نکات زمان خرید کرکره برقی

نکات زمان خرید کرکره برقی

09124372935 – صاحبان خانه و کسب و کار:  

1:آیا کرکره های خود را از آلومینیوم باکیفیت و یا آلومینیوم بازیافتی با کیفیت پایین تر ساخته شده است.

آلومینیوم بازیافت شده در آن ناخالصی است که اجازه می دهد اکسیداسیون و آسیب به سطح رنگ در طول زمان. اطمینان حاصل کنید که تامین کننده خود را به نقل قول از آلومینیوم با ارزش برای اطمینان از طول عمر خود را از کرکره غلتکی خوب به نظر می رسد.

 

2:آیا صنعت نصب شما حداقل 6 سال تجربه نصب را آموزش می دهد؟

ما متوجه شده ایم که بسیاری از شرکتها برای نصب سیستم های کرکره غلتکی، افراد غیرقابل قبول را استخدام می کنند

اگر شاتر غلتکی شما به درستی نصب نشده باشد. پوشیدن بیش از حد بند باعث خواهد شد به این معنی که شما نیاز به جایگزین بند خود را غالبا در طول عمر شاتر غلتکی.

این می تواند صدها دلار برای هر تماس خدمات و هزاران نفر در سراسر زندگی شاتر رول خود را به ارمغان بیاورد.  نصب کنندگان ما با تجربه 6 تا 25 ساله بسیار محترم هستند و ما برای اطمینان از طول عمر کرکره های غلتکی خود نصب می کنیم .

 

3:آیا شما بعد از ساعت خدمات ارائه می کنید؟

بله در کرکره های کلاسیک غلتکی ، شماره :09124372935 ما بعد از ساعت های تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی برای هر موضوع اضطراری به یک تلفن همراه هدایت می شود. این مهم است اگر شما یک کسب و کار و کرکره خود را به درستی بسته نمی شود کسب و کار آسیب پذیری کسب و کار شما. ما برای کمک به همه سیستم های شاتر غلتکی مشکل داریم.

4:آیا شما راهنمای نقل قول یا الکتریک کرکره غلتکی و چرا؟

آیا می دانستید که شاتر رول دستی نیاز به تعمیر و نگهداری نسبتابالاتر از یک شاتر غلتکی الکتریکی مناسب را دارد؟ در حالی که هزینه اولیه شاتر دستی ممکن است ارزان تر باشد، هزینه های نگهداری طولانی مدت معمولا از نصب برق با کیفیت بالا فراتر می رود.

کرکره های الکتریکی ما با موتورهای پیشرو طراحی شده در آلمان نصب شده اند.

ما سیستم های 25 ساله داریم که نیازی به نگهداری ندارند . علاوه بر این شما می توانید از آسان برای استفاده از سیستم لذت ببرید بدون نیاز به کار سخت برای راه اندازی یک سیستم کتابچه راهنمای کاربر.

5:آیا شما بهترین کیفیت را تامین می کنید و یا ارزانترین عرضه می کنید؟

سیستم های کرکره ای ارزان قیمت معمولا از آلومینیوم نازک تر، ضعیف تر و ضعیف تر با ناخالصی هایی که در طول زمان corrode می شوند ساخته می شود.

علاوه بر این، بسیاری از تکنیک های ساخت و ساز شاتر غلتکی مشکل ایجاد می کند که باعث می شود کرکره ها در جعبه شاتر غلتکی گیر کرده و بعضی از آنها اجازه عبور نور از طریق شکاف بین هر شکاف را حتی زمانی که خاموش باشد.

ما تضمین می دهیم که کرکره های ما به دلیل تولید ضعیف در طول عمر خود هیچ گاه گیر نمی شود. ما همچنین از موتورهای پیشرو در صنعت با طول عمر اثبات شده در مقایسه با واردات ارزان تر چینی با سابقه مشکوک استفاده می کنیم.

نوار پایین آلومینیوم ما ضخیم ترین و قوی ترین در بازار است و مهر و موم لاستیکی ما در نوار بسته نیز انتخاب برتر است در مقایسه با مهر و موم احساس و یا هیچ مهر و موم در همه. ما 5 سال گارانتی جامع در مورد تمام قطعات و نصب و راه اندازی از جمله موتور الکتریکی ارائه می دهیم.

6:آیا شرکت گارانتی خود را تعمیر می کند در یک زمان قابل قبول و آیا شما این را تایید کرده اید؟

متاسفانه صنعت شاتر غلتکی برخی از شرکت هایی که اسم و مدیریت خود را هر 5 سال یکبار تغییر می دهند اعتبار نامناسب داده شده است .

در حالی که ما از بسیاری از مشتریان شنیده ایم که آنها توسط یک شخص معامله گارانتی و اطمینان از این داده شده اند، اغلب ما برای رفع مشکلات مشتری ناراحت می شویم زمانی که ضمانت به موقع توسط این تامین کنندگان مورد تایید قرار نگرفته است. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه کار خود را ادامه دهید، از تعمیرات گارانتی به موقع مطلع شوید.

ما 25 سال است که کرکره ها را نصب کرده ایم و به شهرت خود افتخار می کنیم .

7:آیا شما فکر می کنید اگر من به تهران برای یک نقل قول دوم

شما شایستگی دانستن آنچه که برای پول خود دریافت می کنید همانطور که سرمایه گذاری قابل توجهی در خانه یا کسب و کار شماست. ما در 25 سال گذشته در صنایع غلتکی مشغول به کار بوده ایم و 11 سال است

با دریافت نقل قول از کلاسیک کرکره دقیقا می دانم که چگونه می توانم یک سیستم کرکره ای با کیفیت یا یک سیستم ارزان قیمت ایجاد کنم که احتمالا باعث مشکل می شود.

رقبای کیفیت ما ذهن شما را از نقل قول از ما دریافت و آن را به شما کمک خواهد کرد که بهترین ارزش هر کدام از انتخاب شما را .

خواندن درباره مزایای کرکره های غلتکی

 

فهرست
Call Now Buttonتماس