فرق کرکره دستی با کرکره برقی

فرق کرکره دستی با کرکره برقی

 09124372935 -آخرین به روز رسانی 14 سپتامبر 2018 · نوشته شده توسط مهندس گودرزی

کرکره غلتکی

اگر شما به دنبال یک فرم جذاب و در عین حال موثر از امنیت خانه هستید، واقعا نمیتوانید پیشنهادهای کرکره برقی پیش بروید. کرکره های  شکل های الکتریکی و دستی هستند اما چگونه می دانید که بهترین است؟

ما از جوانب مثبت و منفی خود برای کمک به شما در انتخاب درست انتخاب کرده ایم. برای بیشتر بخوانید

درباره کرکره برقی الکتریکی

کرکره های الکتریکی با یک موتور کرکره برقی کوچک نصب شده اند که با فشار یک دکمه باز می شود و بسته می شود.

این موتور می تواند به برق شما متصل شود یا آنها بتوانند به انرژی خورشیدی وصل شوند تا بتوانند انرژی کمتری در کارایی انرژی داشته باشند.

کرکره های الکتریکی با استفاده از یک کنترل از راه دور کوچک یا یک پانل که در داخل خانه نصب می شود، عمل می کنند. مزیت اصلی کرکره های الکتریکی این است که چقدر راحت هستند.

شما می توانید آنها را دقیقا همان گونه که می خواهید فقط با یک دکمه باز کنید یا آنها را ببندید، مهم نیست که در آن مکان قرار داشته باشید.

شما همچنین می توانید کرکره های غلتکی را با سنسور ها که به صورت خودکار بر اساس زمان روز و یا شرایط آب و هوایی بیرونی به صورت خودکار افزایش یا کاهش می یابند، قرار دهید.

کرکره های الکتریکی نیز در تعمیر و نگهداری شگفت آور کم هستند اگر از اجزای با کیفیت استفاده می کنند.

با این حال، چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که کرکره های برقی الکتریکی ارزان تر از نصب کرکره های دستی، به علت اجزای اضافی مورد نیاز و زمان اضافی مورد نیاز برای نصب، گرانتر می باشند.

درباره کرکره برقی و دستی

کرکره های دستی، چیزی هستند که شما  آن را باز و بسته می کنید ، با استفاده از یک مکانیسم مانند یک پیچ گوشتی. آنها بسیار محبوب هستند

به این دلیل که آنها ارزان ترین نوع شاتر غلتکی برای نصب است

کرکره های دستی برای هر دو درب و پنجره نصب شده اند و پیچ و مهره یا چوب دستی در داخل درب یا پنجره واقع شده است

به طوری که به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

تنها چیزی که شما باید با کرکره های دستی آن را در نظر بگیرید این است که شما باید هر روز در مورد درب و پنجره خود به اطراف خود بروید و از نظر فیزیکی، شاتر را به سطح باز بودن که می خواهید، برسانید.

اگر می خواهید آنها را از طریق روز تنظیم کنید، مجبور خواهید بود به طور جداگانه به هر درب و پنجره بپردازید، و این می تواند بسیار وقت گیر باشد.کرکره های دستی، در حالی که قابل اعتماد هستند

همچنین نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتر از کرکره های الکتریکی برای نگه داشتن آنها در بهترین حالت خود را.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید:  انواع کرکره غلتکی ، مزایای کرکره غلتکی

فهرست
Call Now Buttonتماس