  جک پارکینگ شیشه ای در امجدیه خاقانی.

فروش و نصب  جک پارکینگ در امجدیه خاقانی.فروش و نصب  جک پارکینگ منزل.تعمیر  جک پارکینگ شیشه ای منزل

تعمیر جک پارکینگ در امجدیه خاقانی

.تعمیرات   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه ای.09124372935- مهندس گودرزی شرکت با تجربه 25 سال با سابقه درخشان  برانجام پروژه های   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  مشاوره،فروش با اجرای انواع   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  جک پارکینگ ،  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه ای،  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  پارکینگی

  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  صنعتی جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  . جک پارکینگ   ریموتی  تولید کننده تخصصی جک های  ریموتی  با سابقه ای درخشان  برصنعت جک های  ریموتی .   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

تعمیر   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  پارکینگ،( جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه ای. نصب   جک  ریموتی امجدیه خاقانی تعمیر  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی امجدیه خاقانی تعمیر جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  امجدیه خاقانی تعمیر جک پارکینگ امجدیه خاقانی

چه خدمات تعمیر جک ریموتی امجدیه خاقانی   انجام می دهند؟

تعمیر   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه ای امجدیه خاقانی

تعمیر  موتور جک پارکینگ امجدیه خاقانی

تعمیر   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  پارکینگ امجدیه خاقانی

آموزش تعمیر   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه ای

آموزش تعمیر  موتور جک  جک پارکینگ.

تعمیر جک پارکینگ  در امجدیه خاقانی

تعمیر   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی

آموزش تعمیر ریموت جک پارکینگ وتعمیر جک پارکینگ امجدیه خاقانی

  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  یکی از انواع جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  می‌باشد.  شود  نوع جک به صورت الکتریکی  تمام کامل با بسته می‌شودبا دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

مینا جک

     مینا جک در سال 1376 در صنعت سیستم های حفاظتی وجک پارکینگ   امجدیه خاقانی فعالیت خود را آغاز نمود؛  در اول دهه 80 رفته رفته این مجموعه تلاش به تامین قطعات اولیه این حوزه شغلی پرداخت و با جذب تعمیرکاران و آموزشهای تخصصی به آن ها توانست در عرصه جک پارکینگ   امجدیه خاقانی

سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند،یکی از فعالیت های مهم ما در صنعت جک پارکینگ   امجدیه خاقانی

خدمات نوین به مشتریان است چرا که  به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متععدی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است.

با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی دراستان تهران نمود و در حال حاضر بزگترین شعب تعمیرات جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  در کشور می باشد.

این مجموعه متشکل شده از 4 قسمت است که:

1- بخش تامین قطعات

2-بخش توزیع و نصب

3- بخش تعمیرات

4- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

این گروه فنی مهندسی با 20 سال تجربه با شناخت کامل در زمینه نصب و تعمییرات جک پارکینگ   امجدیه خاقانی دوربین مدار بسته و آیفون تصویری و سیستم حفاظتی و جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  با کادر مجرب و حضور مستمر و قیمت مناسب با بهترین کیفیت محصو لات خود توا نسته تا امروز رضایت کلیه مشتریهای خود را دریافت کند

همچنین توانسته نمایندگی و پخش محصو لات آالمانی و ایتالیایی اصل را منحصر به خود داشته باشد و با کلیه شرکت ها همکاری داشته باشد کلیه قطعات و محصولات ارائه شده توسط ما اصلی بوده و دارای تضمین و فاکتور فروش می باشد.

چند نوع   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  داریم؟

  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  پارکنیگی

  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه‌ای

انواع جک پارکینگی چیست؟

هیدرولیکی

پنوماتیک

گیربکسی

نمیتوان گفت کدام مدل از جک های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظربا ویژگی ولی جک میتوان از ولی نوع جک استفاده کرد.تعمیر   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  به نوعی جک گفته می شود  شود   با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نوربا یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور  تمام کامل با بسته می شوند. جک های  ریموتی  هوشمند جایگزین جک های سنتی قدیمی شده اند  شود

موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعتبا راحتی کار استفاد کنندگان شده است.

   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  امروزه کاملا جایگاهی بخاطر  خود  برصنعت ساختمان پیدا کرده است با به میزان بسیار زیادی از  شود  نوع جک ها استفاده می شود.

تعمیر جک پارکینگ درامجدیه خاقانی

از   جک  ریموتی امجدیه خاقانی   برساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتیبا کارخانجات با … استفاده می شود زیرا  شود  جک ها آرامش با امنیت با آسایش را بخاطر  مصرف کنندگان به ارمغان می آورند.

جک های  ریموتی  همچنین  برمیزان مصرف انرژی بسیاروقتی ثیر گذار هستند با می توانند میزان مصرف انرژی راوقتی  حد بسیار زیادی کاهش دهند. شود  جک ها قابلیت حرکت  برراستای محور طولی با عرضی (افقیبا عمودی) را دارند،

مینا جک تعمیرکار جک پارکینگ   امجدیه خاقانی وجک پارکینگ  درنظرداردباردیگر خدمتی نوین به  همکاران وهمراهان همیشگی خود جهت تنظیم کیفیت بازار و کاهش هزینه های مشتریان عزیز نماید این خدمت در راستای اهداف والای انسانی و انتشار تجربیات این مجموعه از دیرباز تا کنون است لذا ازعلاقه مندان متعد و متخصص جهت تکمیل واحد های فنی خوددعوت به عمل می آورد

این مجموعه با عنایت به لطف ایزدمنان از سال1376توانسته با همکاری با برترین نیروهای  فنی، بهترین خروجی های آموزش را جهت خدمت گذاری به همشریان گرامی وارد بازار کار کند.

انواع   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  چیست؟

1-  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شیشه ای

2-  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  پارکینگ

3-  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  جک پارکینگ

4-  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  سکشنال

5-  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  کشویی

6-  جک  ریموتی امجدیه خاقانی  ریلی

قسمت های تشکیل دهنده   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  چیست؟

وقتی بلوی فرمان یا مرکز کنترل:مرکز کنترل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  یکی از اصلی ترین بخش های   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  به حساب می آید، مرکز کنترل جعبه ای است  شود    برآن وقتی مدار فرمان قرار می گیرد  شود

 کار کنترل  تمام کامل با بسته کردن جک را بر عهده دارد.  شود  کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیویی با شاسی های متصل به آنبا از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می  شود .

مولد   جک  ریموتی امجدیه خاقانی : شود  قسمت شامل موتور   جک  ریموتی امجدیه خاقانی ،  موتور جک با  تمام کامل وها،  شود   وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.

میکرو سویچ

فلاشرها

چشمی

چشمی بخاطر  تعیین موقعیت  تمام کامل  یا بسته بودن جکبا کنترل تردد افرادبا اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن جک بکار می روند.

ریموت جک  برواقع بخاطر  کنترل از راه دور جک استفاده می شود  شود   به وسیله آن می توان جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  را  تمام کامل  یا بسته نمود.

پایه جک پارکینگ  امجدیه خاقانی

قفل برقی امجدیه خاقانی

قفل مکانیکی

نصب   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

با استفاده از نیرو های مجرب با متخصص خود طی سال ها کاربا فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها  برزمینه نصب جک های هوشمند  ریموتی  می باشد. نصب انواع جک اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما  برزمینه جک های  ریموتی  می باشد.نصب   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

سئوالات رایج جک پارکینگ  برقیامجدیه خاقانی

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  چیست؟

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  یکی از انواعجک پارکینگ   امجدیه خاقانی می باشد که بصورت عمودی بالا و پایین می رود و دارای نامهای متداول دیگری  نیز می باشد از جمله: جک پارکینگ  هوشمند – جک پارکینگ  اتوماتیک   امجدیه خاقانی – جک جک پارکینگ .

جک پارکینگ  های برقی امجدیه خاقانی  ده ها سال است به عنوان جایگزین مناسبی برای جک پارکینگ  های دستی و قدیمی وارد بازار شده اند. این نوع جک پارکینگ  ها همانطور که از نامشان پیداست توسط موتور و با نیروی برق کار می کنند.

تعمیرات   جک  ریموتی   امجدیه خاقانی. مرکز تخصصی تعمیرات  موتور جک  پارکینگ امجدیه خاقانی. تعمیرات با سرویسکاری   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  . خدمات تعمیر  موتور جک  پارکینگ امجدیه خاقانی

 

ویژگی ها و مزایای جک پارکینگ  های برقی امجدیه خاقانی  در مقایسه با جک پارکینگ  های قدیمی چیست؟

رول جک پارکینگ  های برقی امجدیه خاقانی  با استفاده از ریموت به سهولت بالا و پایین می رود و نیازی به باز و بسته کردن دستی و استفاده از نیروی انسانی نمی باشد.

در مواقع قطع برق می توان از UPS یا از ابزار تعبیه شده در پک موتور به راحتی برای باز و بسته کردن جک پارکینگ  استفاده نمود.

این نوع جک پارکینگ  ها به دلیل برقی امجدیه خاقانی  بودن فاقد آلودگی صوتی هستند.

با توجه به برخورداری از استحکام بیشتر نسبت به جک پارکینگ  های قدیمی، دارای ایمنی بالاتر و دوام بیشتری هستند.

به دلیل پوشش کامل سطح دهنه، آلودگی های جوی چون گرد و غبار از بیرون نفوذ نمی کنند.

کمتر نیاز به بازبینی و سرویس پیدا می کنند.

نیاز به هیچ نوع روغن کاری ندارند و از این جهت باعث آلودگی محیط نمی شوند.

قابل شستشو هستند.

در همه شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده هستند.

دارای نمایی زیبا با رنگها و طرح های متنوع هستند و لذا از جذابیتها و مزایای تبلیغاتی برخوردار می باشند.

(موارد فوق مزایای مشترک جک پارکینگ های برقی امجدیه خاقانی  در مقایسه با جک پارکینگ  های قدیمی هستند. لازم به ذکر است که جک پارکینگ  های برقی امجدیه خاقانی  فولادی، در مقایسه با انواع دیگر جک پارکینگ  های برقی امجدیه خاقانی  از مزایای بیشتری برخوردارند.)

تفاوت تیغه های معمولی و پانچ دار فولادی چیست؟

ضخامت تیغه های فولادی معمولی ۰٫۸ میلیمتر و ضخامت تیغه های فولادی پانچ دار ۱٫۴ میلیمتر است. با نصب تیغه های پانچ دار بر زیبایی کار افزوده می شود و امکان نور پردازی و اجرای سلیقه های چشم نواز فراهم می شود.

تفاوت قیمت جک پارکینگ  فولادی با جک پارکینگ  آلومینیومی چیست؟

تفاوت جک پارکینگ  های فولادی و آلومینیومی صرفا در نوع تیغه و ریل است، لذا اختلاف قیمت آنها نیز مربوط به تفاوت قیمت میان تیغه و ریل فولادی با تیغه و ریل آلومینیومی است.

تیغه های فولادی گرانتر از تیغه های آلومینیومی هستند اما باتوجه به اینکه کار تولید و مونتاژ تیغه ها توسط خود ما انجام می شود و همچنین مستقیما با مصرف کننده در ارتباط هستیم لذا قیمت نهایی یک پروژه جک پارکینگ  فولادی در مقایسه با جک پارکینگ  آلومینیومی با همان ابعاد، تقریبا یکسان تمام می شود.

تفاوت موتورهای توبلار و ساید و سانترال چیست؟

موتورهای ساید (موتورهای نیمه صنعتی) همانطور که از نام آنها نیز پیداست در بیرون از شفت نصب می شوند. اما موتورهای توبلار در داخل شفت مستقر می شوند و لذا پس از اتمام عملیات نصب، دیده نمی شوند.

با توجه به اینکه موتورهای ساید بر خلاف موتورهای توبلار، بعد از نصب در دید و در دسترس هستند لذا برای حفاظت از آنها در برابر سارقین و جلوگیری از آسیب در برابر شرایط آب و هوایی و…، نیاز است که یک کاور فلزی دور موتور نصب شود.

قدرت موتورهای ساید، بالاتر از قدرت موتورهای توبلار است. در میان موتورهای ساید موجود در بازار، مدل های 200 Kg وKg 800 بیشتر از مدل های دیگر، خریداری می شوند. در میان موتورهای توبلار نیز مدل 180N نیوتن بیشر از مدل های دیگر مصرف می شود.

موتورهای ساید به دلیل آنکه در بیرون شفت هستند فشار کمتری را متحمل می شوند لذا  دوام و عمر مفید بیشتری در مقایسه با موتورهای توبلار دارا هستند.

موتورهای ساید گرانتر از موتورهای توبلار هستند.

با توجه به چند تفاوت فوق الذکر، نصب موتورهای توبلار برای پنجره ها، بالکن ها، پارکینگهای کم تردد و پروژه هایی با ابعاد کمتر از 9 متر مربع مناسب می باشد. اما برای ابعاد بزرگتر از 9 متر مربع مانند جک سوله ها و همچنین برای اماکن پر تردد موتورهای ساید مناسب تر هستند.

عملیات تعویض و تعمیر موتورهای ساید با توجه به اینکه بیرون از شف قرار دارند راحت تر است.

پک موتورهای ساید کامل می باشد ولی پک موتورهای توبلار فاقد چهار قطعه: صفحه پلیت، اندی کپ، رسیور و یاتاقان می باشد. لذا این قعطات باید مستقلا خریداری شوند.

موتورهای سانترال: این موتورها در وسط شفت نصب می شوند. نصب مشکل تر، حفاظت سخت تر و هزینه نگه داری بالاتر از جمله مهمترین عواملی هستند که باعث شده امروزه کمتر از این نوع موتورها استفاده شود.

علت صدای غیر متعارف و گیر کردن رل جک پارکینگ  در هنگام بالا و پایین رفتن چیست؟

چفت نبودن نرگی و مادگی تیغه ها (غضروفها – عصایی) که سه علت عمده دارد: تنظیم نبودن دستگاه خم (نورد) هنگام خم کردن تیغه ها – عدم مونتاژ اصولی – نفوذ اشیاء اضافی در داخل غضروفها.

نا مرغوب بودن تیغه ها.

شاغول نبودن آهن کشی و در نتیجه شاغول نبودن ریل ها.

تراز نبودن صفحه پلیت چپ و راست.

نامرغوب بودن موتور و متعلقات.

سئوالات رایج جک پارکینگ امجدیه خاقانی

 سئوالات رایج جک پارکینگ  امجدیه خاقانی     =   09124372935

 سئوالات رایج جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  09124372935

مراحل چک کردن مرحله به مرحله با پیدا کردن مشکل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  چیست؟

بخاطر  رفع مشکل جک های ریموتی،  برابتدا باید به شکل مرحله به مرحله قسمت های مختلفبا اجزای آن را با دقت چک کنید وقتی  بتوانید قسمتی  شود   با مشکل مواجه شده است را بیابید.

 ۱ریموت کنترل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

از ابتدایی ترین موارد  بررفع مشکل جک های ریموتی، چک کردن ریموت کنترل است.  برابتدا نیاز است  شود   کیت چراغ ریموت چک شود. توجه کنید  شود   اگر ریموت   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  خراب باشد، چراغ آن کم رنگ تر از همیشه خواهد شدبا یا اصلا روشن نمی شود.

 بر شود  صورت یا ریموت جک معیوب شده استبا یا با گذشت زمان باتری آن ضعیف شده  شود   با تعویض باتری ریموت، مشکل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شما حل خواهد شد.

 

۲دستگاه مرکزی با فیوز   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

اگر ریموت دستگاه سالم بود، گوش خود را به دستگاه مرکزی جک نزدیک کنید. زمانی  شود   دکمه ای از ریموت را لمس کنید، صدای رله دستگاه مرکزی شنیده می شود با  شود  امر بیانگر آن است  شود   هم ریموت فرمان صا برمی  شود با هم فیوز جک سالم است. همچنین سلامت  شود  دو قسمت نشان می دهد  شود   دستگاه مرکزی نیز سالم است.

گروه فنی مهندسی مینا جک با25 سال تجربه و با کادری مجرب و حضور مستمر

نمایندگی محصولات ایتالیایی و آلمانی،فروش اقساطی  جک پارکینگ امجدیه خاقانی امجدیه خاقانی،تامین وتهیه کننده قطعات اصلی و تضمین آن  ، جک پارکینگ امجدیه خاقانی شیشه ای (فروشگاهی) باشیشه وفرم دورآن بانصب فقط ۳۵۰۰  تومان

تعمییرات تخصصی انواع جک ریلی و دو لنگه و شیشه ای اتوماتیک   امجدیه خاقانی باکیفیت بالا و نازلترین قیمت حتی تعطیلات،تمام نقاط تهران،جوشکاری و ریلاژ جک نصب دوربین مداربسته  ۲مگا پیکسل فقط ۳۰۰ تومان

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  زومر sommer

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  پروتکو proteco

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  نایس nice

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  کوچی cucci

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  فادینی fadini

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  کامه came

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  لایف LIFE

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  لیفتمستر LIFTMASTER

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  بنینکا BENINCA

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  محک mahak

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  فک faac

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  ویتو V2

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  سها SOHA

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  جی بی دی GIBIDI

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  بتا BETA

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  سوپر جک جک

برقی ولوو VOLVO

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  بی اف تی BFT

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  تا او TAU

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  دیا DEA

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  زومر sommer

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  پروتکو proteco

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  فادینی fadini

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  نایس nice

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  کوچی cucci

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  کامه came

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  لایف LIFE

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  لیفتمستر LIFTMASTER

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  بنینکا BENINCA

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  دیا DEA

 

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  محک mahak

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  فک faac

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  تا او TAU

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  ولوو VOLVO

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  سها SOHA

 

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  جی بی GIBIDI

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  بتا BETA

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  بی اف تی BFT

جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  ویتو V2

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی نایس nice

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی پروتکو proteco

 

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی زومر sommer

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی فادینی fadini

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی کامه came

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی کوچی cucci

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی فک faac

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی لایف LIFE

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی لیفتمستر LIFTMASTER

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی دیا DEA

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی ویتو V2

 

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی تا او TAU

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی بنینکا BENINCA

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی سوپر جک

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی سها SOHA

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی ولوو VOLVO

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی بتا BETA

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی بی اف تی BFT

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی استوانه ای

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی منحنی گردون

  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی جی بی دی GIBIDI

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

جک آرام بند سیزا cisa

آرام بند کینگ king

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

آرامبند ان اچ ان nhn

جک آرام بند سیزا cisa

قفل برقی امجدیه خاقانی  یوتاب utab

قفل برقی امجدیه خاقانی  کاویان kivian

آرامبند ان اچ ان nhn

قفل برقی امجدیه خاقانی  سیزا cisa

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  ساید اس دی سی SDC

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  ساید ارال URAL (اورال)

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  ساید بارزانته Barzante

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  ساید کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  ساید تیونی Tiuny

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار ای سی ام ACM

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار ارال URAL

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  تیوبلار هافمن Hofman

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار دویا DOOYA

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار بارزانته Barzante

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار اسمارت Smart

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  توبولار توربو Turbo

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  سانترال کب CAB

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  سانترال ای سی ام ACM

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  سانترال کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    امجدیه خاقانی  سانترال ارال URAL

یراق الات جک پارکینگ  برقیامجدیه خاقانی

 جک پارکینگ   امجدیه خاقانی کشویی  sliding

 جک پارکینگ   امجدیه خاقانی تلسکوپی

 جک پارکینگ   امجدیه خاقانی لولایی یا  swing

 جک پارکینگ   امجدیه خاقانی نیم دایره یا  curved

 جک پارکینگ   امجدیه خاقانی تمام گرد  Revolving

 جک پارکینگ   امجدیه خاقانی تاشو یا  folding

بی اف تی ، فک ، پروتکو، زومر، لایف ، نایس ، ام هوس ، سرایی ، لیفت مستر، وی تو، یوروتک ، کینگ ، تیتان ، یوروماتیک ، بتا

BFT ،FAAC،PROTECO،SOMMER،LIFE،NICE،SERAI ،MHOUSE،LIFTMASTER،V2،SOMMER،EUROTECH،BE TA

اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نشد،  برابتدا فیوز را چک کنیدبا اگر آن هم سالم بود، ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن است  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.  بر شود  زمان می توانید با استفاده از سایت  از تعمیرکار زبده بخاطر  حضور  برمحل درخواست کنید.

۳–  موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

باید توجه داشته باشید  شود   اگر  موتور جک  های  تمام کامل ویی ایراد داشته باشد،   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  شما نه  تمام کامل  می شودبا نه بسته خواهد شد؛ اما اگر چشمی ها مشکل داشته باشند جک  تمام کامل  می شود

اما هنگام بسته شدن با مشکل مواجه شده با معمولا بسته نمی شود. اگر جک به طور کامل  تمام کامل  نشد، مشکل از  موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  است.  برهنگام رفع مشکل جک های ریموتی باید به دقت  شود  موارد را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با مشکل خرابی  موتور جک  مواجه شدید دو روش بخاطر  رفع مشکل  موتور جک  جک وجود دارد. اولین راهکار تعمیر  موتور جک  استبا اگر  موتور جک  جک قابل تعمیر نباشد با به طور کلی معیوب شده باشد نیاز است  شود

  موتور جک  ها را تعویض کنید. تعویض  موتور جک  کار دشواربا سختی است با  تمام کامل  هم پیشنهاد می کنیم تعویض  موتور جک  را به عهده کارشناس حرفه ای بسپارید.

۴چشمی یا فتوسل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

 برصورتی  شود   تمامی موارد ذکر شده  برهنگام رفع مشکل جک های ریموتی چک شدبا همگی سالم بودندبا   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  هنگام بسته شدن با مشکل مواجه می شدبا یا بسته نمی شد، ایراد از چشمی آن است.  شود  امکان وجود دارد  شود   ارتباط چشمی ها با دستگاه مرکزی به ولی دلیلی قطع شدهبا نمی گذارد جک بسته شود.

 برمواقعی  شود   اطمینان پیدا کردید  شود   مشکل از چشمی های   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  است  برابتدا از صاف بودنبا تراز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سپس دقت داشته باشید  شود   چشمی ها کاملا تمیز باشند؛ زیرا ولی مانعی  شود   مانع رسیدن اشعه مادون قرمز به گیرنده شود اختلال ایجاد خواهد کرد.

سرویسجک پارکینگ   امجدیه خاقانی جک پارکینگی و شیشه ای مینا جک 09124372935

تعمیرجک ریموت تعمیر جک پارکینگ  امجدیه خاقانی  تعمیرات در هر مرحله قطعات دستگاه تست می شودتا مشکلی وجود نداشته باشد

همچنین قطعات جک اتوماتیک   امجدیه خاقانی بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم تاییدیه مشتری به آن فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.بی اف تی BFT ، فک FAAC

پروتکو Proteco ، زومر Sommer جک یورو ماتیک، بنینکا Beninca ، نایس Nice ، وی تو V2 ، کوچی Cucci جک برقی امجدیه خاقانی  ام هوس، لایف Life ، فادینی Fadini ، یوتاب Utab ، اپراتور بتا Beta و…مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاریجک پارکینگ امجدیه خاقانی امجدیه خاقانی

جک پارکینگی لازم بذکر است که دراین قسمت تعمیرات  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی توسط متخصصین این شرکت باتوانایی علمی بالا جهت تعمیرات کلیه قطعات جک پارکینگ   امجدیه خاقانی شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل و ماردونی ، ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها

بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها و .

 بربرخی مواقع  شود  امکان وجود دارد  شود   چشمی   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  یا ریموتی  برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا از آن جایی  شود   نور خورشید هم اشعه مادون ایجاد می  شود  می تواند  برکار چشمی جک نیز اختلال ایجاد  شود .  شود  مشکل بیشتر درفصل وقتی تابستان  شود   نور خورشید شدیدتر است رخ می دهدبا مشکلاتی را ایجاد می  شود .

توجه داشته باشید  شود   چشمی ها را  برمعرض نور خورشید قرار ندهید. با گذاشتن سایه بان بخاطر  چشمی های جک ریموتی می توانید از بروز  شود  مشکل نیز جلوگیری کنید. توجه داشته باشید  شود   اگر با  شود  موارد نیز مشکل جک شما حل نشد چشمی های شما معیوب شدهبا نیاز است  شود   آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.اجزاء   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

خرابی های رایج  موتور جک    جک  ریموتی امجدیه خاقانی  چیست؟

  جک  ریموتی امجدیه خاقانی ی  شود   از آن استفاده می نماید به ولی علتی یا  تمام کامل  نشود یا بعد از  تمام کامل  شدن دیگر بسته نشود!  بر شود  حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد  بر شود  مقاله قصد داریم علل خرابی های احتمالی   جک  ریموتی امجدیه خاقانی  را شرح دهیموقتی   برصورتی  شود   با  شود  مشکل مواجه شدید بدانید با چه ابزاربا وسایلی می توانید  برصدد رفع آن باشیدبا چه نیروی کاری نیاز دارید.

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل  موتور جک    جک  ریموتی امجدیه خاقانی

ریموت کنترل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

  1. باید کیفت چراغ ریموت چک شود ( برصورت خرابی ریموت جک ریموتی امجدیه خاقانی  چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود).  بر شود  صورت یا ریموت معیوب شده یا  شود   شود   به مرور زمان باطری آن تمام شدهبا نیاز به تعویض دارد.

دستگاه مرکزی با فیوز   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

  1. وقتی ریموت را چک کردیدبا سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کردهبا وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شودبا شود عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صاجکا هم فیوز سالم هستندبا دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است
  2.  

 

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم  شود   اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

 موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

 

  1. حالا اگر ایراد از موتور جک های  تمام کامل ویی باشد جک نه  تمام کامل  می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد جک  تمام کامل  می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر جک  تمام کامل  هم نشد (ولی دولنگه) مشکل از داخل  موتور جک   تمام کامل ویی می باشد.
  2.  اگر حالتی پیش آمد  شود   متوجه شدید  موتور جک  جک خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.

چشمی یا فتوسل   جک  ریموتی امجدیه خاقانی

 

  1. تمام مراحل بالا چک شدهبا از بدون ایراد بودن آنها شود  مطمئن شدیدبا   جک  ریموتی امجدیه خاقانی   تمام کامل  می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد  شود   ارتباط آن ها قطع شدهبا نمی گذارد جک بسته شود.
  2.   برمواقعی  شود   ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن ولیدوبا تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا ولی مانعی  شود   سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می  شود

 

  بربعضی موارد هم امکان دارد چشمی   جک  ریموتی امجدیه خاقانی   برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا چون نور خورشید اشعه مادون تولید می  شود   شود  هم می تواند  برکار چشمی ها خلل ایجاد  شود  ( شود  مشکل بیشتر دروقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد)  شود 

  با گذاشتن سایبان بخاطر  چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با  شود  موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده  شود   یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

سوالات متداول شما

 

پاسخ سوالات متداول شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات متدوال خود را از طریق تماس تلفنی مستقیم با مشاوران ما در میان بگذارید

 

1-آیا  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی در زمان قطع برق هم کار می کنند؟

 در صورت اتصال دستگاه به باطری و یا UPS بسته به توان آنها  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی باز و بسته می شود و در غیر این صورت به صورت دستی باز می شود.

 

2-اگرجک پارکینگ   امجدیه خاقانی در محل پر رفت و آمد مثلا در کنار پیاده رو نصب گردند، برای اینکه جک  مورد نظر مدام باز و بسته نشود چکار باید کرد؟

از چشم های هوشمند با قدرت تشخیص حرکت افراد به سمت جک و یابه سمت طرفین استفاده می شود یا از سیستم جدیدتری که در کف ورودی این نوع تکنولوژی نصب می شود با نصب سنسور وزن در صورت ورود افراد جک باز می شود.

 

3-آیا مینا جک شعب در شهرستان ها هم دارد

بلی نماینده فروش و خدمات.

 

4-آیا خدمات ۲۴ ساعته ارائه میگردد (خارج از ساعت اداری)؟

در صورت تشخیص نیاز بلی. زیرا مشتریان ما ادارات بیمارستان ها و اماکن عمومی هم میباشد

 

5-شما معمولا چند روزه خدمات  درخواستی را نصب و راه اندازی می کنید؟

در صورت عقد قرارداد و فوریت کار (دو روز کاری)

 

6-آیا سیستم های شما قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان و یا مدیریت ساختمان را دارا می باشد؟

بلی ،در تمام اپراتور هایجک پارکینگ   امجدیه خاقانی مجموعه مینا جک این امکان وجود دارد

 

7-آیا می توان بسته به نیاز ، عرض بازشوی  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی نصب شده را تنظیم کرد؟

بلی توسط کادر سرویس مینا جک انجام می پذیرد.

 

8-جک های اتوماتیک   امجدیه خاقانی حداکثر و حداقل در چه دمایی کار می کنند؟

˚۳۰درجه سانتیگراد تا˚ ۶۰+ درجه سانتیگراد

 

9-شما چگونه  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی نصب شده را گارانتی می کنید؟

1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

 

10-قیمت قطعات پس از دوره گارانتی به چه صورت می باشد؟

متناسب با مدل  جک پارکینگ امجدیه خاقانی امجدیه خاقانی، برای مثال قیمت موتور و کنترل باکس (گرانترین قطعات) از 200 هزار تومان تا 1800.000 هزار تومان می باشد.

 

11-آیا گارانتی شما بی قیدو شرط هم دارد؟

در 1 سال اول درصورت رعایت شرایط گارانتی بلی.

 

12-سرو صدای  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی هنگام عملکرد به چه صورت است؟

بسیار نرم و بی صدا با استفاده از موتورهای بدون زغال ٬ با توجه به نوع طراحی و نوع جنس ریل و غلطک ها.

 

13-از نظر امنیتی استفاده از اینگونه جکهای به چه صورت خواهد بود؟

تا حد بسیار زیادی در برابر فشار دست مقاومت نموده و در صورت وجود مانع و یا افراد ناتوان و یا سالخورده و کودکان٬ در روی فریم ها چشمی های مخصوصی تعبیه شده است که از برخورد ناگهانی جلوگیری می نماید.

 

14-مقاومت شیشه ها در برابر ضربه چگونه است؟

شیشه ها ۱۰ میل سکوریت که معمول ترین شیشه ها در زمینه  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی می باشدو در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشند.

 

15-آیامجموعه شما یک واحد تولیدی می باشد ؟

بله.ما می توانیم نیازهای  سفارشی شما راهم پاسخگو باشیم. ما به شما تعداد زیادی از محصولات را برای راه حل های استاندارد پیشنهاد می دهیم. مانندمواردی که ای که روی سراشیبی ها استفاده شده اند و یاارتفاع  ۱۰متری دارند و یا آنهای  که متصل به سقف و زمین هستند.

 

16-انواع جک پارکینگ امجدیه خاقانی از نظر نحوه کار کدامند؟

 جک پارکینگ امجدیه خاقانی پنوماتیک، هیدرولیک، الکترو موتوری

 

 جک پارکینگ امجدیه خاقانی پنو ماتیک : فشار گاز، فشار باد

 

 جک پارکینگ امجدیه خاقانی هیدرولیک : فشار مایعات ، فشار روغنی

 

 جک پارکینگ امجدیه خاقانی الکترومکانیک : چرخ دنده ، گیر بکس

 

17-از چه نوع  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی ای در منازل می توان استفاده کرد؟

دولنگه، کشوئی،  زیر سطحی، رولاپ ( جک پارکینگ  ) ، زیر سقفی ( سکشنال )

 

18-اساس عملکرد انواع  جک پارکینگ  امجدیه خاقانی چیست؟

 

دولنگه : تغییر طول بازو

 

کشویی : نیروی کششی

 

زیر سطحی : نیروی چرخشی وارد برمحور جک

 

رولاپ : نیروی چرخشی وارد از بالا

 

زیر سقفی : نیروی کششی و چرخشی وارد بر جک

 

19- جک پارکینگ  امجدیه خاقانی از چه بخش هایی ساخته شده است؟

مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی از قبیل جک ، مرکز کنترل (تابلوی فرمان) ، چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز ، بازوها و موتور ، فلاشر، میکرو سوئیچ، ریموت کنترل ( کنترل از راه دور) ، قفل برقی امجدیه خاقانی ، پایه ها، قفل مکانیکی

 

20-مرکز کنترل  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی چیست؟

جعبه ای که نقش تابلوی فرمان را دارد و فرمان لازم برای باز و بسته کردن جک از طریق شاسی های متصل به آن و یا سیستم فرمان رادیویی که قسمت گیرنده رادیویی در داخل این یونیت قرار گرفته و با استفاده از یک تراشه ی الکترونیکی بنام ( میکرو پر سسور یا ریز پردازنده ) کار کنترل جک را بر عهده دارد و فرمان لازم را به موتورهای الکتریکی می دهد .

 

21-کدام قسمت ها مولد نیروی حرکتی در  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی می باشند؟

موتور، بازو و جک

22-نقش چشمی در جک پارکینگ   امجدیه خاقانی چیست؟

چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمز که به ترتیب با حروف ( تی ایکس) یا (آر ایکس) مشخص می شوند برای تشخیص موقعیت خود  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی یا تشخیص ورود یا خروج اشخاص یا به عبارت دقیق تر برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن جک استفاده می شود.

23-میکرو سوئیچ در سیستم  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی آگاه می سازد.

 

24-کاربرد و اهمیت قفل برقی امجدیه خاقانی  و مکانیکی در جک پارکینگ   امجدیه خاقانی چیست؟

با توجه به اینکه این نوع جک ها معمولا از لحاظ حفاظتی و حراستی حائز اهمیت هستند برای قفل نمودن آنها در برخی از شرایط از قفل برقی امجدیه خاقانی  و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود.

25-مراحل راه اندازی  جک پارکینگ   امجدیه خاقانی کدام است؟

۱نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم

۲تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم

۳تنظیم یا به اصطلاح ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت جک

۴تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن جک ۵- تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

در صورتی که سوالات متداول خود را در نمونه سوالات متدوال بالا یافت ننمودید لطفا از طریق شماره همراه 09124372935 و یا از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ما سوالات متدوال خود را با ما اشتراک بگذارید

 

 

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس