تعمیر کرکره برقی پلی کربنات شفاف

تعمیر کرکره برقی پلی کربنات شفاف : کرکره پلی کربنات شفاف نسل جدیدی از کرکره های برقی می باشد که در اماکن تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار میگیرند. این کرکره برقی های شفاف دارای پروفیل های آلومینیومی و اسلیت پلی کربنات می باشند.

کرکره شفاف پلی کربنات در برابر ضربه بسیار مقاوم می باشد، به همین دلیل با نام کرکره شفاف ضد سرقت نیز شناخته می شوند.

 کرکره برقی پلی کربنات یا کرکره شفاف ضد سرقت دارای وزن سبکی می باشد به همین جهت باعث کاهش سطح اصطکاک می گردد و کرکره پلی کربنات شیشه ای طول عمر بالایی دارد.

از مهم ترین ویژگی های کرکره پلی کربنات شیشه ای می توان به بهره مندی از استحکام و مقاومت بالا، مقاومت در برابر نور خورشید، ضد حریق بودن و شستشو و نگهداری آسان آن اشاره کرد.

کرکره شفاف ضد سرقت در انواع مختلفی ساخته می شود و تنوع رنگی بالایی دارد بنابراین با توجه به سلیقه شخصی و نیازتان می توانید با مشاوره همکاران ما در شرکت سرویس دُر کرکره برقی شفاف دلخواه تان را انتخاب و خریداری نمایید.

تعمیر کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره پلی کربنات چیست؟

کرکره پلی کربنات شفاف را می توان پس از کرکره آلومینیومی پرکاربردترین نوع کرکره های برقی نامید. از این مدل کرکره برقی بصورت فراوان در مغازه ها ، پارکینگ ها ، بانک ها ، صرافی ها و … استفاده می شود. به دلیل ظاهر شفاف کرکره های پلی کربنات به آنها کرکره شفاف نیز گفته می شود. بسیاری از افراد این نوع کرکره برقی را کرکره پلی کربنات شیشه ای نیز می نامند.

در تهیه و تولید کرکره برقی شفاف پلی کربنات از کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات استفاده شده است. برخلاف ظاهر شفاف کرکره برقی پلی کربنات در تولید آن از شیشه استفاده نشده است. این نوع کرکره پلی کربنات بسیار مستحکم بوده و حتی استحکام آن از کرکره آلومینیومی و کرکره فولادی نیز بالاتر می باشد.

تعمیر کرکره برقی پلی کربنات شفاف

از پلی کربنات به عنوان فولاد پلاستیکی نیز یاد می شود بطوری که کرکره پلی کربنات با ضربات محکم پتک و چکش نیز خرد نمی شود. این نوع کرکره برقی شفاف دارای تاییدیه امنیتی پلیس بوده و به آن کرکره شفاف ضد سرقت نیز گفته می شود. کرکره پلی کربنات نمی تواند بصورت یک طلق یک تکه شفاف باشد. کرکره برقی شفاف از تیغه های کوچک پلی کربنات که به شکل آجر کنار هم چیده می شود بوجود آمده و کرکره شفاف پلی کربنات را تشکیل می دهند.

این کرکره های برقی شفاف تنوع رنگی بالایی دارند و در رنگهای شفاف، دودی، برنزی و شیری طراحی و ساخته می شوند. کرکره شفاف ضد سرقت بسیار کم وزن و مقاوم است و ویژگی های منحصر به فردی را پشتیبانی می کند. به علت همین ویژگی های منحصر به فرد می توان از کرکره پلی کربنات در مکانهای مختلفی استفاده کرد. کرکره شفاف برقی برای بالکن به منظور محافظت از بالکن و همچنین استفاده از نور محیط بسیار پرکاربرد می باشد.

 

انواع کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات شفاف جزو کرکره های برقی پرکابرد و پرفروش در بازار می باشد. این کرکره برقی در رنگها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شود. هر یک از این مدل ها با توجه به کاربردی که دارند در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. کرکره پلی کربنات شیشه ای به صورت یکسره ساخته نمی شود. بلکه قطعات کوچکی هستند که در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

تعمیر کرکره برقی پلی کربنات شفاف

انواع کرکره برقی پلی کربنات شفاف عبارت اند از:

کرکره برقی پلی کربنات شفاف زواری

کرکره برقی شفاف لوله ای

هر دو نوع کرکره پلی کربنات زواری و لوله ای در طرح و مدلهای مختلف تهیه و تولید می گردند. تفاوت اصلی در مدل های مختلف این کرکره های برقی شفاف اندازه ضخامت ، طول و عرض قطعات پلی کربنات و قطر لوله یا زوار می باشد.

بنابراین هرچه ضخامت قطعه پلی کربنات بیشتر باشد، استحکام کرکره شفاف ضد سرقت بالاتر رفته و قیمت کرکره پلی کربنات شفاف نیز بیشتر می شود. بطور معمول تیغه پلی کربنات درجه یک ضخامتی بین 3 الی 6 میلی متر دارد که بصورت میانگین وزن هر متر مربع آن چیزی بین 9 الی 11 کیلوگرم می باشد.

تیغه پلی کربنات برای کرکره برقی شفاف در حالت استاندارد با رنگ شفاف شیشه ای، برنزی ، شیری و دودی رنگ تهیه و تولید می گردد. شرکت سرویس دُر به مشتریان عزیز این امکان را می دهد تا در صورت تمایل برای تعداد سفارشهای زیاد، کرکره پلی کربنات با رنگ سفارشی مشتری را نیز تهیه نماید. کیفیت بالای این کرکره های پلی کربنات با ماندگاری بالای رنگ از مشخصات ویژه کرکره های شفاف پلی کربنات تولیدی شرکت هورمن در می باشد که در بازار بی نظیر است.

 

موارد استفاده کرکره شفاف ضد سرقت

کرکره برقی پلی کربنات شفاف جزو کرکره های پرکابرد می باشد که در مکانهای مختلفی از آن استفاده می گردد. کرکره پلی کربنات در رنگ و طرحهای مختلفی طراحی و ساخته می شود به همین جهت کاربرد بسیار زیادی دارد. با توجه به اینکه قیمت کرکره پلی کربنات شفاف نسبت به قیمت کرکره آلومینیومی بالاتر می باشد

. معمولا از کرکره برقی شفاف پلی کربنات به دلیل خاصیت ضد ضربه ، ضد حریق و ضد سرقت بودن آن در مواردی استفاده می شود که امنیت محل اهمیت بسیار بالایی داشته باشد. با توجه به شفاف بودن کرکره برقی پلی کربنات و نمایان بودن محیط داخل از بیرون در صورت بروز سرقت در محل انجام عملیات برای نیروهای انتظامی و پلیس راحتتر می باشد.

با توجه به موارد اشاره شده استفاده از این مدل کرکره برقی پلی کربنات در بانک ها ، صرافی ها و طلا فروشی ها و سایر اماکنی که از لحاظ امنیتی اهمیت بالایی دارند بسیار توصیه می شود. همچنین با توجه به شفافیت این مدل کرکره برقی استفاده از آن در بالکن ساختمان (کرکره شفاف برای بالکن) و پارکینگ ساختمانهای جنوبی که احتیاج به ورود نور دارد بسیار مرسوم می باشد.

کرکره پلی کربنات چیست؟

موارد استفاده کرکره شفاف پلی کربنات عبارت اند از:

ساختمان های فروشگاهی

مراکز فروشگاهی و پاساژ

استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان ها

استفاده به عنوان پارتیشن متحرک

بالکن ساختمان ها (کرکره شفاف برای بالکن)

پارکینگ های ساختمان های جنوبی

 

مکانیزم و نحوه عملکرد کرکره برقی شفاف

کرکره پلی کربنات شیشه ای را می توان برای ورودی های با عرض 5 متر و ارتفاع 4 متر نصب کرد. این کرکره شفاف ضد سرقت مقاومت بسیار زیادی دارند و هنگام کار کردن بسیار نرم و بی صدا کار می کنند. این کرکره شفاف پلی کربنات وزن بسیار کمی دارند اما اگر از تیغه های بزرگ تر(5 میلی متری) استفاده کنید وزن آن در هر متر مربع به 12 کیلوگرم نیز می رسد. بعد از کرکره های آلومینیومی این نوع کرکره شفاف برقی جزو کرکره های بسیار پرکابرد می باشد. در پارکینگ ها، مغازه ها و مراکز تجاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ویژگی های کرکره شفاف برقی

کرکره برقی شفاف جزو کرکره های اتوماتیک می باشد که در مراکز تجاری و تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره برقی شفاف ویژگی های جذاب و منحصر به فردی دارند به همین جهت بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

مهم ترین ویژگی های کرکره برقی پلی کربنات شفاف عبارت اند از:

شستشو و نگهداری آسان

استحکام و مقاومت بسیار بالا (نشکن و ضد ضربه)

ضد حریق بودن کرکره ضد سرقت شفاف

مقاوم در برابر شرایط جوی مختلف از جمله سرما و گرما

مقاومت در برابر اشعه ماورابنفش

انجام عمل شاتر بدون صدا

تنوع در رنگ و تولید (شفاف ،برنز،دودی)

وضوح و شفافیت تصویر کرکره شفاف پلی کربنات همانند شیشه

مقاوم در برابر اشعه مخرب خورشید

 

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف

کرکره پلی کربنات با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد جزو محصولات پر کابرد است. این مدل کرکره در انواع مختلفی ساخته شده است.

عومل مختلفی بر روی قیمت کرکره پلی کربنات شفاف تاثیر گذار می باشد. که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کیفیت نوع و جنس ماده پلی کربنات به کار رفته در کرکره شفاف ضد سرقت

ضخامت تیغه پلی کربنات و وزن هر مترمربع کرکره شفاف پلی کربنات

کیفیت پروفیل غضروف آلومینیومی بکار رفته بین تیغه ها و ضخامت و رنگ پروفیل آلومینیومی

کیفیت متریال و وزن تیغه آلومینیومی ابتدا و انتهای کرکره شفاف

کیفیت ، ضخامت و رنگ ریل های آهنی اطراف کرکره شفاف ضد سرقت

شفافیت و استحکام کرکره برقی پلی کربنات

کرکره پلی کربنات شفاف از جنس فولاد و آلومینیوم در رنگهای مختلف طراحی و ساخته شده است. بنابراین این کرکره هم شفاف است و هم مقاومت بسیار زیادی دارد. این کرکره شفاف در برابر نور خورشید، اشعه ماورابنفش و شرایط جوی مختلف از جمله سرما و گرما مقاوم است و کاملا ضد ضربه و نشکن می باشد.

کرکره برقی شفاف با توجه به اینکه در رنگهای مختلف ساخته می شود شفافیت زیادی دارد و زیبایی و جلوه خاصی را به وجود می آورد. کرکره برقی شفاف پلی کربنات بدون رنگ شفافیت بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد.

 

جمع بندی

کرکره برقی پلی کربنات شفاف جزو کرکره های اتوماتیک پرکاربرد می باشد که در رنگها و طرح های متنوعی طراحی و ساخته می شود. استحکام و مقاومت بالا، مقاومت در برابر نور خورشید، ضد حریق و شستشو و نگهداری آسان جزو ویژگی های جذاب و منحصر به فرد این کرکره شفاف ضد سرقت به شمار می رود. کرکره پلی کربنات شفاف در اماکن تجاری، تفریحی، دکوراسیون داخلی ساختمان ها و بالکن ساختمان ها (کرکره شفاف برای بالکن) استفاده می شود.

نصب کرکره پلی کربنات با توجه به وزن کم آن نسبت به سایر کرکره های برقی آسانتر است. ولی نصب کرکره پلی کربنات نیاز به دقت و تخصص بالا داشته و افراد غیرمتخصص نمی توانند این مدل کرکره برقی شفاف را به خوبی نصب نمایند. شرکت سرویس دُربا بهره گیری از نصاب های باتجربه و متخصص به شما این اطمینان را می دهد تا نصب کرکره پلی کربنات شیشه ای را  با بالاترین کیفیت برای مشتریان عزیز انجام دهد. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کرکره شفاف پلی کربنات می توانید با کارشناسان سرویس دُر تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس