محاسبه قیمت کرکره

 محاسبه قیمت درب پارکینگ اگر شما قصد خرید درب پارکینگ  برقی اتوماتیک از فروشگاه مینا درب را دارید یکی از مهمترین نکاتی که به آن توجه خواهید کرد قیمت درب پارکینگ  برقی اتوماتیک  و نحوه محاسبه قیمت کررکره برقی تمام شده این محصول خواهد بود.

میینا درب در قسمت توضیحات هر محصول نحوه محاسبه قیمت آن محصول رو توضیح مییدهد.

در صورتیکه سوال و یا مشکلی در مورد نحوه محاسبه قیمتکرکره برقی داشتید، با ما تماس( 09124372935) حاصل فرمایید.

قیمت محاسبه قیمت درب پارکینگ  : درب پارکینگ  اتوماتیک برقی

کرکره برقی در واقع همان درب درب پارکینگ  ای رول آپ معمولی است که به آن دستگاه  اضافه شده است. قیمت درب پارکینگ  برقی از درب پارکینگ  سنتی بالاتر است

ولی بصورت برقی و با استفاده از ریموت کنترل بالا و پایین می رود. حال این درب پارکینگ  برقی با توجه به کاربردهای مختلف از تیغه و دستگاه های مختلف استفاده می کند.

قیمت درب پارکینگ  برقی نیز بسیار وابسته به همین دوفاکتور اصلی یعنی تیغه درب پارکینگ  برقی و دستگاه  درب پارکینگ  برقی است.

پرکاربردترین و بهترین نوع تیغه درب پارکینگ  هایی که برای درب پارکینگ  برقی مورد استفاده قرار می گیرند ، تیغه درب پارکینگ  آلومینیوم و تیغه شفاف پلی کربنات است.

پرکاربرد ترین دستگاه های درب پارکینگ  برقی نیز دستگاه  تیوبلار و دستگاه  ساید است.

قیمت درب پارکینگ  برقی محاسبه قیمت کرکره

همانگونه که اشاره شد دو فاکتور اصلی در تعیین قیمت درب پارکینگ  برقی دستگاه  و تیغه درب پارکینگ  است. ولی این به این معنی نیست که فقط با دانستن قیمت این دو مورد می توانید قیمت درب پارکینگ  برقی مورد نیاز خود را تخمین بزنید.

در واقع می توان گفت اگر یک فرمول ریاضی برای تعیین قیمت درب پارکینگ  برقی نوشته باشیم ، تیغه و دستگاه  متغییر های این فرمول هستند و تعداد زیادی اعداد ثابت از جمله شفت درب پارکینگ  ، ریموت و رسیور ، شاسی و شاسی کشی ، نصب ، حمل ، مونتاژ و… به آن اضافه می شود.

پس این تصور که بسیاری از خریداران فکر می کنند با دانستن قیمت تیغه و دستگاه  درب پارکینگ  برقی خودشان می توانند قیمت درب پارکینگ  برقی را محاسبه کنند کاملاً اشتباه است.

بهتر است ابتدا ابعاد تقریبی درب پارکینگ  مورد نیاز خود را داشته باشید و سپس طی تماس تلفنی با09124372935از کارشناسان این مجموع درخواست ارسال پیشفاکتور نمایید تا قیمت نهایی و تمام شده را برای شما محاسبه و ارسال نمایند.

قیمت تیغه درب پارکینگ  برقی محاسبه قیمت کرکره

این مجموعه تیغه های تک جداره فولادی و گالوانیزه را بدلیل زنگ زدگی و خرابی زیاد به فروش نمی رساند لذا امکان ارائه قیمت این محصولات را نداریم.

اگر قصد دارید قیمت تیغه درب پارکینگ  آلومینیوم را بدانید ، تیغه آلومینیوم از مواد اولیه استاندارد 6063 ، پس طی فرایند مقاوم سازی و سختی و پاشش رنگ پودری توسط کوره رنگ الکترواستاتیک با بالاترین استاندارها از متر مربعی 200/000 تومان شروع می شود. این تیغه ها با توجه به نوع تیغه و وزن آن در متر مربع تا متری 500/000 تومان نیز قیمت دارند.

تیغه های درب پارکینگ  پلی کربنات شفاف نیز با توجه به نوع آن که لوله ای باشند یا زواری و کیفیت مواد اولیه آنها که ساخت کدام کشور باشد از متری 370/000 تومان الی 1/000/000 تومان قیمت دارند.

لازم به ذکر است تیغه آلومینیوم ساخته شده از ضایعات و یا پلی کربنات ساخته شده از مواد دست دوم آسیابی نیز در بازار موجود است که قیمت پایین تر دارد. ولی ما بدلیل خرابی زیاد و نیاز مداوم به گارانتی این محصولات را به فروش نمی رسانیم.

محاسبه قیمت کرکره

قیمت دستگاه  درب پارکینگ  برقی محاسبه قیمت کرکره

قیمت دستگاه  درب پارکینگ  برقی بسیار متنوع است. مثلاً دستگاه  تیوبلار از برندهای مختلف با کیفیت های مختلف تولید می شوند. برندهای معروف دارای مشابه تقلبی و Fake می باشند. بعضی ها قیمت این دستگاه های را با مدار ، صفحه پلیت و یاتاقان (بلبرینگ) و اندکپ ارائه می دهند ، بعضی دیگر فقط قیمت دستگاه  خام را اعلام می کنند.

بصورت متوسط یک دستگاه  تیوبلار 140 نیوتن از برندهای معتبر با متعلقات آن از در حدود 1/350/000 تومان قیمت دارد و یک دستگاه  ساید از برندهای معتبر با متعلقات کامل در حدود 1/650/000 تومان قیمت دارد. البته این قیمت ها برای دستگاه  بدون برق اضطراری می باشد و دستگاه  های دارای UPS گران قیمت تر هستند.

کرکره برقی ارزان قیمت محاسبه قیمت کرکره

کرکره برقی ارزان قیمت لزوماً به معنی خرید درب پارکینگ  بی کیفیت آهنی نیست. قیمت درب پارکینگ  برقی سفید به مراتب خیلی ارزانتر از تیغه های رنگی ، طرح چوب و یا شفاف است.

اگر طراحی معماری مناسب و با سلیقه ای داشته باشیم ، می توانیم از درب پارکینگ  برقی سفید ولی با کیفیت و ارزان قیمت استفاده نماییم.محاسبه قیمت کرکره

مثلاً امروزه نمای رومی برای  ساختمان خیلی مورد استفاده قرار می گیرد . درب پارکینگ  های ساختمان های نما رومی ، همانگونه که در عکس فوق می بینید می تواند درب پارکینگ  برقی سفید باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم هارمونی بسیار خوبی با سایز اجزا ساختمان دارد.

همیشه نیاز نیست که درب پارکینگ  برقی همرنگ نمای ساختمان باشد. در بسیاری از موارد اختلاف رنگ ، نیز تضاد و زیبایی خاصی به کل کار می دهد. مثلاً نصب درب پارکینگ  برقی سفید برای مغازه هایی با تابلوهای ترمود و کامپوزیت های مختلف بسیار زیبا است. اگرچه با استفاده از این تیغه ، قیمت درب پارکینگ  برقی ارزان تمام می شود، ولی کیفیت کار را نیز حفظ نموده و روی به استفاده از تیغه های ارزان قیمت و نامرغوب نیاورده ایم.

قیمت درب پارکینگ  برقی پارکینگ محاسبه قیمت کرکره

قیمت درب پارکینگ  برقی مغازه ، فروشگاه محاسبه قیمت کرکره

قیمت درب پارکینگ  برقی پنجره ، بالکن

قیمت درب پارکینگ  برقی سوله صنعتی

قیمت درب پارکینگ  برقی

عرض دهنه درب پارکینگ  [cm] ارتفاع + دورپیچ رول [cm] نوع تیغه درب پارکینگ  برقی  نیاز به تیغه کرکره نیست 80 دوپل آلومینیوم 6063 متوسط 80 دوپل آلومینیوم 6063 سنگین 100 دوپل آلومینیوم 6063 متوسط 100 دوپل آلومینیوم 6063 سنگین پلی کربن شفاف غضروف آلومینیوم پلی کربن شفاف با لوله استیل رول گیتر استیل طرح آلمانی نوع دستگاه  درب پارکینگ  برقی  نیازی به موتور نیست موتور تیوبلار + شفت، مدار و متعلقات موتور ساید + شفت، مدار و متعلقات برق اضطراری دستگاه  UPS  نیازی به UPS نیست موتور داری برق اضطراری UPS حمل و نصب درب پارکینگ  برقی  نیازی به نصب کرکره نیست کرکره حمل و نصب شود قیمت درب پارکینگ  برقی [تومان]

0

موتور درب پارکینگ  برقی

 دستگاه  درب پارکینگ  ساید

 دستگاه  توبلار / تیوبلار

موتور ساید SDC

موتور توبلار SDC

موتور ساید barzante

موتور توبلار barzante

انواع تیغه درب پارکینگ  برقی

 تیغه درب پارکینگ  آلومینیوم

 درب پارکینگ  برقی شفاف

 درب پارکینگ  برقی بی صدا

 درب درب پارکینگ  طرح چوب

 درب پارکینگ  برقی رول گیتر

 درب درب پارکینگ  برقی پانچ

 درب پارکینگ  برقی آبکشی

کرکره برقی ، انواع درب پارکینگ  برقی

در این قسمت قصد داریم به قیمت ، ایمنی و مزیت های انواع درب پارکینگ  برقی اشاره کنیم و بررسی کنیم که چگونه این محصول می تواند بعنوان یک حفاظ زیبا ، کارآمد مورد استفاده قرار گیرد.

فاکتور اصلی در قیمت انواع درب پارکینگ  برقی

معمولاً اصلی ترین فاکتور در قیمت درب پارکینگ  برقی نوع تیغه آن است. دلیل این است که قیمت حمل ، شفت ، شاسی و قوطی کشی و نصب تقریباً یکسان است. اگر دهنه ما بزرگ و یا پرتردد باشد باید از دستگاه  ساید استفاده نماییم و اگر دهنه ای کوچک و کم تردد داریم می توانیم از دستگاه  تیوبلار استفاده نماییم. ولی تنوع کالا و قیمت در تیغه درب پارکینگ  برقی بسیار زیاد است.

فرض می کنیم قصد استفاده از یک نوع دستگاه  خاص ، دستگاه  مثلاً دستگاه  تیوبلار استفاده نماییم. هم اکنون می توانیم از انواع مختلف تیغه درب پارکینگ  برقی استفاده نماییم.

حال به ترتیب قیمت درب پارکینگ  برقی را با توجه به نوع دستگاه  از گران به ارزان دسته بندی می نماییم.

 1. رول گیتر طرح آلمانی

 2. پلی کربنات شفاف

 3. آلومینیوم غضروف دار

 4. آلومینیوم دوپل سایز 80

مقایسه ایمنی درب پارکینگ  برقی با سایر حفاظ ها

اگر بخواهیم حفاظ درب پارکینگ  برقی را با سایر حفاظ های ساختمان از نقطه نظر ایمنی مقایسه کنیم ، باید بگوییم امنیت درب پارکینگ  برقی هیچگونه تفاوتی با حفاظ آکاردئونی آهنی ندارد. هر دوی این حفاظ ها توسط سنگ فرز قابل برش هستند و باز نمودن هردو به یک میزان زمان می برد و سر و صدا ایجاد می کند. ولی امنیت درب پارکینگ  برقی به مراتب بیشتر از حفاظ هایی به شکل میله استیل است. چرا که نرده های استیل به اسانی با پیچ گوشتی شارژی قابل باز شدن هستند و چندان ایمن نیستند.

با توجه به توضیحات ذکر شده در بالا بعضی از حفاظ های دیگر امنیتی مساوی با درب پارکینگ  برقی دارند. پس دلیل اینکه توصیه می شود از درب پارکینگ  برقی به عنوان حفاظ درب و پنجره منازل استفاده شود چیست ؟

چرا درب پارکینگ  برقی ؟

 • قیمت درب پارکینگ  برقی

 • داشتن view بدون مزاحمت

 • تنوع در طرح و رنگ درب پارکینگ

 • استفاده آسان و حرکت اتومات

 • عدم زنگ زدگی و طول عمر بالا

قیمت درب پارکینگ  برقی

درست است که قیمت درب پارکینگ  برقی در حدود 20 درصد گرانتر از درب آکاردئونی است ولی با توجه به وجود دستگاه  برقی جهت حرکت و سایر مزیت های درب پارکینگ  برقی این قیمت بسیار اقتصادی و منطقی به نظر می رسد.

داشتن View ابدی و بدون مزاحمت

با توجه به امکان بالا و پایین آوردن درب پارکینگ  برقی در نتیجه در صورت نصب آن بعنوان محافظ پنجره و یا بالکن به هیچ عنوان تاثیر منفی بر روی View و زاویه دید ما ندارد و در هنگام نیاز می توانیم درب پارکینگ  را بالا برده و از مناظر اطراف لذت ببریم. ولی سایر حفاظ های درب و پنجره یا بصورت نرده استیل و آهنی ثابت هستند و یا حتی اگر بصورت حفاظ آکاردئونی باشند در یک سمت جمع می شوند و بخشی از زاویه دید مفید ما را کاهش می دهند.

تنوع در طرح و رنگ درب پارکینگ  برقی

امروزه تنوع در طرح و رنگ درب پارکینگ  برقی بسیار زیاد است و در انواع آلومینیومی تک و دو جداره ، مشبک و پانچ شده ، شفاف طرح شیشه ای و… تولید می شوند. همچنین تیغه های درب پارکینگ  در رنگ های گوناگون الکترواستاتیک کوره ای ، طرح های چوب دکوراتیو ، آبکاری شده و غیره تولید می شوند و می توان جهت هماهنگی با نمای ساختمان نوع و طرحی را انتخاب نمود تا در هنگامی که درب پارکینگ  برقی پایین است بیشترین هماهنگی با سایر اجزای ساختمان داشته باشد.

استفاده آسان و حرکت اتوماتیک درب پارکینگ  برقی

همانگونه که از اسم درب پارکینگ  برقی پیداست این نوع حفاظ با برق کار می کند. در واقع با توجه به وجود دستگاه  الکتریکی که در آن تعبیه شده است به آسانی و با فشردن کلید ریموت کنترل می توانیم آنرا حرکت دهیم و برخلاف سایر حفاظ های متحرک که نیاز است با نیروی دست آنها را حرکت دهیم این محصول کاملاً User Friendly است و حتی یک فرد مسن و یا کودک کم سن سال به آسانی می تواند از آن استفاده کند. این موضوع شاید در ظاهر چندان با اهمیت نباشد ولی بعد از مدتی پس از نصب حفاظهای متحرک آهنی و شیشه ای با توجه به اینکه اکثر آنها به صورت افقی حرکت می کنند و نشست ساختمان و همچنین زنگ زدگی تجهیزات بر روی آنها تاثیر می گذارد بسیار با اهمیت می شود. معمولاً پس مدتی برای حرکت حفاظ آکاردئونی و شیشه افقی نیاز داریم از یک فرد تنومند و قوی هیکل درخواست نماییم تا درب را باز و بسته نماید.

عدم زنگ زدگی و طول عمر بالا

کرکره های برقی در ابتدای پیدایش خود از جنس آهن گالوانیزه تولید می شدند ولی پس از مدتی آن درب پارکینگ  های گالوانیزه جای خود را به درب پارکینگ  هایی از جنس آلومینیوم و پلی کربنات دادند و عملاً با توجه به خاصیت عدم فرسایش و زنگ زدگی آلومینیوم و پلی کربنات ، طول عمر درب پارکینگ  های برقی امروزی بسیار بالا می باشد.

انواع درب پارکینگ  برقی

کرکره برقی علاوه بر استفاده به عنوان حفاظ بالکن ، تراس و پنجره کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه قصد داریم به پرکاربرد ترین آنها اشاره نماییم

 • کرکره برقی درب پارکینگ

 • درب درب پارکینگ  ای سوله

 • کرکره برقی امنیتی مغازه و فروشگاه

 • حفاظ درب ورودی ضد سرقت و درب واحدد

کرکره برقی درب پارکینگ

امروزه با توجه به فراگیر شدن انواع درب اتوماتیک پارکینگ ، بسیاری از ساختمانها روی به استفاده از درب پارکینگ  برقی بعنوان درب برقی پارکینگ آورده اند. درب پارکینگ  برقی درب پارکینگ را در سه فاز می توانیم مورد بررسی قرار دهیم:

 • درب درب پارکینگ  ای پارکینگ ساختمان در حال ساخت

 • تعویض درب فعلی پارکینگ با درب پارکینگ  برقی

 • درب دوم زیر پایلوت ساختمان های شمالی

برای ساختمانهای در حال ساخت اگر بخواهیم درب آهنی بسازیم ، آنرا رنگ آمیزی کنیم و سپس جک پارکینگی نصب نماییم هزینه ای تقریباً 2 برابر نصب درب پارکینگ  برقی خواهد داشت. همچنین امروزه با توجه به طرح ها و رنگ های بسیار متنوع درب پارکینگ  های برقی نه تنها با نصب درب پارکینگ  برقی نمای ساختمان زشت نمی شود بلکه می توانیم درب بسیار هماهنگی با نما نصب نماییم. لذا بسیاری از سازندگان ساختمان روی به استفاده از درب پارکینگ  برقی به عنوان درب پارکینگ آورده اند.

همچنین بسیاری از ساختمانهایی که درب تک لنگه و یا دولنگه دارند ، با توجه به نزدیک بودن ستون به درب آنها قابلیت نصب جک درب پارکینگ را ندارند و یا نیاز دارند درب با زاویه بیش از 120 درجه باز شود تا تردد خودروها تسهیل شود. همچنین در بعضی از ساختمانها زمانی که درب باز می شود خود درب جلوی تردد یکی از پارکینگها را می گیرد و مجبورند یک خودرو کمتر در پارکینگ قرار دهند. در بعضی ساختمانها نیز درب به مرور زنگ زده ، پوسیده و یا تاب برداشته و ارزش تعمیرات جهت نصب جک ریموت دار پارکینگ را ندارد. راه حل تمام این مشکلات چیزی نیست بجز درب پارکینگ  برقی پارکینگ. توجه داشته باشید که جهت نصب درب پارکینگ  برقی بر روی درب پارکینگ نیازی به فک و جداسازی چهارچوب درب از دیوار نیست. بلکه در این موارد فقط درب از لولا خارج می شود، لولاها بریده می شوند و سپس روی همان چهارچوب موجود پروفیل ها و شاسی درب پارکینگ  برقی نصب می گردد و با کمترین هزینه و حجم تخریب دیوارها و در کوتاه ترین زمان ممکن درب پارکینگ  برقی نصب می شود.

در ساختمانهای شمالی معمولاً پس از ورود از درب ، با حیاط ساختمان روبرو می شویم و سپس در زیر بنای ساختمان پارکینگ وجود دارد. در این گونه ساختمانها جهت بالابردن امنیت فضای پارکینگ ها و محسور نمودن خودروها از یک درب دوم استفده می نمایند و بهترین گزینه برای این درب دوم بی شک درب پارکینگ  برقی است. همچنین علاوه بر جنبه ایمنی و ضد سرقت نمودن فضای پارکینگ مزیت دیگر این درب جلوگیری از تبادل حرارتی شدید و سرد شدن کف واحد های طبقه اول در فصل زمستان می باشد.

کرکره برقی سوله

از دیگر کاربردهای درب پارکینگ  برقی استفاده از آن بعنوان درب سوله می باشد. درب های سوله معمولاً با توجه به ابعاد بزرگ نمی تواندد بصورت لولایی باشند. بنابراین راه حل یا نصب درب ریلی می باشد که در بعضی از موارد با توجه به سایز دیوار جلویی سوله فضای کافی جهت حرکت درب ریلی به سمت کنار وجود ندارد و نمی توانیم درب ریلی نصب نماییم. راه حل دیگر درب اکاردئونی است که حرکت دادن آن با توجه به سایز بزرگ درب و وزن بسیار بالای آن واقعا دشوار است. لذا امروزه جهت درب های اتوماتیک سوله صنعتی بهترین گزینه درب پارکینگ  برقی است زیرا حرکت آن آسان و فقط با فشردن ریموت کنترل است و همچنین در هنگامی که درب پارکینگ  بالا است و درب باز است کمترین فضا را اشغال می کند.

کرکره برقی مغازه

در واقع شروع نصب درب پارکینگ  برقی در اروپا جهت نصب بر پنجره های ساختمان بود و در ایران شروع آن با نصب بعنوان درب پارکینگ  مغازه بود و سپس پای آن به دیگر جنبه ها و کاربردها گشوده شد. همه ی ما می دانیم شاید تنها و بهترین نوع درب برقی برای مغازه ها همان درب پارکینگ  برقی است. لذا از توضیح مفصل این نوع کاربری درب پارکینگ  صرف نظر می نماییم. فقط این توضیح لازم است که می توان بر روی درب پارکینگ  برقی با توجه به سطح صاف آن برچسب های پی وی سی با برند ، لوگو و… اطلاعات چاپ نمود و در هنگامی که درب پارکینگ  برقی پایین است از آن بعنوان تابلوی مغازه نیز استفاده نمود. همچنین جهت اماکنی مانند بانکها ، صرافیها و… می توان درب پارکینگ  برقی شفاف نانو پلی کربنات نصب نمود تا گشت های نیروی انتظامی بتوانند در هنگام شب داخل محل را ببینند و در صورت حضور سارقان متوجه شده و اقدامات لازم را انجام دهند.

حفاظ درب پارکینگ  برقی درب ضد سرقت

یکی دیگر از کاربردهای درب پارکینگ  برقی ، نصب به عنوان حفاظ درب ورودی واحد آپارتمان و درب ضد سرقت می باشد. اگر دقت کرده باشید بسیاری از آپارتمان ها به درب ورودی واحد خود یک حفاظ آکاردئونی آهنی نصب نموده اند که البته باز و بسته نمودن آن برای خانم ها اندکی دشوار است. لذا درب پارکینگ  برقی با توجه به ماهیت حرکت اتوماتیک و آسان خود به مرور در حال گرفتن جای درب آکاردئونی آهنی می باشد و امروزه شاهد نصب آن بعنوان محافظ درب ورودی نیز می باشم.

جمع بندی

در انتها باید به این موضوع اشاره نماییم که انواع درب پارکینگ  برقی چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند ، یعنی تیغه درب پارکینگ  استفاده شده برای انواع درب پارکینگ  پارکینگ ، پنجره ، مغازه ، سوله و… یا تیغه آلومینیوم است و یا تیغه پلی کربنات شفاف. لازم به ذکر است تیغه های آلومینیوم و شفاف پلی کربنات از نظر امنیتی چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند و عامل تعیین کننده در تصمیم گیری شما قیمت و عبور/عدم عبور نور می باشد.

همچنین دستگاه  استفاده شده برای انواع درب پارکینگ  برقی با توجه به وزن درب و میزان تردد یا دستگاه  توبلار می باشد و یا دستگاه  ساید.

البته گاهی با توجه به ملاحظات فنی برای درب های بزرگ نمی توان از نوع خاصی تیغه و یا دستگاه  برای درب پارکینگ  برقی استفاده نمود ولی با توجه به تجربه ما ابعاد بیش از 90% درب ها به گونه ای است که از انواع دستگاه ها و تیغه های معرفی شده می توان برای آن درب استفاده نمود.

قیمت درب پارکینگ  برقی

عرض دهنه درب پارکینگ  [cm] ارتفاع + دورپیچ رول [cm] نوع تیغه درب پارکینگ  برقی  نیاز به تیغه کرکره نیست 80 دوپل آلومینیوم 6063 متوسط 80 دوپل آلومینیوم 6063 سنگین 100 دوپل آلومینیوم 6063 متوسط 100 دوپل آلومینیوم 6063 سنگین پلی کربن شفاف غضروف آلومینیوم پلی کربن شفاف با لوله استیل رول گیتر استیل طرح آلمانی نوع دستگاه  درب پارکینگ  برقی  نیازی به موتور نیست موتور تیوبلار + شفت، مدار و متعلقات موتور ساید + شفت، مدار و متعلقات برق اضطراری دستگاه  UPS  نیازی به UPS نیست موتور داری برق اضطراری UPS حمل و نصب درب پارکینگ  برقی  نیازی به نصب کرکره نیست کرکره حمل و نصب شود قیمت درب پارکینگ  برقی [تومان]

 تیغه درب پارکینگ  آلومینیوم

 درب پارکینگ  برقی شفاف

محاسبه قیمت کرکره درب پارکینگ  برقی بی صدا

محاسبه قیمت کرکره  درب درب پارکینگ  طرح چوب

  محاسبه قیمت کرکره درب پارکینگ  برقی رول گیتر

 درب درب پارکینگ  برقی پانچ محاسبه قیمت کرکره

 درب پارکینگ  برقی آبکشی محاسبه قیمت کرکره

فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
Call Now Buttonتماس