نصب درب اتوماتیک پارکینگ

نصب درب اتوماتیک پارکینگ 09124372935

فنر درب پارکینگ

وزن درب را جبران می کند و به راحتی می توانید آن را باز و بسته کنید. مشکل تنش درب  ممکن است موجب باز شدن یا بستن یکنواختی، نادرست یا با سرعت اشتباه شود، و تنظیم فنر ها احتمالا مشکل را حل می کند.

 درب های پارکینگ

در سبک های مختلفی استفاده می شود که از دو نوع مختلف فنر استفاده می کنند

و اینکه آیا شما به راحتی بر روی دست خود کار می کنید یا کار سخت تر و خطرناکی بستگی به سبک درب شما دارد.

شما ممکن است به دنبال خدمات حرفه ای باشید اگر درب شما دارای پیچش های فنر ای باشد، به خصوص اگر ابزار مناسب نداشته باشید، تجربه ای نداشته باشید یا فاقد یک پس زمینه مکانیکی باشد.

قسمت1

آماده شدن برای تنظیم نصب شما

فنر های فرعی جانبی نصب شده را شناسایی کنید. دو نوع فنر وجود دارد که می توانید درب پارکینگ خود را استفاده کنید: فنر های جانبی جانبی یا فنر های پیچشی. قبل از اینکه بتوانید فشار را در درب پارکینگ خود تنظیم کنید، باید مشخص کنید چه نوع فنر های شما در آن وجود دارد. فنر های جانبی به راحتی تنظیم می شوند، در حالی که فنرهای پیچشی برای مداخله با آنها خطرناک تر است، بنابراین اگر شما این کارها را انجام دهید بهتر است که حرفه ای را دعوت کنید.

 • اسپرینگزهای سمت چپ فرعی بالا و موازی با مسیر درب می باشد و آنها یک قطب و کابل متصل دارند. [1]کابل، که دارای فشار زیاد است، به قلاب در مونتاژ آویز مسیر متصل است. دو فنر وجود دارد: یکی بالای هر مسیر در هر طرف درب پارکینگ.

روش تنظیم کرکره برقی

روش تنظیم کرکره برقی

فنرهای پیچشی را شناسایی کنید. فنر های تورشی در بالای درب نصب شده و در امتداد یک شفت فلزی موازی با بالای درب اجرا می شود. این نوع مکانیسم معمولا برای درهای بیش از 121 سانتی مترشود. [2]
 • درب های سبک تر و کوچکتر ممکن است تنها یک درز گردشی داشته باشند، در حالی که درهای بزرگ و سنگین ممکن است دو فنرداشته باشند، یکی که در هر دو طرف صفحه مرکزی واقع شده باشد.

درک مشکل تنش نامناسبی درب می تواند مشکلات بسیاری را با چگونگی باز شدن و بسته شدن درب پارکینگ ایجاد کند.مشکلی که در اختیار دارید به شما کمک خواهد کرد که چطور باید درب را تنظیم کنید تا درب را تعمیر کند. درب هایی که نیاز به تنظیمات فنردارند ممکن است: [3]
 • دشوار است برای باز کردن یا بستن
 • باز یا بسته خیلی سریع
 • به طور کامل یا به درستی بسته نیست
 • بستن یکنواخت و شکاف
راه حل خود را تعیین کنید. بسته به مشکل شما، یا نیاز به افزایش یا کاهش تنش فنر در درب دارید. شما باید: [4]
 • تنش را کاهش دهید اگر درب شما به طور کامل بسته نشود، دشوار است برای بستن، و یا خیلی سریع باز می شود.
 • تنش را افزایش دهید اگر درب دشوار است برای باز کردن یا بسته شدن بیش از حد به سرعت.
 • تنش را در یک طرف (جایی که شکاف وجود دارد) را تنظیم کنید، اگر درب شما به طور مساوی بسته شود.

5

ابزارهای خود را جمع کنید برخی از ابزارهای اساسی و تجهیزات ایمنی مورد نیاز برای این کار وجود دارد. تجهیزات ایمنی شما شامل دستکش، عینک ایمنی و کلاه سخت است. ابزار دیگر شما یک نردبان محکم، یک گیره C، یک آچار قابل تنظیم و یک نوار نشانگر یا پوشش است. اگر قصد تنظیم چرخیدن فنر درب دارید، شما همچنین باید دو میله سیم پیچ و یا میله فولادی جامد نیاز دارید.

 • میله ها یا میله ها باید طول 18 تا 24 اینچ (45.7 تا 61 سانتی متر) باشد.
 • میله های فولادی جامد را می توان در فروشگاه های سخت افزاری خریداری کرد.
 • شما باید اندازه قطر حفره ها را در مخروط سیم پیچ (یقه ای که بهار را به شفت فلزی می چسبانید) اندازه گیری کنید تا مشخص شود چه نوار یا میله اندازه آن استفاده می شود. اکثر مخروط ها دارای قطر سوراخ 1/2 اینچ است.
 • سعی نکنید از هر گونه ابزار به عنوان یک جایگزین برای میله های سیم پیچ یا میله های فولادی استفاده کنید. [5]

نصب تنظیم چشمی جانبی درب اتوماتیک

1

درب پارکینگ خود را به طور کامل باز کنید قبل از اینکه بتوانید کار کنید، باید تنش در فنر ها را آزاد کنید. درب را باز کنید تا آن را به طرف قفل متوقف کند و نمیتواند دورتر برود. برای درب اتوماتیک:

 • درب را باز کنید، درب بازکن را بیرون بکشید و درب را از درب بازکن [6] جدا کنید و با کشیدن خلاص کن  اضطراری به پایین و به عقب تا زمانی که در قفل در موقعیت باز باشد. [7] سپس شما می توانید درب را به طور کامل باز کنید و فنر در وضعیت خود آزاد شود
  1. 2
   درب را در جای امن نگه دارید. یک گیره C را در زیر رول پایین قرار دهید، [8] یا از دو انبردست قفل (یک در هر مسیر زیر غلتک ها) استفاده کنید. [9] این کار اطمینان حاصل خواهد کرد که درب در حالی که شما در حال کار است، نمی افتد.
  1. 3

   آچار فرانسه را بردارید پیچ با یک قلاب بزرگ که با مهره در جای خود نگهداری می شود، به آویز پیگیری متصل می شود. هنگامی که تنش بیشتری دردرب وجود نداشته باشد، آن را از سوراخ مسیر بردارید. از آچار قابل تنظیم استفاده کنید تا مهره را در قسمت عقب براکت برداشته شود.

   • اکنون می توانید قلاب را به یک سوراخ پایین یا بالاتر برای کاهش یا افزایش تنش بکشید.
   1. 4

    پیچ را تنظیم کنید برای اطمینان از رسیدن به تنش مناسب، با یک سوراخ در یک زمان تنظیم کنید. [10] هر دو پیچ را به طور مساوی تنظیم کنید ، در هر زمان، در صورتی که درب شما متعادل باشد. هنگامی که قلاب را به محل جدید خود منتقل کرده اید، مهره را در پشت جایگزین کنید و از آچار استفاده کنید تا قلاب را به جای آن بچرخانید.

    • برای کاهش کشش و رفع یک درب که به طور کامل بسته نیست، دشوار است برای بستن و یا باز می شود بیش از حد به (پیچ را به یک سوراخ پایین در سوراخ راه قلاب) این باعث کاهش طول درب و تنش در آن می شود.[11]
    • برای افزایش تنش و رفع یک درب که دشوار است برای باز کردن و یا بسته شدن بیش از حد به سرعت، بهار را به سوراخ بالاتر در آویز مسیر پیاده کنید.  و تنش را روی آن افزایش می دهد. [12]
    • برای تنظیم تنش در یک طرف و اصلاح یک درب که به طور مساوی بسته نشد،پیچ را فقط در سمت که شکاف وجود دارد، تنظیم کنید. تنش را در آن طرف کاهش دهید و پیچ را روی یک سوراخ پایین تر روی چوب آویزان نگه دارید. [13]
5

درب خود را برای عملکرد و تعادل تست کنید. پس از تنظیم( پیچ) توسط یک سوراخ، درب را بیرون بکشید و با پایین آوردن درب به فنر ها نگاه کنید تا احساس کنید چگونه احساس می کنید. یکی دیگر از تنظیمات یک سوراخ را انجام دهید، در صورتی که درب شما خیلی سریع، به آرامی یا ناهموار (با شکاف) بسته است.

 • گامهای یک تا پنج را تا زمانی که درب شما به طور صحیح و به طور مساوی بسته شده باشد، یا تا زمانی که شکاف شما از بین رفته باشد، تکرار کنید.

 

  1. 6

   کابل را تنظیم کنید تا تنظیمات تنش جزئی انجام شود. کابل در داخل درب نیز به یک قلاب یا مسیر متصل می شود و شما می توانید این را با سفت کردن یا سست کردن گره یا بست گیر آن و تنظیم طول کابل انجام دهید.

   • کوتاه کردن کابل را به کمی افزایش تنش و یا طول آن را به کمی کاهش تنش. [14]
   • کابل شما ممکن است به وسیله S-hook به مسیر متصل شود، و اگر این مورد باشد، قلاب را به یک سوراخ بالاتر ببرید تا فشار کمی ایجاد شود یا به یک سوراخ پایین تر فشار دهید تا فشار کمی کاهش یابد. [15]
7

درب را آزمایش کن تعیین اینکه آیا درب شما باز می شود و بسته می شود، راه را که می خواهید، و اطمینان حاصل کنید که متعادل (بسته به صورت مساوی و بدون شکاف). تنظیمات جزئی را با کابل انجام دهید و درب را آزمایش کنید تا درست نباشد.

 • وقتی تنظیمات خود را انجام دادید، مطمئن شوید که چیزی را که درب را در آن قرار داده اید پاک کنید، سیم پیچ اضطراری را بردارید تا بهار را آزاد کنید و درب را باز کنید و درب بازکن درب اتوماتیک خود را وصل کنید.

تنظیم پیچش درب اتوماتیک

  1. 1

   درب پارکینگ را بست اگر درب اتوماتیک پارکینگ دارید، درب بازکن را جدا کنید. توجه داشته باشید که به دلیل اینکه درب پارکینگ پایین می رود، این به این معنی است:

   • فنر ها تحت فشار قرار می گیرند که خطر آسیب را افزایش می دهد. با یک حرفه ای تماس بگیرید اگر احساس اعتماد به نفس نکنید با این تنش بسیار با یک درب برخورد کنید.
   • شما باید ب درب پارکینگ به راحتی کار کنید.
   • اگر چیزی اتفاق بیافتد، به راه دیگری نیاز خواهید داشت.
   • همه ابزارهای خود را باید در هنگام نصب در کنار پارکینگ قرار دهید.
2
ایمن درب یک گیره C یا یک جفت انبردست قفل را در مسیر درب پارکینگ درست بالای غلتک پایین قرار دهید. این کار باعث جلوگیری از باز شدن درب در هنگام تنظیم تنش می شود. [16]
3

محل مخروط سیم پیچ از مرکز مرکزی ثابت، از درب خود استفاده کنید تا از درب خارج شود تا جایی که به پایان می رسد. در پایان، یک مخروط سیم پیچی وجود خواهد داشت. مخروطی دارای چهار سوراخ به طور مساوی در اطراف آن است، به علاوه دو پیچ تنظیم که برای به ثمر رساندن محور در محور مرکز استفاده می شود.

 • برای تغییر تنش در درب، با قرار دادن میله های سیم پیچ در سوراخ ها و چرخاندن مخروط در یک جهت یا دیگر، مخروط سیم پیچ را تنظیم کنید.

 

4

پیچ های تنظیم را ببندید. مخروط سیم پیچ یا میله فولادی جامد را به سوراخ پایین در یقه سیم پیچ وارد کنید. [17]مخروطی را با نوار نگه دارید و پیچ را بشویید.

 • شفت را بررسی کنید تا ببیند آیا مناطق مسطح یا افسرده ای وجود دارد که پیچ ها به آن تعلق دارند. اگر چنین است، مطمئن شوید که پیچ ها را در این آپارتمان ها جایگزین کنید تا زمانی که با تنظیم خود به اتمام برسید مطمئن شوید که آنها ایمن تر نگه داشته می شوند. [18]
  1. آمادگی برای تنظیم تنش. میله ها را به دو حفره متوالی در مخروط سیم پیچ قرار دهید. خود را به سمت میله ها قرار دهید به طوری که سر و بدن خود را در صورتی که درب شکسته نمی شود. همیشه آماده حرکت به سرعت باشید [19]

 

6

تنش را تنظیم کنید اطمینان حاصل کنید که میله ها به طور کامل وارد شده اند و چرخش مخروط دستی به صورت 1/4 افزایش می یابد. [20] برای تعیین یک چهارم نوبت، میله های سیم پیچ را 90 درجه چرخانید.

 • برای افزایش تنش برای یک درب که دشوار است برای باز کردن و یا بسته شدن بیش از حد به سرعت، مخروط به بالا [21] (در همان جهت که کابل درب پارکینگ می رود از طریق قرقره).
 • برای کاهش کشش برای درب که به طور کامل بسته نیست، دشوار است برای بستن، و یا باز می شود بیش از حد سریع، باد مخروط پایین [22] (در جهت مخالف از نحوه عبور از درب پارکینگ کابل از طریق قرقره). [23]
 • مگر اینکه بفهمید دقیقا چقدر شما نیاز دارید که درب خود را تنظیم کنید، از طریق تمام مراحل بروید و درب را آزمایش کنید. در صورت نیاز، تکرار کنید، تا 1/4 چرخش بدهید تا زمانی که تنش مناسب به دست نیاید.
7

کشش فنر. نوار پایین ترین سیم پیچ را در جای خود نگه دارید و نوار دوم را بردارید. اندازه گیری 1/4 اینچ از انتهای سیم پیچ سیم پیچ (دور از مرکز) و یک علامت با یک نشانگر یا قطعه نوار ماسک را ایجاد کنید. با نوار هنوز در سوراخ پایین، کمی بالا (به سمت سقف) را در نوار و به طرف صفحه مرکزی بکشید. همانطور که شما این کار را انجام می دهید: [24]

 • نگه داشتن نوار را ادامه دهید و با نوار دوم ضربه بزنید. آن را درست زیر مخروط سیم پیچ قرار دهید. آن را از صفحه مرکزی و به سمت علامت روی شفت بردارید.
 • به نوار ضربه بزنید تا زمانی که بهار را برای رسیدن به علامت روی شفت دراز کرده باشید.

 

  1. 8

   پیچ پیچ را ببندید هنگامی که بهار را از 1/4 اینچ کشیدید، با یک نوار آن را در جای خود قرار دهید و با پیچاندن پیچ تنظیم آن را در جای خود قرار دهید.

   • اطمینان حاصل کنید که پیچ ها را در آپارتمان خود جایگزین کنید، در صورتی که بر روی شفت وجود داشته باشد.
9
در طرف دیگر تکرار کنید. برخی از مکانیزم های بهار بهار دارای دو چشمه (یکی در هر دو طرف صفحه مرکزی) و در صورتی که این مورد باشد، مراحل چهار تا هشتم را در جهت درب دیگر تکرار کنید. اسپرینگ اسپرینگز باید به همان اندازه تنظیم شود تا تعادل برقرار شود. [25]

 

  1. 10

   درب خود را آزمایش کنید حذف هر گونه گیره یا انبردست که در حال قفل کردن درب است و درب را آزمایش کنید تا ببینید آیا تنش به اندازه کافی تنظیم شده است. اگر نه، مراحل چهار تا ده را تکرار کنید تا زمانی که تنش راست را پیدا کرده اید تا مشکلی را که داشتید را اصلاح کنید.

   • هنگامی که تنظیمات شما انجام می شود، درب اتوماتیک درب اتوماتیک را باز کنید.
لولا درب روغن کن شما باید تمام فنر ها، لولا، بلبرینگ و غلطک های فلزی را دو بار در سال روان کنید

در ادامه با انواع توضیحاتی راجع به نصب درب اتوماتیک  های اتوماتیک همراه شما خواهیم بود

ما بیش از 16 سال است که نصب درب های اتوماتیک را انجام می دهیم و نصب اینگونه درب ها تخصص ماست

هدف از این آموزش ها این است که نصاب یا تعمیرکاری که سفارش می دهید و برای نصب پیش شما می آید

نصب درب اتوماتیک پر قدرت

نصب درب اتوماتیک های عابر پیاده تحت عمل اتوماتیک قرار می گیرند

کشویی، در حال چرخش و نصب درب اتوماتیک  تاشو.

نصب درب اتوماتیک های کم مصرف انرژی

نصب درب اتوماتیک  هایی را که با سرعت کم با قدرت کم کار می کنند، پوشش می دهد

و می تواند از راه دور با فشار کلید / صفحه یا دیگر فعال شود

دستگاه فعال سازی از راه دور.

نصب درب اتوماتیک  های اتوماتیک کشویی

 

اسلاید تنها، اسلاید دو بخش و تنظیمات کشویی تلسکوپی.

به طور معمول توسط سنسور فعال می شود.

نصب درب اتوماتیک

اپراتورهای پنهان سربار برای برنامه های درایور مستقیم یا

سطح نصب شده برای برنامه های فشار و کشیدن. معمولا

فعال توسط صفحه فشار و یا سنسور.

نصب درب اتوماتیک  های اتوماتیک تاشو

مورد استفاده برای به حداقل رساندن منطقه مورد نیاز در نوسان نصب درب اتوماتیک  و

جایی که استفاده از نصب درب اتوماتیک  کشویی مورد نظر است اما دیوارها

در کنار نصب درب اتوماتیک  به اندازه کافی گسترده نیست. به طور معمول توسط

 

سنسور های نصب درب اتوماتیک

درهای چرخان

متشکل از سه یا چهار نصب درب اتوماتیک  که در یک شفت مرکزی آویزان است.

آنها گرمایش یا سرمایشی مورد نیاز برای ساختمان را کاهش می دهند.

به طور معمول توسط حسگرها فعال است، اما ممکن است “فشار به آهسته”

دکمه را فشار دهید

 

فعال سازی درب اتوماتیک

کلید فعال سازی

– گسترده ترین اندازه ها و

اشکال، همه مطابق با نصب نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک

الزامات.

محوطه و جعبه

– ABS مقاوم در برابر فلز یا ضربه

پلاستیک

– باند، باند تک، باند دوگانه

و خرده فروشی برای هر

کاربرد.

فعال سازی بی سیم

– اختصاصی 900 مگاهرتز انتشار دادن

تکنولوژی بی سیم طیف

– سوئیچ صفحه کلید یا کلید دستی را فشار دهید

فرستنده های FOB

– گزینه ای برای استفاده از تقریبا هر باند باریک

فرستنده فرکانس

رله کنترل نصب درب اتوماتیک

– رابط بین فعال سازی

دستگاه، اپراتور، قفل الکتریکی و

سیستم های دیگر (دسترسی یا آتش سوزی)

– نصب درب اتوماتیک  چندگانه

کلید (اپراتور) خودکار (کلید)

سوئیچ ها

– بر روی اپراتور نصب درب اتوماتیک  یا نصب درب اتوماتیک  نصب می شود

نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک را غیرفعال می کند

نه در خدمت

سوئیچ بولارد ها (پست های نصب شده)

– اجازه می دهد تا فرد در صندلی چرخدار

به راحتی سیگنال را فعال کنید بدون

دخالت در نوسان نصب درب اتوماتیک

کلید فعال سازی

– گسترده ترین اندازه ها و

اشکال، همه مطابق با نصب نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک

الزامات.

محوطه و جعبه

– ABS مقاوم در برابر فلز یا ضربه

پلاستیک

– باند، باند تک، باند دوگانه

و خرده فروشی برای هر

کاربرد:

فعال سازی بی سیم

– اختصاصی 900 مگاهرتز انتشار دادن

تکنولوژی بی سیم طیف

– سوئیچ صفحه کلید یا کلید دستی را فشار دهید

فرستنده های FOB

– گزینه ای برای استفاده از تقریبا هر باند باریک

فرستنده فرکانس

رله کنترل نصب درب اتوماتیک

– رابط بین فعال سازی

دستگاه، اپراتور، قفل الکتریکی و

سیستم های دیگر (دسترسی یا آتش سوزی)

– نصب درب اتوماتیک  چندگانه

کلید (اپراتور) خودکار (کلید)

سوئیچ ها

– بر روی اپراتور نصب درب اتوماتیک  یا نصب درب اتوماتیک  نصب می شود

جابر

– نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک را غیرفعال می کند

نه در خدمت

سوئیچ بولارد ها (پست های نصب شده)

– اجازه می دهد تا فرد در صندلی چرخدار

به راحتی سیگنال را فعال کنید بدون

دخالت در نوسان نصب درب اتوماتیک

کلیدهای کلید Camden برای اپراتورهای نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک دارای مقرون به صرفه هستند

سوئیچ های مناسب برای هر پروژه مناسب است.

امکانات

 • صفحات فلزی
 • کادو بر روی جبر یا هدر اپراتور نصب درب اتوماتیک
 • 2، 3 یا 4 موقعیت مکانی و مدل موقت 2 موقعیت
 • UL / CSA تایید شده سوئیچ امتیاز 4 آمپر @ 125 VAC
 • کلیدهای قابل جابجایی در تمام موقعیت های نگهداری شده

CX-SA1 اپراتور اتوماتیک و قفل الکتریکی را دنبال خواهد کرد (هر

نوع) یا دو نصب درب اتوماتیک  که یک سالن را تشکیل می دهند. این نیز یک رله قفل می شود

با تکان دادن سوئیچ CX-SA1 دارای یک لحظه و

ماشه تقویت شده، دو رله (با امتیاز 2 آمپر) و 3 تایمر. طیف وسیعی از

راه اندازی گزینه های ساده نصب.

ترتیب نصب درب اتوماتیک

امکانات

– راه اندازی جداگانه برای توالی و نگه داشتن برنامه های باز

– تماس خشک و / یا ورودی گرم ماژور در هر دو ماشه

– ماشه موقت گیر فعال عملکردهای ماشه را ترک می کند

– فیلتر کردن سر و صدا برای محافظت در برابر منجر به اشتباه

– ورودی خیس و خشک را جدا کنید

– شاخص های قابل مشاهده برای وضعیت تایمر و رله

– طیف گسترده ای از گزینه های منبع تغذیه

(DE) ENERGIZE الکتریکی قفل (از جمله قفل مغناطیسی و یا الکتریکی

اعتصاب) و فعال اپراتور نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک با زمان قابل تنظیم

تاخیر ماشه را برای نگهداشتن سیگنال به اپراتورهای نصب درب اتوماتیک  در دود گسترش دهید

برنامه های نصب درب اتوماتیک  EVAC سیم کشی را در برنامه های ورودی تلفن ساده کنید

با از بین بردن نیاز به یک رله جداسازی (برای تغییر).

دو طرفه

دنباله دو نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک در هر دو جهت. یک برنامه معمولی

کنترل دو نصب درب اتوماتیک  حیاط، با ترتیب (زمان تاخیر)

پس از فعال کردن هر دو نصب درب اتوماتیک  کنترل داخلی و داخلی، باز می شود

تعویض.

امکانات

– 3 تاخیر قابل تنظیم، تا 30 ثانیه

– LED برای نمایش بصری وضعیت رله

– عملکرد 12 / 24V AC / DC (غیر قطبی)

– ورودی های مرطوب یا خشک را می پذیرد (4)

– ساخته شده در حفاظت از surge – SPDT تماس با امتیاز 3 AMPS @ 30V DC

– طراحی یک شات برای امنیت، یا خروجی برای EVAC دود نگهداری می شود

تمام اتصالات و تنظیمات سیم کشی در خارج از ساختمان ساخته شده است

مورد پلاستیکی با پایانه های قابل جابجایی برای تسهیل نصب. هنوز ساده است

پتانسیومترهای مؤثر، تنظیمات را برای برآورده شدن نیازهای مختلف فعال می کنند. الف

LED برق، 1 LED وضعیت و 5 LED رله کمک می کند تا در تنظیم و

عیب یابی.

رله چند تابع

– کنترل میکروپروسسوری – پذیرش تا 8 ورودی

– 5 خروجی های فرم C – 12-24V AC / DC

اتصالات پلاگین سیم کشی را تسهیل می کنند

توابع Selectabler
 • ABM Vestibule Control (بانک ها)
 • نصب درب اتوماتیک دستشویی بدون درز در تسهیلات اشتراک مشترک
 • Washroom امن در دسترس در تسهیلات به اشتراک گذاشته شده
 • Washroom ناحیه دو نصب درب اتوماتیک در مرکز استفاده مشترک
 • 2/3 قفل هوای نصب درب اتوماتیک (با عبور خودکار)
 • 2-5 نصب درب اتوماتیک هوای آزاد
 • 2 مونتاپ نصب درب اتوماتیک

کامدن ارائه یک بسته کامل از فعال سازی و کنترل برنامه های کاربردی در محل استراحت. شامل – CX-22 رله تابع دوگانه – CM-AF500 ‘اشغال زمانی که روشن’ نشانه روشن – CM-400/8 ‘فشار به قفل’ دکمه قارچ – CX-MDC تماس سطح نصب درب اتوماتیک  سوار ویژگی ها • “بهترین در کلاس” کیفیت محصول ، ویژگی ها و ضمانت • بهترین ارزش • کیت های دیگر موجود، از جمله کیت های سفارشی ساخته شده به الزامات منحصر به فرد خود را

سوئیچ های تمام اتوماتیک سری CM-25 دارای سیستم های سنگین و سازگار با ADA هستند

کنترل نصب درب اتوماتیک  1 53/4 “x 4 1/2” چهره مستطیل شکل است

فولاد ضد زنگ یا برنج جامد، و مونتاژ برای آسان طراحی شده است

نصب مستقیما بر روی جیب آلومینیومی (یا از سطح اختیاری استفاده کنید

جعبه) N.O. سوئیچ لوله ای نیاز به حداقل فریم برش دارد

دارای رتبه 3AMP @ 30 VDC است و عملا عملیات خاموش را فراهم می کند.

امکانات

 • پایه در جیب آلومینیوم یا در جعبه های سطح
 • فولاد ضد زنگ طول عمر و یا ساخت و ساز جامد برنج
 • SPST N / O سوئیچ، 3 آمپر @ 30 VDC
 • موجود در طیف وسیعی از معماری پایان
 • موجود در طیف متن و گرافیک
 • UL61058-1، IEC 61058-2-4 و CAN / CSA-C22.2 سازگار
 • 3 سال ضمانت “Camden Tough” با جایگزینی “2 برای 1”

سوئیچ های تمام اتوماتیک سری CM-40 با سخت افزار ADA سازگار است

کنترل نصب درب اتوماتیک  صفحات 4/1/2 “گرد از فولاد ضد زنگ یا

برنج جامد و مونتاژ برای نصب آسان طراحی شده است

به طور مستقیم بر روی جعبه های استاندارد 2 x 4، جعبه سطح CM-47

یا CM-49 خرده فروشی.
 • انواع گزینه های نصب
 • فولاد ضد زنگ طول عمر و یا ساخت و ساز جامد برنج
 • سوئیچ SPDT (و DPDT اختیاری) دارای 15 آمپر @ 30 VDC می باشد.
 • موجود در طیف وسیعی از معماری پایان
 • موجود در طیف متن و گرافیک
 • UL61058-1، IEC 61058-2-4 و CAN / CSA-C22.2 سازگار
 • 3 سال ضمانت “Camden Tough” با جایگزینی “2 برای 1”

سوئیچ های فعال تمام سری CM-45 دارای سیستم های سنگین و سازگار با ADA هستند

کنترل نصب درب اتوماتیک  صفحه نمایش 4 1/2 “مربع از فولاد ضد زنگ یا

برنج جامد و مونتاژ برای نصب آسان طراحی شده است

به طور مستقیم بر روی واحد استاندارد، دو باند یا 4 “مربع الکتریکی

جعبه (با صفحه آداپتور CM-49C). CM-43CBL یا CM-540 سطح

جعبه ها در دسترس هستند سوئیچ های CM-45 نیز سازگار هستند

امکانات با محوطه روشنایی Aura ™.
 • انواع گزینه های نصب
 • فولاد ضد زنگ طول عمر و یا ساخت و ساز جامد برنج
 • سوئیچ SPDT (و DPDT اختیاری) دارای 15 آمپر @ 30 VDC می باشد.
 • موجود در طیف وسیعی از معماری پایان
 • موجود در طیف متن و گرافیک
 • UL61058-1، IEC 61058-2-4 و CAN / CSA-C22.2 سازگار
 • 3 سال ضمانت “Camden Tough” با جایگزینی “2 برای 1”

Aura ™ کیت های صفحه ای روشن روشنایی بیشتری فراهم می کند و

راحتی کاربر در ADA اتوماتیک نصب درب اتوماتیک  اتوماتیک و

برنامه های دیگر

مدل CM-54B دارای یک چراغ مستطیل روشن و آبی است.

CM-54BR و CM-54GR اولین “رنگ تغییر” روشن است

محوطه در صنعت و ارائه 3 ویژگی های اضافی: انتخاب

از رنگ های نور پس زمینه (آبی / قرمز یا سبز / قرمز)، یک صدای قابل شنیدن است که

فعال سازی سوئیچ و فرم تماس C را تایید می کند.

امکانات

 • تکنولوژی LED با راندمان بالا
 • بهبود دید در حالت سوئیچ، حتی در نور روز

جعبه پلی کربنات مقاوم در برابر شعله و ضربه

 • قابل انتخاب 12 یا 24 ولت AC / DC

سوپاپ ستون ستون ™ یک طراحی ظریف را ارائه می دهد

جذاب، آسان برای کار و ساخته شده تا آخرین. مدل ها در دسترس هستند

پایان آلومینیوم آنودایز شده (گرافیک آبی چاپ شده با اپوکسی) یا تاریکی

پایان آنودای برنز (گرافیک سفید چاپ شده با اپوکسی).

سرپوش های نوآورانه از ضربه و مقاوم در برابر شعله ساخته شده اند

پلی کربنات، برای نصب و خدمات آسان “snap-in” طراحی شده است

فرستنده های بی سیم و باتری های Lazerpoint RF ™. ستون ™

سوئیچ های فشار صفحه ADA سازگار هستند و بیش از

الزامات ساختمان ساختمان کالیفرنیا، بخش 1117B.6.

امکانات

 • (2) SPDT به طور کامل از کار افتاده، 15 آمپر. سوئیچ های UL (CM-7536)
 • انتخاب 4 گرافیک مختلف سهام
 • اختیاری ‘ضربه محکم و ناگهانی در فرستنده های بی سیم LAZERPOINT RF (TM)
 • پیچ های تنظیم سطح قابل تنظیم برای نصب آسان بر روی دیوارهای ناهموار
 • بدون سیم داخلی در معرض قطعات متحرک

فعال سازی بی سیم اپراتورهای درب بخش مهمی از آن است

بازار درب اتوماتیک – و برنامه های بی سیم در حال رشد هستند!

چرا؟

 • قیمت پایین نصب شده. سیستم های بی سیم کمی گران تر از

سیستم های سیمی، اما صرفه جویی در هزینه های کار، نصب و راه اندازی بسیار بزرگ است

هزینه 50٪ کمتر است

 • سیستم های قابل اعتماد سیستم های بی سیم جدید با مشکلاتی روبرو می شوند

انتقال رادیو و عمر باتری که استفاده از آنها را در گذشته محدود کرده است.

 • آسان برای یادگیری / نصب سیستم. ویژگی های جدید، مانند TX خودکار

ثبت نام و نشانگر قدرت سیگنال داخلی، سیستم را آسان می کند

درک و نصب کنید

 • سازگاری سیستم بی سیم Camden دارای طیف وسیعی از کم هزینه، پلاگین،

تابلوهای دختر گیرنده که می توانند مارک های دیگر فرستنده ها را ادغام کنند.

 • کنترل رله ساخته شده. نصب کنندگان مجبور نیستند یک سیستم بی سیم و خریداری کنند

رله کنترل درب گیرنده بی سیم هر دو را انجام خواهد داد.

 • اندازه. فرستنده ها و گیرنده های جدید به اندازه کافی کوچک هستند که نصب می شوند

هر جا، حتی در مورد اپراتور.

 • Lazerpoint RF نوع جدیدی از راه حل بی سیم است

اپراتورهای درب اتوماتیک که 915 مگاهرتز ثابت را معرفی می کنند. انتشار دادن

تکنولوژی بی سیم طیف. این سیستم گسترده ترین را شامل می شود

طیف وسیعی از فرستنده ها، گیرنده ها، دستگاه های فعال سازی و سوئیچ

محوطه در دسترس امروز

امکانات

 • گیرنده: عمل 12 یا 24 ولت AC یا DC.
 • پیشرفته 915MHZ طیف گسترده (پهن باند) ارتباطات برای

عملکرد عالی در تمام برنامه های کاربردی.

 • طرح های فوق العاده جمع و جور، جایی که محصولات بی سیم دیگر نمی توانند، از جمله در

کابینت / هدر اپراتور درب

 • عمر باتری چند ساله (با استفاده از باتری های قلیایی AAA ارزان قیمت) با

500،000 فعال سازی

 • “ثبت خودکار خودرو”، “کم باتری” تست سنج و زنگ “سوئیچ گیر”.

ماژول گیرنده پلاگین اختیاری سازگاری با (باند باند) RF فراهم می کند

فرستنده ها)

کامدن خرید و نصب Lazerpoint RF wireless را انجام می دهد

کنترل درب به آسانی و با صرفه اقتصادی کیت CM-RFL

یک سیستم کامل را در یک جعبه ارائه دهید.

(2) سوئیچ صفحات را فشار دهید

CM-RFL454 (CM-45/4)

CM-RFL60469 (CM-60/4)

(2) سطوح کوه جعبه

CM-RFL454 (CM-43BL)

CM-RFL60469 (CM-69S)

(2) فرستنده های سوئیچ

(CM-TX9)

((1) گیرنده

1 رله (CM-RX91)

2 رله (اضافه کردن ‘D’ به مدل #)

کامدن اولین نفر در صنعت است که یک فرستنده پلاگین را معرفی می کند

گزینه خود را به تنهایی و یا صفحه کلید Wiegand. CM-TX99 2 کانال

فرستنده های Lazerpoint RF ™ مخاطبین رله صفحه کلید را دنبال می کنند

امکان کنترل بیش از 6 رله با یک صفحه کلید (2 رله صفحه کلید سیمی،

و 4 گیرنده گیرنده CM-RX92)!

ویژگی های صفحه کلید

 • به تنهایی، Wiegand، اختیاری بی سیم
 • مدل های داخل و خارج از منزل
 • 999 کاربر، کد ثابت یا متغیر طول
 • (2) 3 امپ رله فرم C با کنترل مستقل
 • قفل جهانی، anti-tailgating و درب باز زنگ هشدار
 • ورودی های تماس REX و درب

ویژگی های بی سیم

 • پیشرفته 915MHZ طیف گسترده (پهن باند) ارتباطات برای

عملکرد عالی در تمام برنامه های کاربردی.

 • ثبت نام خودکار و نشانگر قدرت سیگنال.

قفل الکتریکی

(CX-EPD2040L)

اعتصاب یا قفل مغناطیسی استفاده می شود

محدود کردن دسترسی به زمانهای خاص یا

توسط اعتبار (خواننده، FOB یا

صفحه کلید)

مستقل و یا سیستم های صفحه کلید

(CM-120i)

معمولا در مهد کودک یا دیگران استفاده می شود

برنامه هایی که نیازی به بالا ندارند

کنترل امنیت اعتبار کاربری)

‘درخواست خروج’ کلید

(CM-420PTE)

قوانین NFPA و IBC نیاز دارند

اطمینان “از راه خروج”. REX

سوئیچ ها و / یا سنسورها هستند

لازم است در هر کجا که قفل mag است

در درب های خروجی استفاده می شود.

 • کامدن یک تولید کننده ی یک محصول متشکل از لوازم جانبی است

برای هر درخواست درب اتوماتیک

 • محصولات جانبی کامدن قیمت بسیار پایین است

محصولات جانبی عرضه شده توسط ارائه دهندگان اپراتور درب

(چون ما آنها را خودمان میسازیم)

 • کامدن به طور کامل محصولات و محصولات منحصر به فرد ارائه می دهد

ویژگی هایی که اجازه می دهد یک محصول تک در بیشتر استفاده شود

برنامه های کاربردی، ارائه خدمات بهتر برای پایان دادن به کاربران و کمک

نصب کنندگان این کار را دیرتر انجام می دهند.

 • Camden ارائه می دهد بهترین محصول گارانتی در

کسب و کار!

 • کاتالوگ محصولات و ورق های فروش در صورت درخواست
 • طیف گسترده ای از نمایش ها و نشانه های نمایشگاه ها
 • یک کتابخانه کامل اطلاعات محصول آنلاین

(برگه های مشخصات، کتابچه راهنمای کاربر، تصاویر و موارد دیگر)

 • جادوگر انتخاب سوئیچ آنلاین، با ارسال A & E

ورق

 • توزیع مستقیم آنلاین قیمت گذاری (با رجیستر وب سایت)
 • مشتری بسیار قوی و پشتیبانی فنی
 • انبار انبار در CA. و NC
 • حمل و نقل روز بعد. بدون سیاست معین کشتی قطره آزاد

ما، Tronco، بیش از 10 سال سابقه داشته است

تجارب برای توسعه، ساخت

و همچنین تولید در خودکار کشویی

سیستم درب برای سری CS1000.

بر اساس تقاضای مصرف کنندگان، ما

تحقیق و توسعه برای پتانسیل های جدید

محصولات خودمان که گذشت

استانداردهای ایمنی چند ملیتی داشته باشند

به اروپا و آمریکا فروخته شده است

مناطق برای سالها.

حرکت درب برای Tronco برگزار می شود

سری CS1000 توسط میکروپروسسور IC ساخته شده است

کنترل کننده و حمایت از امنیت است

سیستم. کنترل کننده دارای چندین است

تنظیم اضطراری برای اطمینان از کاربران

ایمنی سری CS1000 DC را تصویب کرد

موتور بدون برش با باز کردن دقیق و

اقدام بسته، حفاظت از محیط زیست،

سر و صدای کم، صرفه جویی در مصرف برق و با دوام

نرخ چرخش 1،000،000 بار. کم است

سیستم تامین نیروی مصرفی

بال های درب را با ظرافت و صاف ایجاد کنید

جنبش.

تمام قطعات برای سری Tronco CS1000

مدولار هستند این باعث نصب و راه اندازی می شود

تعمیرات اساسی راحت تر علاوه بر این،

یکی دیگر از عملکرد، صفحه نمایش LED، برای شما است

بازرسی بصری زمانی که یک وجود دارد

درهم شکستن. سری CS1000 Tronco است

استفاده از درب های گاراژ، استفاده از

ضد تابش برای بیمارستان، انبار،

کارخانه علم و فن آوری، بدون مانع

فضا، آتش نشانی، درب های اضطراری،

ساختمان های تجاری، فروش، صنایع دستی

و به طور گسترده ای مورد علاقه ساخته است

طراحی صمیمی برای سیستم منبع تغذیه

سری CS 1000 سری تغذیه با کارایی بالا را تغییر داده است

منبع تغذیه که می تواند ولتاژ جهانی را وارد کند

85 وات ~ 265 وات و منبع قدرت اضافی

12VDC / 1.5A و 24 VDC / 1.5A برای اطمینان از اطراف

الزامات الکتریکی سایر وسایل الکتریکی و

نیاز به خرید اضافی منبع تغذیه برای صرفه جویی در هزینه و

فضا.

طراحی مدار راندمان بالا برای

صرفه جویی در برق

این شامل طراحی RFC و نرخ قدرت برای تمایل به

کامل 100٪ به طوری که نرخ استفاده بهینه

و مصرف برق این سیستم فقط 25 وات است. این

دستگاه می تواند به صورت مسطح فقط نیاز به منبع تغذیه داشته باشد

این برابر با نور صرفه جویی در انرژی لامپ یا فلورسنت است

لوله

سیستم تامین برق ایمنی برای

شرایط اضطراری

سری CS1000 UPS را پشتیبانی می کند و می تواند با آن ارتباط برقرار کند

باتری های قابل شارژ یا باتری های معمولی. این

عملکرد قابل شارژ می تواند پس از نصب شما خاموش شود

باتری های معمولی کنترل کننده می تواند حجم صدا را پاسخ دهد

از قدرت برای اورژانسی این نیز در دسترس است برای راه اندازی

وضعیت درب به عنوان قدرت اورژانس پیش می رود

می خواهد استفاده کند همه به تصمیمات شما بستگی دارد

 1. A. باز کردن منظم

ب. بسته شدن منظم

 1. C. باز کردن دستی
 2. D. بسته شدن و قفل کردن منظم

ریتم باز و بسته کردن

برگ های درب به دنبال تمایل شما هستند.

هر چه در ساختمان های تجاری یا فروش،

حرکت برگ های درب بر دیدگاه مهمان ها تأثیر می گذارد

و بازدید کنندگان به طور مستقیم Tronco همیشه نگاهی به

کوچکترین الزامات برای سری CS1000

شما را به راه رفتن از برگ درب آرام و تنظیم کنید

بی رحم

برای یادآوری وضعیت عملیات از

تجهیزات

سری Tronco CS1000 شامل نمایش مانیتور برای ایجاد

کاربران درک وضعیت عملیات موجود را به آسانی

و زیر 6 امتیاز می تواند نشان داده شود.

 1. R.P.M. برای موتور در حال حاضر

ب. نمایش موقعیت برای برگ های درب

 1. R.P.M. برای موتور
 2. D. سرعت باز کردن و بسته شدن برای هر ثانیه
 3. E. صفحه نمایش قدرت برای باتری های ذخیره شده
 4. F. نمایش موقعیت برای باز کردن

هر بازرسی، تعمیر و نگهداری، نصب و راه اندازی

صرفه جویی در قدرت به راحتی از طریق نمایش مانیتور به

قضاوت اشتباه را کاهش دهید.

برای ایجاد توابع در انسانی

نظرات

اگر تنظیم برای چندین توابع Tronco CS1000 باشد

سری زمانی وقت گیر است؟ یا فقط نیاز به عبور دارد

کلید روی پانل کنترل برای تکمیل تنظیم

توابع. دکمه ها کمک های صوتی و ایجاد می کنند

اپراتورها به راحتی استفاده می کنند. ساده و آسان کمک منو

شما باید هر زمان تنظیم و تست کنید تا زمان کوتاه شدن آن را کم کنید

نصب و راه اندازی.

سری CS1000 Tronco با استفاده از DC با کارایی بالا کار می کند

موتورهای بدون برش که توسعه یافته و تحقیق شده اند

خودمان با حجم کوچک، سرعت چرخشی بالا، کم

مصرف برق و نه دادن گرما تحت

درجه حرارت 50 درجه سانتیگراد آن را بی سر و صدا اجرا می کند و

دارای وظایف حفاظت overloading و

بازسازی اتوماتیک، به ویژه برای تحمل بار زیاد در

سایت های فروش، بیمارستان ها، ساختمان های اداری.

مزایای زیادی برای موتور سنتی D.C وجود دارد.

مانند واکنش سریع، گشتاور محرک قوی. به علاوه

تناوب خطی برای ولتاژ و سرعت چرخشی … و غیره

برای موتور سنتی D.C.، بازار قابل احترام داشت

اشغال اما نقص بزرگ، لغزش سرعت بالا

برس و سوئیچ ها باعث اصطکاک یکدیگر می شوند و

حتی پراکندگی کربن باعث ایجاد غیر معمول الکتریکی شد

قوس و بیشتر برای غیر ضروری الکتریکی اتفاق می افتد

موانع و مشکلات. برای تنظیم نیاز به تعمیر و تنظیم است

یک دوره زمانی و همچنین افزایش هزینه نگهداری.

برای هدف از این نقص موتور بیسیکال D.C. ما

حذف برس و سوئیچ ها با کمبود و

به جای آن قطعات الکترونیکی را انتخاب کنید. اما اصلی

مزایای موتورهای سابق D.C هنوز هم می تواند محفوظ باشد.

گفته شده است که راندمان بالا DC بدون درز مغناطیسی

موتور یک نسخه ارتقاء برای اصلی سنتی D.C.

موتور بدون برس، مانند تعامل AC

دستگاه های پودری رانده، دستگاه های همگام سازی … و غیره

آنها موتورهای برشوش نیستند. بدون برس

موتور بدون برس و سوئیچ ها، اما بعضی ها را اضافه کنید

ویژگی های که برای سنتی D.C.

موتورها، مانند inertia کوچک، شتاب در یک زمان کوتاه

و مناسب برای حرکت مکرر از دکمه کلید ON / OFF است. این است

چرا اکثر آنها از موتورهای بدون برس استفاده می کنند، مانند

VTR، FDD، هارد در حال حاضر … و غیره

عملکرد فشار در مقابل

فضاهای خالی

برگ های درب Tronco می توانند از پخش شدن هوا جلوگیری کنند

تهویه و آلودگی گرد و غبار و فاقد شکاف است

زمانی که با فشار باد تحت تاثیر قرار می گیرد و یا می شود.

تنظیم برای حساسیت سقوط به & amp؛

بدن خارجی را به طور خودکار بررسی کنید

 1. هنگامی که درب درب بسته و شلوغ و یا خارجی

بدن، برگ های درب به عقب برگرداند. این تابع در دسترس است

برای تنظیم حساسیت

 1. پس از برگرداندن درب به عقب و دوباره بسته، سیستم

برای تضمین بدون موانع و به آرامی بسته خواهد شد

به طور منظم سرعت باز و بسته شدن را ادامه دهید.

 1. این تابع برای کمک به برخورد حسگر مادون قرمز است

اجتناب از سیستم برای جلوگیری از عدم اعتبار و

جراحات کارکنان.

تنظیم برای چند تابع اتوماتیک

قفل کردن

 1. دفاتر مهم مانند یک اداره مالی یا

سرور سرور MIS، کارکنان فقط نیاز به تغییر به

هنگام خروج از حالت خودکار قفل می شود. درب باز می شود

بلافاصله پس از خروج کارکنان، نزدیک و قفل خواهد شد.

 1. پس از بازگشت کارکنان، قادر به استفاده از کلید برای

درب درب باز یا باز کردن با توجه به امنیت به

به تقاضای خود برای ایمنی رسمی دست یابید.

تنها حالت خروج

حالت تنظیم می تواند قبل از “حالت فقط خروج” تغییر کند

زمان بسته شدن یک فروشگاه در هر روز، این حالت می تواند ایجاد کند

مشتریان خارج قادر به وارد کردن اما مشتریان نیست

در داخل قادر به بیرون رفتن این تابع نیز در دسترس است

برای هدایت مسیر درخواست کنید

تنظیم حرکت برای برگ درب در آتش

تصادف و عوارض عادی

در رفتن

سیستم درب کشویی اتوماتیک Tronco CS1000 می تواند

برای جلوگیری از آتش سوزی، با درب آتش نشانی همکاری کنید

تبعیض پنج نوع جنبش ظهور وجود دارد

برای برگ های درب که می تواند مسیر اضطراری فرار و راه اندازی

پیشاپیش تبعیض آتش سوزی را طراحی کنید. وقتی آتش گرفت

تصادف می آید، این حرکات به درب کمک می کند

برگ ها برای بستن صحنه آتش، هدایت فرار می کنند

و منبع برق اضطراری در ذخایر … و غیره

آنها می توانند از دست دادن به پایین ترین سطح و محافظت را کاهش دهند

ایمنی زندگی و دارایی شما.

A.P.O. حالت

برای شرایط خاص (به عنوان مثال در نیمه شب)

اگر مشتریان بخواهند چیزی بخرند، می توانید آن را تغییر دهید

حالت APO برای باز کردن درب در محدوده کوچکتر. این

کارکنان فروشگاه می توانند از طریق معاملات تجاری انجام دهند

کرک بین درب و قاب آن و جلوگیری از آن

مهاجران به داخل می روند

زمان بسته شدن برگ های درب خواهد بود

به طور خودکار پس از القاء تنظیم می شود.

مکث زمان باز کردن سری Tronco CS1000

سیستم کشویی خودکار قادر به تنظیم بر اساس

تقاضای کاربر. علاوه بر این، به علاوه عملکرد القا و

تنظیم گفته شده است که کنترل کننده ریزپردازنده خواهد بود

به طور خودکار باز کردن ثانیه برای باز کردن

وضعیت واقعی و کاهش تکرار باز کردن

مصرف برگ های درب و بدون فشار برای دسترسی

برای کارکنان به عنوان مکث زمان باز است که

پیش برنامه ریزی شده است بیش از مقادیر اصلی تنظیم در واقع

روند.

توابع سریع در حال ظهور

بستن و قفل کردن

سیستم درب کشویی اتوماتیک کشویی Tronco CS1000

دارای عملکرد بسته شدن و قفل شدن است.

برگ های درب نزدیک و قفل بلافاصله به

محاصره یا ممنوعیت گانگستر ها برای جلوگیری از اموال

و کارکنان از خطر است.

سرعت باز شدن را کاهش می دهد یا

زمانی که انسانها را در واکنش نشان دادید متوقف کنید

سمت باز شدن درب

در صورتی که واکنش نشان می دهد، در برگۀ برگ های درب باز می شود

انسان یا اشیاء، سیستم کم کند یا

متوقف کردن به طور خودکار برای جلوگیری از آسیب مردم و یا

بدن خارجی و برای جلوگیری از حادثه رخ می دهد.

حداقل فاصله باز شدن

400 میلیمتر

حداقل فاصله باز شدن برای سری CS1000

400 میلیمتر این بدان معنی است که شما می توانید اتوماتیک دو پارس را نصب کنید

سیستم های درب در شرایط خروجی های کوچکتر در یک طلایی

جلو فروشگاه در منطقه شهر

در حمایت از امنیت

کاربران باید از کارت امنیتی برای دسترسی به آن استفاده کنند

در، درب. کنترل کننده برای باز کردن درب پس از بازبینی اطلاعات را اعلام خواهد کرد

پاسخ دادن به سنسور پس از باز شدن درب، حسگر شروع به حرکت می کند

تا زمانی که هیچ جسم در ناحیه القایی و

سپس کنترلر را برای بستن درب اعلام کرد. پس از بستن درب

سنسور عمل را متوقف می کند و باید از کارت امنیتی استفاده کند

باز کن این سیستم می تواند با امنیت مختلف همکاری کند

محصولات به راحتی و برای رسیدن به نتیجه تحت امنیت

کنترل. در شرایط سطوح مختلف برای

سیستم امنیتی آن در دسترس است برای نصب اطراف

امکانات در هر زمان، مانند کنترل از راه دور، دسترسی

سیستم کنترل، دستگاه کشش کارت، رمزگذاری،

دسترسی به اثر انگشت … و غیره

برای ارائه راه حل های تحمل بار

زیر 1000 کیلوگرم

سیستم درب کشویی اتوماتیک سری CS1000 می تواند

برگ های درب تحت 1000kgs تحمل بار آسان به

همکاری با لوازم مختلف انتقال سطح. آی تی

همچنین می تواند به راحتی برای درب ظرفیت حمل بالا اجرا شود

برگ، مانند حفاظت در مقابل درب تابش از

مرکز درمان پزشکی یا درب منفی، آتش سوزی

درب های پیشگیرانه … و غیره

به انزوا فشار منفی اعمال می شود

سری CS1000 می تواند به فشار منفی اعمال شود

اتاق انزوا و سیستم نیز می توانند به هوا واکنش نشان دهند

ریل سطح و لباسی L2 (150 کیلوگرم ~ 240 کیلوگرم)

طراحی ساختاری

از مواد آلومینیوم

700 کیلوگرم ~ 1000 کیلوگرم

طراحی ساختاری

از مواد آلومینیوم

700 کیلوگرم ~ 1000 کیلوگرم

CS1000

کنترل کننده دیجیتال میکرو کامپیوتر

کنترل کننده دیجیتال هوشمند که به طور کامل میکرو کامپیوتری است. این

مدار عملکرد منظم توسط نشانگر کامپیوتر با کنترل می شود

سوئیچ ثابت نقطه آزاد تنظیم موقعیت درب، فاصله ردیابی

تنظیم، قدرت انرژی مختلف، سرعت باز و بسته شدن کنترل می شوند

توسط میکرو کامپیوتر. در یک عملیات طولانی، باز و بسته شدن

هنوز دقیق است تشخیص خودکار توسط میکرو کامپیوتر باعث بهبود استفاده می شود

ایمنی: هنگامی که درب اتوماتیک باز و بسته می شود، اگر درب باز شود

چیزی در حالی که عملکرد، سیستم کنترل دیجیتال در حال حرکت معکوس است

بلافاصله و به حالت حفاظت ایمنی با یک مداوم

هشدار صدا برای جلوگیری از آسیب رساندن به هر گونه آسیب به بدن انسان و یا

قطعات ماشین شکسته و افزایش ایمنی وارد شده است

کمربند ایمنی

سلام، عملکرد انعطاف پذیر با ویژگی ضد غده فوق العاده که می تواند باشد

پس از مدت زمان طولانی، بدون استفاده از انعطاف پذیری و خستگی مکرر استفاده می شود

آواز خواندن.

موتور درایو

رطوبت منحصر به فرد آهنربا دائمی بدون برس موتوری در خدمت موتور، که کوچک است

حجم، Hi-RPM و مصرف کم انرژی که بعد از آن گرم نمی شوند

استفاده مداوم این باعث می شود که درب باز و بسته شود و به سرعت خاموش شود

در طول دوره عملکرد کامل. به دلیل فاصله چرخشی قوی،

درب می تواند ماموریت درب باز، نزدیک، سرعت کم، و

صبر کن

درب کرکره ای

سیستم درب سازنده نوع سخت افزار سخت افزار با تطبیق است

مقاومت کم و چرخش صاف که آسان است برای باز کردن و بستن. آی تی

برای جلوگیری از افتادن درب از چرخ دنده استفاده می شود.

مسکن آلومینیوم آلیاژ

مسکن آلیاژ قوی با استفاده انعطاف پذیر ممکن است به راحتی با دیگر ترکیب شود

قطعات جانبی پس از برش. مسکن آلیاژ یک واحد تشکیل است که

دارای پروفایل زیبا و مسیر صاف است تغییر شکل داده نخواهد شد و یا پوشیده نمی شود

پس از استفاده طولانی مدت.

سیستم نگهداری ورودی قابل افزایش است

کیفیت خوب سری CS دارای عملکرد فوق العاده الاستیسیته با استفاده از

سیستم نگهبانی ورودی تنها به ساکنان یا مدیریت اجازه می دهد

درب اتوماتیک را که مانع وارد شدن افراد دیگر به بخش می شود باز کنید. آی تی

دستیابی به یک هدف از درب اتوماتیک هوشمند می تواند ساکنان را قبول کند یا

افراد مشخص شده ورودی

این قابلیت تنظیم سوئیچینگ Trigger را دارد

به “Latch” برای 4 مجموعه تماس های عملکردی.

این سیستم توابع 4 مجموعه را عرضه می کند. A. برای بستن درب B.

برای قفل کردن C. آتش سوزی D. جلوگیری از سرقت.

مشکلی نیست که توابع آزادانه از “Trigger”

تعویض به “Latch”، هر چه در باز کردن یا بسته شدن باشد

حالت، می تواند تنظیم شود که حالت ترجیحی شما باشد و نه

نیاز به خرید سوئیچ های جدید و فقط نیاز به راه اندازی

سیستم در روند نصب.

برای جمع آوری سیم کشی به نفع تعمیر و نگهداری.

در همه انواع سنسورهای اتصال،

سیستم های کنترل امنیت، منبع تغذیه، Emergent

دکمه های توقف، سوئیچ های امنیتی، کنترل زمان سنج،

تابع چندگانه گسترش امکانات برای جمع آوری و رفع

بر روی سیم کشی HUB و آن را دستور داد و روشن در یک

نگاه به نفع ساخت و ساز و معاینه یا

اصلاح برای سیم کشی در آینده.

چوب لباسی از برگ درب قابل تنظیم می باشد

برای مکان “بالا”، “پایین”، “جلو”، “عقب”.

چوب لباسی از برگ های درب می تواند تنظیم کمی برای پردازش

مکان “بالا”، “پایین”، “جلو”، “عقب”، عمودی و

ارتفاع افقی در راه آهن برای دستیابی به دقیق

ساخت و ساز به نفع نگهداری و تنظیم در

آینده. چوب لباسی از برگ های درب می تواند عبور از

در زیر موتور به منظور نصب و راه اندازی

تنظیم برگ درب آسان است.

تشخیص خرابی و حفاظت

خود را در شرایط غیر طبیعی.

این سیستم عملکرد تشخیص را دارد

شکست خود را هنگامی که سیستم خارج از نظم،

چراغ هدایت چراغ را روشن می کند تا ناهنجاری را نشان دهد

شرایط برای یادآوری کارکنان تعمیر و نگهداری برای بررسی و

به عنوان مثال، اگر ماده خارجی باشد، نگهداری به موقع است

درگیر روند عملیات برای برگ های درب و

در شرایط فوق العاده ای قرار می گیرند، برگ های درب

معکوس کردن و تست به صورت خودکار. اگر فوق العاده است

شرایط هنوز چندین بار خاموش می شوند

معاینه، سیستم عمل را متوقف می کند

به طور خودکار برای جلوگیری از تصادف و از بین بردن

سیستم های درب اتوماتیک برای گسترش عمر با استفاده از آن.

یادگیری خود را پس از تعویض و

قضاوت خود را پس از عملیات.

پس از تعویض، سیستم عملیات را یاد می گیرد

منطق به صورت خودکار بر اساس وزن درب

برگ و عوامل صحنه. این خود کار خواهد کرد

به طور خودکار و بدون نیاز به ساخت ساخته شده توسط انسان علاوه بر این

علاوه بر این این سیستم همچنین خود را قضاوت خواهد کرد

به طور خودکار برای دیدن اگر در شرایط فوق العاده و یا

سیگنال های زنگ را مطابق با ارقام شروع می کند

عملیات برای برگ های درب.

عملکرد زنگ قابل تنظیم است.

این سیستم شامل عملگر زنگ بود. این هشدار است

و به طور خودکار در زیر شرایط 4 و شما یادآوری

دارای 4 گزینه برای تنظیم وضعیت و تنظیم با توجه به

به تقاضای محیط دقیق. A. اولین بار

تشخیص سکته مغزی B. برای تنظیم مجدد موقعیت سیگنال C.

هشدار ضربه زدن به مسائل خارجی D. هشدار

سیگنال غیرطبیعی

نمایشگر ال ای دی

این سیستم نمایش سیگنال خودآزمایی موتور را نشان می دهد

عمل. کارکنان تعمیر و نگهداری سیگنال ها را بررسی می کنند تا ببینید آیا

عملیات موتور با استفاده از نور (نور

دیود خروجی) پس از دریافت هر سیگنال فوق العاده

از سیستم های درب اتوماتیک، کارکنان تعمیر و نگهداری انجام خواهد داد

مدیریت مناسب برای شکست در محل به طور مستقیم.

لوازم جانبی کامل، مدولار، سریع

نصب و نگهداری آسان

سیستم درب کشویی اتوماتیک Tronco CS1000 است

برای کامپوننت کامل، معاینه آسان، آسان آسان برای مدولاسیون

نگهداری. علاوه بر این، سازگاری بالا در دسترس است

با کامپوننت های دیگر نام تجاری کنار هم قرار گیرند.

برای بارگذاری و بارگیری بسیار آسان است برای RJ45

اتصال سیم

سوراخ سیم سیگنال برای Tronco CS1000 سری خودکار

سیستم کشویی درب سوراخ سیم RJ45 است. آسان برای به دست آوردن.

 

توسعه سیستم هوشمند اتوماتیک درب

 درب های اتوماتیک معمول نمی توانند تشخیص دهند

بین افرادی که مایل به عبور از درب هستند

و مردم عبور از درب، بنابراین آنها اغلب

بدون نیاز به باز کردن

 یک سیستم درب هوشمند که مردم را مشاهده می کند

نزدیک درب به طوری که درب باز می شود در مناسب است

زمان و فقط برای افرادی که قصد دارند

از عبور از آن

 ما یک اسکنر رام جدید لیزری را توسعه دادیم

محیط اطراف را اسکن می کند سه

ابعاد و فرمول سبک وزن

الگوریتم های سنسور

 نتایج تجربی نشان می دهد که سنسور

می تواند درب را با توجه به سرعت کنترل کند

مردم در مشخصات مورد نیاز و آن

آن را به درستی مشخص می کند افرادی که از طریق درب عبور می کنند.

مزایای

 مزایای دقت بالا، ایمنی،

قابلیت اطمینان و قابل پاسخگویی به خواسته ها است.

 مزایای داشتن کم هزینه و بالا بودن آن

ارزش.

 اشاره شده است که سیستم دارای مزایای پایین است

نرخ نادرست (در نزدیکی 0٪)، سرعت بالا فعال سازی صحیح

(99.6٪) و زمان پاسخ کوتاه (در عرض 2 ثانیه)

از شناسایی هدف.

معایب

این رویکرد دقیق و توانمند است

شناسایی موقعیت و سرعت از

شی، اما هزینه های بالا آن را کمتر محبوب است.

2.2 سیستم تشخیص حالت های مبتنی بر

سونوگرافی برای کنترل درب اتوماتیک

این مقاله حالت های جدید رانندگی را توصیف می کند

سیستم تشخیص مبتنی بر سونوگرافی برای ایجاد

برای کاستن از وضعیت های موجود موجود است

سیستم های تشخیص

وضعیت حرکت افراد در کنار درب می تواند

به سرعت و دقیقا با حالت های حرکت شناسایی می شود

الگوریتم تشخیص بر اساس اثر داپلر.

سنسور اولتراسونیک عملکرد خوب را به دست می دهد

بر ضد تداخل علاوه بر انرژی کم آن

مصرف و قیمت.

 بنابراین، استفاده از پروب های التراسونیک می تواند بهبود یابد

عملکرد سیستم در حالی که کاهش می یابد

هزینه.

مزایای:

 یک راه حل کم هزینه برای حضور بی سیم

مدیریت و مشکلات کنترل دسترسی.

 طراحی بر اساس ادغام AT89C52 است

میکروکنترلر و در دسترس تجاری است

زنگ درب بی سیم

 هزینه کل سیستم را می توان کاهش داد

به راحتی در دسترس کم هزینه در خارج از قفسه

اجزاء در توسعه سیستم مورد استفاده قرار می گیرند.

معایب:

 این سیستم ها، اگر چه کارآمد هستند، ارائه نمی دهند

راه حل مقرون به صرفه برای اتوماسیون اداری

مسئله.

2.3 سیستم دسترسی برای ساختمان های مبتنی بر هوشمند

کارت ها

 سیستم های دسترسی تأیید و تأیید دسترسی های انجام شده

توسط کاربران به منابع مختلف بر اساس برخی از

قوانین سیستم های دسترسی می توانند با استفاده از آنها اجرا شوند

زیرساخت IT

 پیاده سازی کلاسیک به دسترسی به درب اشاره دارد

در ساختمان های بزرگ.

 چنین سیستمی کنترل و اعتبار دسترسی در

اتاق ساختمان (مانند یک شرکت، یک

موسسه) با توجه به برخی سیاست ها یا دسترسی

حقوق.

 این مقاله یک سیستم دسترسی برای یک سیستم ارائه می دهد

ساخت بر اساس کارت های هوشمند.

 هر درب توسط یک نقطه دسترسی و

همه اینها از طریق اینترنت، به یک

سرور که تصمیم می گیرد.

 دسترسی از طریق یک کارت هوشمند درخواست می شود

که کد هویت منحصر به فرد کاربر را حفظ می کند.

مزایای:

 طراحی بر اساس ادغام AT89C52 است

میکروکنترلر و در دسترس تجاری است

زنگ درب بی سیم

 هزینه کل سیستم را می توان کاهش داد

به راحتی در دسترس کم هزینه در خارج از قفسه

اجزاء در توسعه سیستم مورد استفاده قرار می گیرند.

معایب:

 طراحی با استفاده از هزینه کم و به راحتی

زنگ درب بی سیم موجود برای بی سیم

انتقال اطلاعات کاربر

 این سیستم ها، اگر چه کارآمد هستند، ارائه نمی دهند

راه حل مقرون به صرفه برای اتوماسیون اداری

مسئله.

III تئوری و پیشینه

3.1 مدل سازی رفتار انسان

یک درب هوشمند باید آن را درک کند

اهداف انسان برای دانستن اینکه آیا این باید باشد

باز یا نه درک اهداف انسان از طریق

نه به معنای کار بی اهمیت است رفتار انسان می تواند پیچیده باشد

و گاهی اوقات غیر منطقی است. فردی که قدم می زند

یک درب می تواند به طور ناگهانی تبدیل به ایستاده، خواندن

روزنامه در ایستاده در کنار درب. شاید

روزنامه مقصد در نظر گرفته شده بود و نه

در. سپس دوباره، درب می تواند اولیه باشد

هدف، اما صفحه اول روزنامه ساخته شده است

شخص ذهن خود را تغییر می دهد

3.2 چشم انداز کامپیوتر

تحقیقات زیادی در سطح پایین انجام شده است

پردازش داده های تصویر در نتیجه این، وجود دارد

چندین روش مختلف برای جدا سازی و استخراج ویژگی ها

از منابع تصویر مختلف. چشم انداز کامپیوتر است

علم و تکنولوژی ماشین آلات که می بینند، کجا می بینند

این مورد به این معنی است که دستگاه قادر به استخراج است

اطلاعات از یک تصویر که برای حل برخی از آن ضروری است

وظیفه.

تشخیص و ردیابی انسان ها آسان است

وظایف برای انسان است، اما برای یک کامپیوتر دشوار است

انواع دلایل بدن انسان را می توان به صورت مخرب تبدیل کرد

بسیاری از جنبه های مختلف، در تعداد زیادی از مختلف لباس پوشیدن

لباس و حمل لوازم جانبی. همه اینها علاوه بر

مشکل با منظره، آب و هوا و نورپردازی

شرایطی که در آن تشخیص انجام شود.

3.3 Segmentation

هدف اصلی فرآیند تقسیم بندی این است که

یک تصویر را به قسمت هایی که حاوی اطلاعات هستند را تقسیم کنید

علاقه. برای انجام این کار، چندین روش و الگوریتم ممکن است

بسته به مشکل موجود در دست، مورد استفاده قرار می گیرد. چه چیزی را گرفتی

ما در مورد دامنه مشکل در مورد کشویی می دانیم

درها، ما می بینیم که برخی از آنها به طور بالقوه بسیار پر سر و صدا هستند

داده ها و اشیاء دشوار برای پیگیری این باعث می شود بخش بندی شود

تصویر بسیار سخت است که بتواند به طور صحیح انجام شود.

3.4 نقشه برداری عمق

نقشه برداری عمیق استفاده از لیزر و یا دیگر است

تجهیزات زیادی برای دریافت نمای سه بعدی از فضا

در مقابل سنسور مایکروسافت مقرون به صرفه عرضه کرد

راه حل برای نقشه برداری عمیق با این سنسور پروژه

شبکه لیزر مادون قرمز، و نتیجه نتیجه را مقایسه می کند

تصویر را با یک تصویر پایه برای نشان دادن تری دی

استخراج ویژگی ها

فرایند تقسیم بندی تصویر خام را کاهش می دهد

داده ها را به مقدار قابل کنترل تر از داده های مربوطه. این

نسبت اطلاعات به داده ها هنوز هم کم است، داده های ورودی

باید به یک مجموعه نمایندگی کاهش یافته تبدیل شود

ویژگی ها، یک فرایند استخراج ویژگی است.

کامپوننت های IV

4.1 سنسورهای PIR

سنسورهای PIR به شما این امکان را می دهند تا تقریبا حرکت را احساس کنید

همیشه برای تشخیص اینکه آیا انسان در داخل حرکت کرده است یا خیر

خارج از محدوده سنسورها. آنها کوچک، ارزان، کم قدرت،

آسان برای استفاده و از بین نمی رود به آن دلیل

آنها معمولا در لوازم و ابزار مورد استفاده قرار می گیرند

در خانه یا کسب و کار. آنها اغلب به عنوان PIR شناخته می شوند

“مادون قرمز منفعل”، “Pyroelectric” یا “IR motion” سنسورها.

PIR ها اساسا از یک سنسور pyroelectric ساخته شده اند

که می تواند سطح اشعه مادون قرمز را تشخیص دهد. همه چیز

برخی از تابش های سطح پایین را منتشر می کند و چیزی گرمتر می کند

است، تابش بیشتر منتشر می شود. سنسور در یک حرکت

آشکارساز در واقع در دو قسمت تقسیم شده است. دلیل آن

این است که ما به دنبال حرکت (تغییر) نیستیم

متوسط ​​سطح IR

4.2 سنسور PIR خود

حسگر IR خود را به طور hermetically قرار گرفته است

فلز مهر و موم می تواند برای بهبود سر و صدا / درجه حرارت / رطوبت

ایمنی یک پنجره ساخته شده از IR-transmissive وجود دارد

مواد (به طور معمول سیلیکون پوشش داده شده از آن بسیار آسان است

آمده توسط) که از عنصر حساس محافظت می کند. پشت

پنجره دو سنسور متعادل است

تبدیل کننده

شکل 4.1: ترانسفورماتور

ترانسفورماتور می تواند به عنوان یک دستگاه استاتیک تعریف شود

کمک در تبدیل انرژی الکتریکی در یک مدار

به قدرت الکتریکی همان فرکانس در مدار دیگر.

ولتاژ را می توان در یک مدار افزایش یا کاهش داد، اما با

افزایش یا کاهش نسبی در رتبه بندی فعلی.

4.3 میکروکنترلر

میکروکنترلر یک کامپیوتر کوچک در یک IC واحد است

که تمام ویژگی های موجود در آن را ادغام می کند

ریزپردازنده برای خدمت به برنامه های مختلف، آن را

دارای غلظت بالایی در امکانات تراشه مانند RAM،

ROM، پورت I / O، تایمر، پورت سریال، مدار ساعت و

قطع می شود میکروکنترلرها در انواع مختلف استفاده می شوند

دستگاه های به طور خودکار کنترل از قبیل کنترل از راه دور،

سیستم های کنترل موتور خودرو، دستگاه های پزشکی،

ابزار قدرت، ماشین آلات اداری، اسباب بازی ها، و دیگر تعبیه شده است

سیستم های.

شکل 4.2: میکروکنترلر

4.4 دیودها

دیود یک دستگاه است که تنها اجازه می دهد

جریان جريان دو طرفه جريان در صورتيکه در معرض عمل قرار گرفته باشد

سطح ولتاژ مشخص شده یک دیود تنها جریان در جریان را مسدود می کند

جهت معکوس در حالی که ولتاژ معکوس در داخل است

محدود در غیر این صورت معکوس مانع مانع و

ولتاژ که در این شکست رخ می دهد، معکوس نامیده می شود

ولتاژ شکست دیود به عنوان یک شیر در عمل عمل می کند

مدار الکتریکی و الکترونیکی

یک دستگاه کوچک برای ذخیره مقدار زیادی از

شارژ الکتریکی در یک اتاق کوچک خازن نامیده می شود.

V ACCESSORIES از درب های لغزنده

5.1 سیستم دوش کشویی

 سیستم دوش کشویی

 درب حداکثر درب 750 میلیمتر

 حداکثر ارتفاع 2.5 متر

 ضخامت شیشه 8 میلی متر

 بلبرینگ استاندارد بلبرینگ

 طول آهنگ حداکثر 2 متر

 لوازم جانبی در پایان کروم جلا

 پروفایل در پایان Anodised

شکل 5.1: سیستم دوش کشویی

5.2 تاشو و کشویی

 هر حداکثر وزن شاتر. 40 کیلوگرم

 ردیابی سنگین استخوان ساتین

 پایین کانال

 پیچ فلش (اختیاری)

حداکثر 80 کیلوگرم / سیستم

 30 میلیمتر ضخامت شاتر S

 غلتک و غلتک تحمل استاندارد

شکل 5.2: تاشو و کشویی

5.3 راهنمای دسته دامنه

سواری در حجم های نامرئی صنعتی

تخصص ما، ما در تولید و عرضه درگیریم

یک دسته بندی عالی از راهنمای دسته دومال. شناخته شده به عنوان

لوازم جانبی درب کشویی، درب کشویی

5.4 قفل پنهان

با هدف ایجاد خودمان به عنوان

رهبر برجسته در حوزه، ما متعهد به

قفل پنهان را فراهم کنید. این قفل پنهان است

با استفاده از مواد با کیفیت بالا، در پایان ما تولید می شود

و پیشرفت تکنیک ها با در نظر گرفتن تمام هنجارهای مجموعه.

قفل پنهان ارائه شده در بین مشتریان مورد ستایش قرار گرفته است

کیفیت برتر آن. قفل پنهان ارائه شده به خوبی آزمایش شده است

بر روی پارامترهای متعدد توسط کارشناسان کیفیت ما قبل

تحویل به پایان مشتری

شکل 5.3: قفل پنهان

قفل ستاره 5.5

ما در تحقق اهدافمان اهمیت می دهیم

ستاره قفل منحصر به فرد. این قفل ستاره در دسترس است

ما در مشخصات مختلف به عنوان مورد نیاز

مشتریان. قفل ستاره پیشنهاد شده با استفاده از تولید می شود

مواد با کیفیت مطلوب و تکنیک های فوق العاده مدرن

پس از پیروی از تمام استاندارد صنعت. قفل ستاره ماست

با کیفیت ما بررسی پارامترهای کیفیت متنوع

کنترل کننده ها قبل از ارسال نهایی.

استفاده از مکانیزم درب کشویی خودکار می تواند

خیلی رضایت بخش است، هنوز بسیاری از افرادی هستند که انجام می دهند

نمی دانید چطور چنین سیستمی کار می کند اگر یکی از اینها هستید

افرادی که در مورد شگفت انگیز نگه می دارند

استفاده از درب کشویی اتوماتیک یا الکتریکی

مکانیسم

6.1 مورد نیاز درب

سنسور نوری

این درب های کشویی برق استفاده از حرکت یا

سنسورهای تشخیص نوری به منظور تولید آنها

تعطیلات موتورز و باز کردن توابع. این سنسورها

در درب الکتریکی یا شاید یکپارچه نصب می شود

به قاب آن از طرف یا بالا. سنسورها استفاده می کنند

یا فناوری مادون قرمز یا مادون قرمز که این امکان را فراهم می کند

مشاهده جنبش و معمولا در آن استفاده می شود

صنعتی و تجاری که اجازه دسترسی آسان را می دهد

برای هر کس هر دو افراد توانا و معلول، برای ایمنی

و بهره وری.

غلطک و آهنگ

مکانیزم درب کشویی برق ممکن است نصب شود

یا به شیوه های گوناگون متکی به سبک و یا آویزان است

استفاده از درب دیگران می توانند از آهنگ ها آویزان شوند

بالای سر و تماس با هواپیما زمین تماس نگیرید

اما در طول عملیات بر روی آن حرکت کرد. آنها همچنین می توانند باشند

نصب شده در طرف دیگر پشتیبانی شده با آهنگ ها و غلطک

که اتصال را از سطح کف ایجاد می کند

مکانیزم موتور

حرکت یا سنسور نوری به یک متصل است

قطار اصلی درایو الکتریکی که کلاچ را کنترل می کند

مکانیسم که بر روی چرخ دنده یا کمکی متصل است

درایو و پنل یا پانل درب. درب با هم

درایو کمکی به علت اتصال متصل می شود

کابل های داخلی یا کمربندها که اغلب از لاستیک ساخته می شوند.

آنها کسانی هستند که مسئول بسته شدن و باز کردن هستند

عمل درب

شکل 6.6: سیستم کنترل دسترسی

غلتک پنجره آلومینیومی کشویی

غلتک پنجره در صنعت مورد نیاز است

برای دوام و کیفیت مطلوب آن. پنجره ارائه شده

غلتک دقیقا با کمک عالی تولید می شود

مواد با کیفیت و تکنیک های پیشرفته در

رعایت استانداردهای صنعتی. ما این را ارائه می دهیم

غلتک پنجره مشخصات مختلف به عنوان در تقاضا

از مشتریان

VII پروسس کار

7.1 درب اتوماتیک

برای اهداف این بحث، خودکار

درب یک نیروگاه قابل حمل یا قدرت تجاری است

درب کمک شده برای تسهیل ترافیک عمومی عابر پیاده استفاده می شود.

درب ها برای اهداف دیگری مانند سربار استفاده می شود

درهای گاراژ، در نظر گرفته نشده اند. دربهای اتوماتیک نیز نیستند

در نظر گرفته شده است که برای دسترسی به مناطق محدود استفاده می شود،

مانند منطقه عملیاتی یک بیمارستان یا خصوصی

امکانات انبار.

به طور کلی، سه نوع اتوماتیک وجود دارد

درهای عابر پیاده – کشویی، نوسان و چرخش فقط

نوع کشویی در اینجا مورد توجه قرار خواهد گرفت. انواع دیگر وجود دارد

اما به ندرت دیده می شود.

درب اتوماتیک کار

تمام درب های اتوماتیک با سنسور مجهز شده اند

که باعث باز شدن درب به عنوان روشی عابر پیاده می شود.

پیش از حدود 1972، این سنسور به طور پیوسته یک کنترل بود

مات که با بستن سوئیچ الکتریکی درب را فعال می کند

یا سوئیچ ها، در داخل تشک زیر وزن وزن تعبیه شده است

نزدیک شدن فرد. از آنجا که ماتراتورهای کنترل پاسخ میدهند

وزن آنها نیز برای نگه داشتن درب باز و همچنین به خدمت می کنند

باز کردن آن را آغاز کنید.

سنسور حرکت کار

سنسورهای حرکت مایکروویو از داپلر استفاده می کنند

اصل برای تشخیص حرکت. مایکروویو ها از مناظر منحرف شدند

اشیاء درون پرتو مایکروویو توسط

همان آنتن که از آنها راه اندازی می شود. اگر

منعکس کننده جسم به طور مستقیم به سمت آنتن حرکت می کند، یا

اگر بخشی از حرکت به سمت آنتن باشد،

طول موج میکروویو منعکس شده کوتاهتر خواهد بود

از پرتوهای منتقل شده.

فرآیند درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک یکی از بهترین مدرن ترین ها هستند

اختراعات همه ما باید انجام دهیم این است که راه رفتن به درب و آن را

جادویی برای ما باز می شود. یک درب اتوماتیک یک بسته است

ساختار باز است که برای محدود کردن دسترسی به یک مورد استفاده می شود

ورود از طریق استفاده از تکنولوژی خودکار. درب

می تواند در بسیاری از انواع، مانند نوسان، چرخش وکشویی

کنترل از راه دور

برخی از درب های اتوماتیک نیاز به یک انسان دارند

رابط از راه دور برای کنترل باز و بسته شدن

در، درب. یک مثال از این درب درهای گاراژ است. چه زمانی

درب سیگنال صحیح را از راه دور دریافت می کند

کنترل، سپس باز خواهد شد. موج معمولا در یک مشخصه است

فرکانس :

سیستم درب اتوماتیک گاراژ

افتتاح و بسته شدن درب ها همیشه یک است

کار خسته کننده، به ویژه در مکان هایی که همیشه یک فرد است

نیاز به باز کردن درب برای بازدید کنندگان مانند هتل ها،

مراکز خرید و تئاتر. در اینجا یک راه حل برای باز کردن است

و درب را ببندید، حرکت درب اتوماتیک را حس می کند

باز و بسته شدن سیستم این پروژه برای تفکر استفاده می شود

هر حرکت بدن در اطراف درب. این به دست آمده است

با کمک سنسور مادون قرمز منفعل.

7.3 سیستم درب اتوماتیک باز و کارکرد آن

این سیستم خودکار باز کردن درب سیستم است

برای باز کردن و بستن درب به طور خودکار با استفاده از PIR استفاده می شود

سنسور سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز این

پروژه عمدتا شامل میکروکنترلر سری 8051

ترانسفورماتور، سنسور PIR، موتور با درب کشویی، موتور

IC راننده، دیود، مقاومت، خازن، کریستال و

ترانزیستور، کامپایلر keil، زبان: جاسازی C یا

مونتاژ:

این سیستم پیشنهادی از حسگر PIR استفاده می کند

جنبش بدن انسان نزدیک به درب. به طور کلی یک

بدن انسان انرژی مادون قرمز را به صورت گرما،

که توسط حسگر PIR از یک خاص مشخص می شود

فاصله

VIII کار اصلی

8.1 فناوری دسترسی

اکثر مردم فکر می کنند که دسترسی اتوماتیک درب است

تنها برای دستگاه های کنترل ورود، معمول ترین

درب سنتی در کنترل کننده صفحه کلید نصب شده است

کارت خوان مغناطیسی، به منظور دستیابی به سمت راست

از دسترسی باید کشیدن در حال حاضر، با این حال، پیشرفته تر است

فن آوری های دسترسی و بازار برنامه های کاربردی جدید، در حال حاضر

فن آوری مورد استفاده در سیستم های کنترل دسترسی: کد بار،

شناسه گرافیکی، کد بار مغناطیسی، Wiegand، القایی،

کد هوشمند، بیومتریک و غیره

8.2 هدایت شیر ​​کنترل:

یک شیر کنترل جهت استفاده می شود تا تغییر کند

جهت جریان هوا و زمانی که مورد نیاز سیستم است

برای معکوس کردن دستگاه ابزار دستگاه. کنترل جهت

با توجه به ساخت و ساز، شیر ممکن است طبقه بندی شود

قطعات متحرک متحرک، به عنوان

 1. نوع توربین روتاری
 2. نوع کشویی کشویی.

دریچه های تحت فشار سلونوئید

8.3 سوپاپ سوپاپ:

دریچه های سیلنوئید مانند دستگاه های الکترومکانیکی هستند

رله ها و پیمانکاران. دریچه های الکترومغناطیسی برای به دست آوردن استفاده می شود

حرکت مکانیکی در ماشین آلات با استفاده از مایع یا

فشار هوا. فشار مایع یا هوا بر روی آن اعمال می شود

پیستون سیلندر از طریق یک سوپاپ استوانه ای عمل می کند

سیم پیچ الکتریکی دریچه های سد خنک کننده دو نوع هستند

 بازگشت تنها بهار بازگشت به عقب

شیر، (5/2)

 دریچه عملیاتی دو سوپاپ

نتایج تحقیقات IX

9.1 چشم انداز کامپیوتر

ما ویژگی هایی را که باید بدانیم پیدا کرده ایم

در مورد یک فرد در مقابل درب. این ما را با یک ارائه می کند

لیستی از الزامات مورد نیاز برای کامپیوتر است

قادر به شناسایی این موجود در یک محیط واقعی و

عملکرد در زمان واقعی اطلاعات نیاز به سنسور و

کامپیوتر قادر به پردازش داده های ورودی در زمان واقعی است.

تشخیص آستانه و لبه

این الگوریتم های ساده و سریع به شرح زیر است

بخش 2.2 به خوبی برای تشخیص تغییرات مناسب است

کنتراست در تصویر این برای آشکارا روشن است

محیط ها، و در این موارد می تواند نتایج خوبی داشته باشد.

با این حال در شرایطی که لبه ها وجود دارد، این مورد نیست

بین پیش زمینه و پس زمینه به راحتی نیست

قابل تشخیص است، زیرا آنها می توانند در محیط واقعی باشند.

جدول 9.1: عملکرد تقسیم بندی

نتیجه گیری

این پروژه یک درب کشویی اتوماتیک ساخته است

با درک بهتر انسان بیشتر هوشمندانه

اهداف ما داده های خام را از یک اسیر گرفته ایم

تعمیر درب اتوماتیک

جریان تصویر و ویژگی های مورد علاقه را استخراج کرد. در

زمینه ساز تصمیم گیری انتخاب شده، ما داریم

ویژگی های استخراج داده ها را برای پیدا کردن قابل استفاده مورد ارزیابی قرار می دهد

امکانات. ما باید بیشترین خروجی را برای انطباق آن در نظر بگیریم

به چارچوب مدل های مخفی Markov. یک مجموعه بزرگ

نمونه هاي داده ها با استفاده از نسخه هاي خطي و تغذيه جمع آوري شد

به الگوریتم یادگیری HMM برای تولید

وضعیت و احتمال انتقال. با استفاده از HMM آموزش دیده

ما تمام نسخه های خطی را اجرا کردیم و ارزیابی کردیم

عملکرد درب با استفاده از ابزارهای آماری استاندارد.

 

 

این پروژه ثابت می کند که بهتر است

مقاصد انسانی را با استفاده از مارکوب پنهان درک کنید

مدل ها. در بحث قبلی ما نگاهی به

رابطه بین درهای سنتی و جدید

درب هوشمند از این می بینیم که این می تواند باشد

جالب است که دیدگاه زمانی را باز کند و نه به آن

مثبت های واقعی را حفظ کنید. به این معنی است که درب

باید باز شود مگر اینکه قصد منفی پیش بینی شده باشد

به جای راه دیگری مانند آن در این ساخته شده است

پروژه درب اتوماتیک

 

این می تواند مفید باشد برای ترکیب یافته ها

در این پروژه با یافته های Solem (2010) به

یک مکانیسم استدلال قویتری ایجاد کنید. این می تواند باشد

خوب به فیلتر کردن و صاف کردن این ویژگی نگاه کنید

داده ها برای یادگیری از حرکت کلی به جای کوچک

حرکت در میان اخبار مربوط به یک کینکت جدید وجود دارد

حسگر که حساس تر و دقیق است، زمانی که آن را

می رسد، می تواند مفید باشد در گرفتن دقیق تر و کمتر

داده های پر سر و صدا.

یافته های این پروژه می تواند منتقل شود

مناطق دیگر مانند جنبش پیاده و درک.

این می تواند در مورد عابر پیاده بسیار مفید باشد

عبور از چراغ ها در عبور. این

احتمالا می تواند ترافیک را تسهیل کند و باعث شود

عبور از طریق تطابق با هر دو ترافیک امن تر است

و شخص سعی در عبور دارد

منابع معتبر پیرامون درب های اتوماتیک
 1. Aamodt، A. و پلازا، E. (1994). مبتنی بر مورد

استدلال: مسائل بنیادی، روش شناختی

تغییرات و رویکردهای سیستم. AI

ارتباطات، 7 (1): 39-59.

 1. Amano، M.، Hironaka، D.، Oda، S.، Capi، G.، و

یوکوتا، م. (2005). تفسیر زبان شناختی

حرکت انسان بر اساس تصویر ذهنی کارگردانی شده است

تئوری معنایی در اطلاعات پیشرفته

شبکه و برنامه های کاربردی، 2005 AINA 2005.

هفدهمین کنفرانس بین المللی، جلد 1، صفحات

139-144. IEEE

 1. Caillette، F. و هوارد، T. (2004). به موقع

ردیابی بدون مارک بدون بدن با استفاده از رنگ

واکسل ها و حباب های 3D. در مخلوط و افزوده شده

واقعیت، 2004. ISMAR 2004. سوم IEEE و ACM

سمپوزیوم بین المللی، صفحات 266-267. IEEE

 1. Corazza، S.، M’undermann، L.، Andriacchi، T.

(2007). یک چارچوب برای عملکرد درب اتوماتیک

شناسایی مراکز مشترک با استفاده از بدون مارکر

ضبط حرکت، اعتبار سنجی برای مفصل ران.

مجله بیومکانیک، 40 (15): 3510-3515.

 1. دالال، N. و Triggs، B. (2005). هیستوگرام های

شیب هدایت برای تشخیص انسان است. که در

چشم انداز کامپیوتری و تشخیص الگو، 2005.

CVPR 2005. کنفرانس انجمن کامپیوتری IEEE در،

 1. گیسان، I.، Nedevschi، S.، و Bota، S. (2009). واقعی

تشخیص پیاده روی مبتنی بر دید در استریو

با استفاده از خطوط بدن کامل. در کامپیوتر هوشمند

ارتباطات و پردازش، 2009 ICCP 2009.

IEEE پنجمین کنفرانس بین المللی، صفحات 79-

 1. IEEE
 2. گودا، س.، فاهي، ا.، و سوبرامانيام، س. (2004).

Mitopred: روش مقیاس ژنتیکی برای پیش بینی

هسته پروتئین های میتوکندری کد شده.

بیوانفورماتیک، 20 (11): 1785-1794.

زبان حس گرایانه برای فعالیت بشر

فهم. در روبات های انسانی، 2006 ششم

IEEE-RAS کنفرانس بین المللی، صفحات 69-

 1. IEEE
 2. هورود، R.، Niskanen، M.، Dewaele، G.، و Boyer،
 3. (2009). ردیابی حرکت انسان توسط ثبت نام

سطح مفصل به نقاط 3d و normals.

تجزیه و تحلیل الگو و هوش مصنوعی، IEEE

معاملات در، 31 (1): 158-163.

 1. جیا، هان و ژانگ، ی. (2007). تشخیص سریع انسان

با افزایش هیستوگرام گرادیان گرا. که در

تصویر و گرافیک، 2007. ICIG 2007. چهارم

کنفرانس بین المللی، صفحات 683-688. IEEE

 1. Juang، B. و Rabiner، L. (1991). مارکوف مخفی

مدلهای تشخیص گفتار تکنیک اندازه گیری

صفحات 251-272.

 1. کافد پترسن، A.، W. R. و Cassens، J. (2009).

درب های بسته شده – قصد مدل سازی در رفتار

رابط ها صفحات 93-102. Tapir Akademisk Forlag.

 1. مارتینت، R. (2001). منابع بین فردی در

عمل. Semiotica، 2001 (135): 117-145.

 1. مور، A. (2008). تیم های جراحی در عمل: الف

رویکرد حساس به موضوع به مدل سازی بدن

همبستگی و تعامل بین فردی.

دیدگاه های بین رشته ای در زمینه چندجمله ای:

نظریه و تمرین، کمپباسو، ایتالیا.

 1. دهان، M. و Deniz، U. (2007). مرکز جرم

مدل یک رویکرد جدید به مدل سازی پس زمینه

برای تقسیم کردن اجسام متحرک. تصویر و

Vision Computing، 25 (8): 1365-1376.

بایگانی

1.Ms. Arunkumari G.، M.phil تحقیقات

دانشكده علوم كامپيوتر

کالج DKM برای زنان (مستقل)،

Vellore، TamilNadu، هند

 1. خانم Sangeetha Lakshmi G.، Asst. پروفسور

گروه علوم کامپیوتر دانشکده DKM

برای زنان (Autonomous)، Vellore،

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس