قیمت و نصب درب اتوماتیکBFT

قیمت و نصب درب اتوماتیکBFT قیمت با   اتصال  جک تو اتوماتیکBFT موتور جک تو  پارکینگی BFT Phobos 09124372935

 موتور جک تو  برقی بی اف تی فوبوس، قدرت هر لنگه  موتور جک تو  تا 250 کیلیوگرم، موتور 24 با لت DC

 گارانتی:6 ساله  موتور جک تو  برقی بی اف تی یکی از پر بهترین ها تو زمینه جک تو اتوماتیک است

با توجه به انواع مختلف  موتور جک تو  پارکینگی موجود تو این زمان با  رقابت زیاد

  با همدیگر اگر چنانچه قصد  اتصال   موتور جک تو  جک تو اتوماتیک را تو نظر دارید

قیمت و نصب درب اتوماتیکBFT

محصولات بی اف تی ایتالیا با هولگرام اصلی خود با  گارانتی 5 ساله مدار فرمان تو بازار عرضه میشود. سیستم پیستونی این مدل کاملا پوشیده با  مقاومت بالای آن تو برابر رطوبت با  گرد خاک چشم گیر است.

این خصوصیت بارز به  موتور جک تو  BFT اجازه میده که از ان تو تمام مناطق به با یژه گرم با  خشک با  یا مناطق مرطوب بتوان از لذت باز کردن جک تو به صورت اتوماتیک بهره برد مند شد.

کمپانی بی اف تی ایتالیا از سرشناسترین برندهای تولید کننده جک درازکن های اتوماتیک به شمار می آید که چند سالی است تو بازار ایران همگام با سایر کشور به عرضه محصولات خود که از پرکاربرد ترین تو نوع خود است مشغول به فعالیت است .

کمپانی بی اف تی ایتالیا برای جک تو اتوماتیک مدل PHOBOS از یک پلت فورم با  ظاهری متحد الشکل استفاده میکند که علاوه بر زیبایی با  استحکام بالا دارای پوشش کامل بر روی این  موتور جک تو  ها میباشد که مانع نفوذ رطوبت با  گرد خاک است.

 موتور جک تو  BFT Phobos A40 برقی قدرتمند‌ از سری مدلهای الکترومکانیک ساخت BFT است که از دانش تولیدی با  کیفیت ساخت محصولات ایتالیای بهره مند است با  نه تنها تو کشور ما بلکه تو سراسر دنیا با همین ظاهر با  کیفیت استفاده میشود . این امر به مشتریانی که به دنبال کیفیت همگام تکنولوژی روز دنیا  هستند این پیام را دارد که کیفیت استفاده از این مدل تو سراسر دنیا یکنواخت است.

قیمت و نصب درب اتوماتیکBFT

ظاهر فیزیکی  موتور جک تو  بی اف تی فوبوس A40 ماننده سایر  موتور جک تو  های تولیدی تو BFT کاملا پوشیده بوده با  تو رنگ بندی آن از تم های مشکی با  طوسی استفاده شده است. قسمت بالای این  موتور جک تو  ها نسبت به پایین آن ضخیم تر است علامت تجاری یا لوگوی این برند ایتالیایی تو با سط  موتور جک تو ها با رنگ قرمز یا سفید  تو حاشیه مشکی با  طوسی  رنگ قرار دارد . تو ابتدا با  انتهای  موتور جک تو  برقی BFT Phobos A40 حفره های طراحی شده که تو زمان  اتصال  مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر کیفیت با  مرغوبیت کالا برای شما اهمیت زیادی دارد بهتر است

  موتور جک تو  جک تو برقیBFT مدل (Phobos) فوبوس را  اتصال  کنید

قیمت با   اتصال  جک تو اتوماتیکBFT : دارای طراحی فوق العاده

و بدنه تمام آلومینیوم  دارای آلیاژبالا با  یک سیستم دو سرعته با  بدون نقص است .

مدار فرمان  موتور جک تو  برقی پارکینگ BFT با نام talia که به تازگی با مدل قدیمی تر آن تعویض با  به روز شده است

یکی از کارامد ترین تابلو فرمانهای  موتور جک تو  برقی BFT است.

سیستم هوشمند برخورد با مانع، با لتاژ برق 24 با لت، تردد نا محدود، ریموت کد متغیر

مواد اولیه بسیار با کیفیت با  بی نیاز بودن به سرویس با  نگهداری

و گارانتی طولانی مدت از با یژگیهایی قابل توجه این  موتور جک تو  برقی اتوماتیک محسوب می شود.

درضمن بهتر است برای  اتصال  جک تو برقی BFT فوبوس

از متخصصین  اتصال  همین  موتور جک تو  بهره بگیرید. ریموت  موتور جک تو  اتوماتیک بی اف تی دارای برد بلند میباشد

که برای استفاده آسانتر کاربران طراحی شده است.

ویژگی های  موتور جک تو  جک تو پارکینگ بی اف تی فوبوس

 موتور جک تو  الکترومکانیک طراحی شده برای جک درهای اتوماتیک لولایی

برای جک درهای لولایی با عرض 2 متر با  250 کیلوگرم

موتور 24 با لت DC طراحی شده برای سیستم PHOBOS  ساخت کمپانی BFT ایتالیا

برد کنترل دیجیتال با قابلیت تنظیم سرعت، شتاب، دو سرعته با  ترمز انتهای مسیر

قابلیت  اتصال  کیت باتری برای مواقع قطع برق مدل جدید  موتور جک تو  پارکینگی BFT A40 از بازوهای قدرتمند که توانایی جابجایی 500 kg را دارد که تو نوع خود دارای توانایی منحصر به فرد  به حساب می آید جنس ظاهری دستگاه از استیل بوده با  تو ساخت آن از شفت های فولادی استفاده شده که نشان دهنده مقاوت بالا تو شرایط  آّب با  هوایی متفاوت را دارد.

از سایر نکات  قابل توجه تو   موتور جک تو  پارکینگی BFT فوبوس A40 پشتيباني از سيستم ميكروسويچ  براي تنظيم دستگاه است . با لتاژ  موتور جک تو  یا موتور تو این مدل   24ولت DCاست با  همچنین قدرت بالای  موتور جک تو ها تو BFT   مدل A40 امکان جابجایی جک تو ها با حداکثر هر لنگه 4 متر را دارد.

 موتور جک تو  جک تو اتوماتیکBFT A40  امکان تغییر سرعت تو طول مسیر حرکتی خود را دارد  که گویای عملکرد هوشمند با  کاملا قابل کنترل است . برخلاف سایر برندها  موتور جک تو  اتوماتیک بی اف تی A40 قادر است تا  با خلاص کردن ساده  موتور جک تو  ها تو هنگام نیاز  اقدام به آزاد سازی  موتور جک تو ها نماید با   امکان تنظیم باز شوندگی تو هر لنگه از جک تو ها را دارد.

 موتور جک تو  جک درازکن ریموت کنترلی BFT A4 با توانایی  اتصال  باطری راهکاری برای پشتیبانی تو زمان قطع برق  برای مشتریان خود ارائه کرده است که نوعی خلاقیت برای آرامش خیال مشتریان خود تو تمامی شرایط ایجاد کرده است . شاید برای بیشتر افراد اتفاق افتاده باشد که تو زمان قطع برق پشت جک تو بسته قرار گرفته باشند که با این با یژگی باید با این مشکلات خداحفظی کرد.

محصولات بی اف تی دارای هولوگرام اصلی با گارنتی 5 ساله است که از سیستم خدماتی پس از فروش برای مشتریان خود بهره مند است . طول عمر بالای این مدل کمترین ضریب خرابی را تو بین تمامی رقبا از آن این برند ایتالیایی کرده است که به ندرت دچار مشکلات فنی میشود.

 موتور جک تو  ریلی BFT Deimos 800 برای جک تو های سنگین با زن با  با تردد بالا بسیار گزینه مناسبی است، مشتری می تواند به این موتور ریلی اطمینان کامل داشته باشد چرا که بیشترین بازدهی با  کمترین استهلاک از آن این سری از  موتور جک تو  های مدل بی اف تی می باشد. با لتاژ با رودی این دستگاه 220 با لت با  دارای یک گیربکس بسیار نرم با  روان می باشد تو مجموع عملکرد این سیستم را صددرصد می توان مثبت ارزیابی کرد.

قیمت و نصب درب

در  موتور جک تو  پارکینگی بی اف تی A25 علاوه بر تغییرات اساسی که تو سیستم برد با  مدار فرمان دستگاه ایجاد شده که موجب کارکرد بهتر با  عملکردی به مراتب نرم با  بی صدا تر شدن دستگاه شده است، از این رو می توان BFT A25 BT را انتخابی مناسب برای منازل مسکونی که نیاز به سیستمی کارا با  قابل اعتماد دارند دانست.

از مزایای سیستم جک تو های اتوماتیک BFT  الکترومکانیک ، کوچک بودن اندازه تابلو فرمان ، برنامه پذیری عالی با  انعطاف کامل دستگاه با محیط  اتصال  است. این برند ایتالیای که از سال 82 تو بازار ایران شروع به فعالیت کرده تو همان ابتدا با کیفیت خیره کننده خود توانسته تو این چند سال پایین ترین درصد خرابی را تو بین سایر رقبا داشته باشد .

 جک تو های الکترومکانیکی تو این برند ایتالیایی به صورت ایمن طراحی شده با  این سیستم تو برابر فشار متقابل بسیار مستحکم است . از دیگر با یژگی های  موتور جک تو  BFT A25 استفاده از قفل  های منحصر به فرد خود میباشد که تو مقابل سایر رقبا که از قفل های آلنی استفاده میکنند پیشی گرفته است . با توجه به اینکه  موتور جک تو  پارکینگی معمولا از لحاظ حفاظتی با  امنیتی اهمیت زیادی دارد برای قفل نمودن آنها تو بعضی شرایط از قفل برقی با  تو برخی شرایط دیگر از قفل مکانیکی استفاده می شود

فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
Call Now Buttonتماس