درب اتوماتیک فولدینگ  یکی از خاص ترین و نیز گرانترین مدل درب ها می باشد. فولدینگ برای مکانهایی استفاده می شود که کارفرما یا مشتری و در حقیقت مسئول آن محل در ساختمان خود یک دهنه با عرض بسیار کم مانند ۱۳۰ سانتیمتر تا دو متر را دارد و نیز به تمامی این فضا و یا حداقل به هشتاد و پنج درصد این فضا نیاز دارد

درب اتوماتیک فولدینگ

هیچ راه حل دیگری نیز برای وی باقی نمانده است یعنی نه بر روی دیوارهای جانبی فضایی جهت حرکت لتهای متحرک دارد و نه می تواند دهنه را تخریب کند ، پس گزینه آخر و راه حل پایانی در این دهنه ها استفاده ازدرب فولدینگ می باشد .

طرز کار دربهای اتوماتیک فولدینگ شبیه دربهای اتوبوس می باشد ولی بسیار شکیل تر و زیباتر باز و بسته می شودو در کناره های دهنه نیز فضای بسیار کمتری را اشغال می نماید .

درب اتوماتیک فولدینگ

دربهای اتوماتیک فولدینگ نزدیک به نود درصد عرض دهنه را بازشوی مفید میدهد .درب فولدینگ به صورت پک کامل از سوئیس وارد می شود فریمهای درب اتوماتیک فولدینگ برحسب اندازه مورد نیاز دهنه برش می خورد و سپس رنگ می شود .

 

 

نصب درب اتوماتیک کرکره برقی

نصب درب اتوماتیک کرکره برقی

 

درب های اتوماتیک تاشو

صرفه جویی در فضا

در جایی که کمبود فضا ایجاب می کند که نه درب کشویی و نه در چرخشی در نظر گرفته شود، درب اتوماتیک تاشو راه حل ایده آلی را ارائه می دهد. ساختار جمع و جور آن این نوع درب را به صرفه جویی کامل در فضا تبدیل می کند که همچنین برای نصب مجدد در هنگام تبدیل یا نوسازی مناسب است.

درب  تاشو

راه حل درب اتوماتیک جمع و جور پیش ساخته  به دلیل ظاهر محدود و برازنده خود تحت تأثیر قرار می گیرد. سیستم درب کاملاً پیش ساخته از پروفیل های خاص با شکل جذاب عرضه می شود. پروفیل های آلومینیومی که نه می توانند اندام یا افراد را به دام بیاندازند و نه له کنند و با لب بند یکپارچه سطح بالایی از ایمنی را تضمین می کنند و در برابر پیش نویس ها محافظت می کنند.

 

مناطق استفاده اختیاری

ساخت و ساز بدون مانع: می توان آن را به راحتی با کلیدهای بدون تماس نصب کرد و با زمان باز کردن طولانی تر برنامه ریزی کرد

توابع اضافه

عملکرد قفل هوا و ایوان: دو سیستم درب هماهنگ دسترسی را کنترل می کنند یا از حرکت هوا بین داخل و خارج جلوگیری می کنند.

 

 

 

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس