تعمیر کرکره برقی در خواجه نصیر و حقوقی

40 در صد تخفیف مشاوره رایگان=09124372935- بیواسطه مهندس گودرزی شبانه روزی با فاکتور شرکتی  مجرب کلیه خدمات با یک سال ضمانت.تعمیر کرکره برقی در خواجه نصیر و حقوقی. تعمیرکرکره برقی شیشه ای محدوده خواجه نصیر و حقوقی. تعمیرکرکره برقی منطقه خواجه نصیر و حقوقی. تعمیرکرکره برقی شیشه ای منطقه خواجه نصیر و حقوقی.تعمیر کرکره برقی  . تعمیرکرکره برقی شیشه ای.

تعمیر  کرکره برقی شرکت.تعمیر  کرکره برقی ادارات.تعمیر  کرکره برقی شرکت در خواجه نصیر و حقوقی.تعمیر  کرکره برقی ادارات در خواجه نصیر و حقوقی.تعمیر  کرکره برقی با نرخ اتحادیه .تعمیر  کرکره برقی شیشه ای در خواجه نصیر و حقوقی.

فروش و نصب  کرکره برقی در خواجه نصیر و حقوقی.فروش و نصب  کرکره برقی منزل.تعمیر  کرکره برقی شیشه ای منزل

تعمیر کرکره برقی در خواجه نصیر و حقوقی

.تعمیرات   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه ای.09124372935- مهندس گودرزی شرکت با تجربه 25 سال با سابقه درخشان  برانجام پروژه های   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  مشاوره،فروش با اجرای انواع   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  کرکره ای،  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه ای،  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  پارکینگی

  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  صنعتی کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  . کرکره  ریموتی  تولید کننده تخصصی درب های  ریموتی  با سابقه ای درخشان  برصنعت درب های  ریموتی .   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

تعمیر   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  پارکینگ،( درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه ای. نصب   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی تعمیر  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی خواجه نصیر و حقوقی تعمیر کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  خواجه نصیر و حقوقی تعمیر جک پارکینگ خواجه نصیر و حقوقی

چه خدمات تعمیر درب ریموتی خواجه نصیر و حقوقی   انجام می دهند؟

تعمیر   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه ای خواجه نصیر و حقوقی

تعمیر  موتور درب پارکینگ خواجه نصیر و حقوقی

تعمیر   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  پارکینگ خواجه نصیر و حقوقی

آموزش تعمیر   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه ای

آموزش تعمیر  موتور درب  درب پارکینگ.

تعمیر کرکره برقی  در خواجه نصیر و حقوقی

تعمیر   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  کرکره ای خواجه نصیر و حقوقی

آموزش تعمیر ریموت درب پارکینگ وتعمیر کرکره برقی خواجه نصیر و حقوقی

  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  یکی از انواع درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  می‌باشد.  شود  نوع درب به صورت الکتریکی  تمام کامل با بسته می‌شودبا دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

مینا درب

     مینا درب در سال 1376 در صنعت سیستم های حفاظتی و درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی فعالیت خود را آغاز نمود؛  در اول دهه 80 رفته رفته این مجموعه تلاش به تامین قطعات اولیه این حوزه شغلی پرداخت و با جذب تعمیرکاران و آموزشهای تخصصی به آن ها توانست در عرصه درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی

سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند،یکی از فعالیت های مهم ما در صنعت درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی

خدمات نوین به مشتریان است چرا که  به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متععدی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است.

با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی دراستان تهران نمود و در حال حاضر بزگترین شعب تعمیرات کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  در کشور می باشد.

این مجموعه متشکل شده از 4 قسمت است که:

1- بخش تامین قطعات

2-بخش توزیع و نصب

3- بخش تعمیرات

4- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

این گروه فنی مهندسی با 20 سال تجربه با شناخت کامل در زمینه نصب و تعمییرات درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی دوربین مدار بسته و آیفون تصویری و سیستم حفاظتی و کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  با کادر مجرب و حضور مستمر و قیمت مناسب با بهترین کیفیت محصو لات خود توا نسته تا امروز رضایت کلیه مشتریهای خود را دریافت کند

همچنین توانسته نمایندگی و پخش محصو لات آالمانی و ایتالیایی اصل را منحصر به خود داشته باشد و با کلیه شرکت ها همکاری داشته باشد کلیه قطعات و محصولات ارائه شده توسط ما اصلی بوده و دارای تضمین و فاکتور فروش می باشد.

چند نوع   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  داریم؟

  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  پارکنیگی

  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه‌ای

انواع درب پارکینگی چیست؟

هیدرولیکی

پنوماتیک

گیربکسی

نمیتوان گفت کدام مدل از درب های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظربا ویژگی ولی درب میتوان از ولی نوع درب استفاده کرد.تعمیر   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  به نوعی درب گفته می شود  شود   با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نوربا یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور  تمام کامل با بسته می شوند. درب های  ریموتی  هوشمند جایگزین درب های سنتی قدیمی شده اند  شود

موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعتبا راحتی کار استفاد کنندگان شده است.   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  امروزه کاملا جایگاهی بخاطر  خود  برصنعت ساختمان پیدا کرده استبا به میزان بسیار زیادی از  شود  نوع درب ها استفاده می شود.

تعمیر کرکره برقی درخواجه نصیر و حقوقی

از   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی   برساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتیبا کارخانجات با … استفاده می شود زیرا  شود  درب ها آرامشبا امنیتبا آسایش را بخاطر  مصرف کنندگان به ارمغان می آورند.

درب های  ریموتی  همچنین  برمیزان مصرف انرژی بسیاروقتی ثیر گذار هستند با می توانند میزان مصرف انرژی راوقتی  حد بسیار زیادی کاهش دهند. شود  درب ها قابلیت حرکت  برراستای محور طولی با عرضی (افقیبا عمودی) را دارند،

مینا درب تعمیرکار کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی وکرکره ای درنظرداردباردیگر خدمتی نوین به  همکاران وهمراهان همیشگی خود جهت تنظیم کیفیت بازار و کاهش هزینه های مشتریان عزیز نماید این خدمت در راستای اهداف والای انسانی و انتشار تجربیات این مجموعه از دیرباز تا کنون است لذا ازعلاقه مندان متعد و متخصص جهت تکمیل واحد های فنی خوددعوت به عمل می آورد

این مجموعه با عنایت به لطف ایزدمنان از سال1376توانسته با همکاری با برترین نیروهای  فنی، بهترین خروجی های آموزش را جهت خدمت گذاری به همشریان گرامی وارد بازار کار کند.

انواع   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  چیست؟

1-  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شیشه ای

2-  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  پارکینگ

3-  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  کرکره ای

4-  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  سکشنال

5-  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  کشویی

6-  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  ریلی

قسمت های تشکیل دهنده   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  چیست؟

وقتی بلوی فرمان یا مرکز کنترل:مرکز کنترل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  یکی از اصلی ترین بخش های   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  به حساب می آید، مرکز کنترل جعبه ای است  شود    برآن وقتی مدار فرمان قرار می گیرد  شود

 کار کنترل  تمام کامل با بسته کردن درب را بر عهده دارد.  شود  کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیویی با شاسی های متصل به آنبا از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می  شود .

مولد   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی : شود  قسمت شامل موتور   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی ،  موتور درب با  تمام کامل وها،  شود   وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.

میکرو سویچ

فلاشرها

چشمی

چشمی بخاطر  تعیین موقعیت  تمام کامل  یا بسته بودن درببا کنترل تردد افرادبا اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن درب بکار می روند.

ریموت درب  برواقع بخاطر  کنترل از راه دور درب استفاده می شود  شود   به وسیله آن می توان درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  را  تمام کامل  یا بسته نمود.

پایه درب برقی خواجه نصیر و حقوقی

قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی

قفل مکانیکی

نصب   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

با استفاده از نیرو های مجرب با متخصص خود طی سال ها کاربا فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها  برزمینه نصب درب های هوشمند  ریموتی  می باشد. نصب انواع درب اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما  برزمینه درب های  ریموتی  می باشد.نصب   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

سئوالات رایج کرکره برقیخواجه نصیر و حقوقی

کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  چیست؟

کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  یکی از انواع درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی می باشد که بصورت عمودی بالا و پایین می رود و دارای نامهای متداول دیگری  نیز می باشد از جمله: کرکره هوشمند – کرکره اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی – درب کرکره ای.

کرکره های برقی خواجه نصیر و حقوقی  ده ها سال است به عنوان جایگزین مناسبی برای کرکره های دستی و قدیمی وارد بازار شده اند. این نوع کرکره ها همانطور که از نامشان پیداست توسط موتور و با نیروی برق کار می کنند.

تعمیرات   درب  ریموتی   خواجه نصیر و حقوقی. مرکز تخصصی تعمیرات  موتور درب  پارکینگ خواجه نصیر و حقوقی. تعمیرات با سرویسکاری   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  . خدمات تعمیر  موتور درب  پارکینگ خواجه نصیر و حقوقی

 

ویژگی ها و مزایای کرکره های برقی خواجه نصیر و حقوقی  در مقایسه با کرکره های قدیمی چیست؟

رول کرکره های برقی خواجه نصیر و حقوقی  با استفاده از ریموت به سهولت بالا و پایین می رود و نیازی به باز و بسته کردن دستی و استفاده از نیروی انسانی نمی باشد.

در مواقع قطع برق می توان از UPS یا از ابزار تعبیه شده در پک موتور به راحتی برای باز و بسته کردن کرکره استفاده نمود.

این نوع کرکره ها به دلیل برقی خواجه نصیر و حقوقی  بودن فاقد آلودگی صوتی هستند.

با توجه به برخورداری از استحکام بیشتر نسبت به کرکره های قدیمی، دارای ایمنی بالاتر و دوام بیشتری هستند.

به دلیل پوشش کامل سطح دهنه، آلودگی های جوی چون گرد و غبار از بیرون نفوذ نمی کنند.

کمتر نیاز به بازبینی و سرویس پیدا می کنند.

نیاز به هیچ نوع روغن کاری ندارند و از این جهت باعث آلودگی محیط نمی شوند.

قابل شستشو هستند.

در همه شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده هستند.

دارای نمایی زیبا با رنگها و طرح های متنوع هستند و لذا از جذابیتها و مزایای تبلیغاتی برخوردار می باشند.

(موارد فوق مزایای مشترک کرکره های برقی خواجه نصیر و حقوقی  در مقایسه با کرکره های قدیمی هستند. لازم به ذکر است که کرکره های برقی خواجه نصیر و حقوقی  فولادی، در مقایسه با انواع دیگر کرکره های برقی خواجه نصیر و حقوقی  از مزایای بیشتری برخوردارند.)

تفاوت تیغه های معمولی و پانچ دار فولادی چیست؟

ضخامت تیغه های فولادی معمولی ۰٫۸ میلیمتر و ضخامت تیغه های فولادی پانچ دار ۱٫۴ میلیمتر است. با نصب تیغه های پانچ دار بر زیبایی کار افزوده می شود و امکان نور پردازی و اجرای سلیقه های چشم نواز فراهم می شود.

تفاوت قیمت کرکره فولادی با کرکره آلومینیومی چیست؟

تفاوت کرکره های فولادی و آلومینیومی صرفا در نوع تیغه و ریل است، لذا اختلاف قیمت آنها نیز مربوط به تفاوت قیمت میان تیغه و ریل فولادی با تیغه و ریل آلومینیومی است.

تیغه های فولادی گرانتر از تیغه های آلومینیومی هستند اما باتوجه به اینکه کار تولید و مونتاژ تیغه ها توسط خود ما انجام می شود و همچنین مستقیما با مصرف کننده در ارتباط هستیم لذا قیمت نهایی یک پروژه کرکره فولادی در مقایسه با کرکره آلومینیومی با همان ابعاد، تقریبا یکسان تمام می شود.

تفاوت موتورهای توبلار و ساید و سانترال چیست؟

موتورهای ساید (موتورهای نیمه صنعتی) همانطور که از نام آنها نیز پیداست در بیرون از شفت نصب می شوند. اما موتورهای توبلار در داخل شفت مستقر می شوند و لذا پس از اتمام عملیات نصب، دیده نمی شوند.

با توجه به اینکه موتورهای ساید بر خلاف موتورهای توبلار، بعد از نصب در دید و در دسترس هستند لذا برای حفاظت از آنها در برابر سارقین و جلوگیری از آسیب در برابر شرایط آب و هوایی و…، نیاز است که یک کاور فلزی دور موتور نصب شود.

قدرت موتورهای ساید، بالاتر از قدرت موتورهای توبلار است. در میان موتورهای ساید موجود در بازار، مدل های 200 Kg وKg 800 بیشتر از مدل های دیگر، خریداری می شوند. در میان موتورهای توبلار نیز مدل 180N نیوتن بیشر از مدل های دیگر مصرف می شود.

موتورهای ساید به دلیل آنکه در بیرون شفت هستند فشار کمتری را متحمل می شوند لذا  دوام و عمر مفید بیشتری در مقایسه با موتورهای توبلار دارا هستند.

موتورهای ساید گرانتر از موتورهای توبلار هستند.

با توجه به چند تفاوت فوق الذکر، نصب موتورهای توبلار برای پنجره ها، بالکن ها، پارکینگهای کم تردد و پروژه هایی با ابعاد کمتر از 9 متر مربع مناسب می باشد. اما برای ابعاد بزرگتر از 9 متر مربع مانند درب سوله ها و همچنین برای اماکن پر تردد موتورهای ساید مناسب تر هستند.

عملیات تعویض و تعمیر موتورهای ساید با توجه به اینکه بیرون از شف قرار دارند راحت تر است.

پک موتورهای ساید کامل می باشد ولی پک موتورهای توبلار فاقد چهار قطعه: صفحه پلیت، اندی کپ، رسیور و یاتاقان می باشد. لذا این قعطات باید مستقلا خریداری شوند.

موتورهای سانترال: این موتورها در وسط شفت نصب می شوند. نصب مشکل تر، حفاظت سخت تر و هزینه نگه داری بالاتر از جمله مهمترین عواملی هستند که باعث شده امروزه کمتر از این نوع موتورها استفاده شود.

علت صدای غیر متعارف و گیر کردن رل کرکره در هنگام بالا و پایین رفتن چیست؟

چفت نبودن نرگی و مادگی تیغه ها (غضروفها – عصایی) که سه علت عمده دارد: تنظیم نبودن دستگاه خم (نورد) هنگام خم کردن تیغه ها – عدم مونتاژ اصولی – نفوذ اشیاء اضافی در داخل غضروفها.

نا مرغوب بودن تیغه ها.

شاغول نبودن آهن کشی و در نتیجه شاغول نبودن ریل ها.

تراز نبودن صفحه پلیت چپ و راست.

نامرغوب بودن موتور و متعلقات.

سئوالات رایج کرکره برقیخواجه نصیر و حقوقی

 سئوالات رایج کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی     =   09124372935

 سئوالات رایج کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  09124372935

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  چیست؟

بخاطر  رفع مشکل درب های ریموتی،  برابتدا باید به شکل مرحله به مرحله قسمت های مختلفبا اجزای آن را با دقت چک کنید وقتی  بتوانید قسمتی  شود   با مشکل مواجه شده است را بیابید.

 ۱ریموت کنترل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

از ابتدایی ترین موارد  بررفع مشکل درب های ریموتی، چک کردن ریموت کنترل است.  برابتدا نیاز است  شود   کیت چراغ ریموت چک شود. توجه کنید  شود   اگر ریموت   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  خراب باشد، چراغ آن کم رنگ تر از همیشه خواهد شدبا یا اصلا روشن نمی شود.

 بر شود  صورت یا ریموت درب معیوب شده استبا یا با گذشت زمان باتری آن ضعیف شده  شود   با تعویض باتری ریموت، مشکل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شما حل خواهد شد.

 

۲دستگاه مرکزیبا فیوز   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

اگر ریموت دستگاه سالم بود، گوش خود را به دستگاه مرکزی درب نزدیک کنید. زمانی  شود   دکمه ای از ریموت را لمس کنید، صدای رله دستگاه مرکزی شنیده می شودبا  شود  امر بیانگر آن است  شود   هم ریموت فرمان صا برمی  شود با هم فیوز درب سالم است. همچنین سلامت  شود  دو قسمت نشان می دهد  شود   دستگاه مرکزی نیز سالم است.

گروه فنی مهندسی مینا درب با25 سال تجربه و با کادری مجرب و حضور مستمر

نمایندگی محصولات ایتالیایی و آلمانی،فروش اقساطی  کرکره برقی خواجه نصیر و حقوقی خواجه نصیر و حقوقی،تامین وتهیه کننده قطعات اصلی و تضمین آن  ، کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی شیشه ای (فروشگاهی) باشیشه وفرم دورآن بانصب فقط ۳۵۰۰  تومان

تعمییرات تخصصی انواع درب ریلی و دو لنگه و شیشه ای اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی باکیفیت بالا و نازلترین قیمت حتی تعطیلات،تمام نقاط تهران،جوشکاری و ریلاژ درب نصب دوربین مداربسته  ۲مگا پیکسل فقط ۳۰۰ تومان

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  زومر sommer

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  پروتکو proteco

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  نایس nice

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  کوچی cucci

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  فادینی fadini

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  کامه came

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  لایف LIFE

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  لیفتمستر LIFTMASTER

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  بنینکا BENINCA

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  محک mahak

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  فک faac

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  ویتو V2

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  سها SOHA

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  جی بی دی GIBIDI

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  بتا BETA

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  سوپر جک درب

برقی ولوو VOLVO

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  بی اف تی BFT

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  تا او TAU

درب برقی خواجه نصیر و حقوقی  دیا DEA

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  زومر sommer

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  پروتکو proteco

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  فادینی fadini

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  نایس nice

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  کوچی cucci

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  کامه came

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  لایف LIFE

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  لیفتمستر LIFTMASTER

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  بنینکا BENINCA

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  دیا DEA

 

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  محک mahak

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  فک faac

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  تا او TAU

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  ولوو VOLVO

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  سها SOHA

 

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  جی بی GIBIDI

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  بتا BETA

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  بی اف تی BFT

راهبند برقی خواجه نصیر و حقوقی  ویتو V2

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی نایس nice

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی پروتکو proteco

 

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی زومر sommer

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی فادینی fadini

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی کامه came

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی کوچی cucci

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی فک faac

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی لایف LIFE

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی لیفتمستر LIFTMASTER

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی دیا DEA

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی ویتو V2

 

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی تا او TAU

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی بنینکا BENINCA

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی سوپر جک

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی سها SOHA

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی ولوو VOLVO

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی بتا BETA

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی بی اف تی BFT

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی استوانه ای

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی منحنی گردون

  درب شیشه ای  خواجه نصیر و حقوقی جی بی دی GIBIDI

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

جک آرام بند سیزا cisa

آرام بند کینگ king

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

آرامبند ان اچ ان nhn

جک آرام بند سیزا cisa

قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی  یوتاب utab

قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی  کاویان kivian

آرامبند ان اچ ان nhn

قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی  سیزا cisa

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  ساید اس دی سی SDC

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  ساید ارال URAL (اورال)

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  ساید بارزانته Barzante

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  ساید کوییکو QUIKO

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  ساید تیونی Tiuny

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار ای سی ام ACM

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار ارال URAL

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار کوییکو QUIKO

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  تیوبلار هافمن Hofman

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار دویا DOOYA

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار بارزانته Barzante

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار اسمارت Smart

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  توبولار توربو Turbo

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  سانترال کب CAB

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  سانترال ای سی ام ACM

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  سانترال کوییکو QUIKO

  موتور کرکره   خواجه نصیر و حقوقی  سانترال ارال URAL

یراق الات کرکره برقیخواجه نصیر و حقوقی

 کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی کشویی  sliding

 کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی تلسکوپی

 کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی لولایی یا  swing

 کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی نیم دایره یا  curved

 کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی تمام گرد  Revolving

 کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی تاشو یا  folding

بی اف تی ، فک ، پروتکو، زومر، لایف ، نایس ، ام هوس ، سرایی ، لیفت مستر، وی تو، یوروتک ، کینگ ، تیتان ، یوروماتیک ، بتا

BFT ،FAAC،PROTECO،SOMMER،LIFE،NICE،SERAI ،MHOUSE،LIFTMASTER،V2،SOMMER،EUROTECH،BE TA

اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نشد،  برابتدا فیوز را چک کنیدبا اگر آن هم سالم بود، ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن است  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.  بر شود  زمان می توانید با استفاده از اپلیکیشن پلاک از تعمیرکار زبده بخاطر  حضور  برمحل درخواست کنید.

۳–  موتور درب   تمام کامل ویی   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

باید توجه داشته باشید  شود   اگر  موتور درب  های  تمام کامل ویی ایراد داشته باشد،   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  شما نه  تمام کامل  می شودبا نه بسته خواهد شد؛ اما اگر چشمی ها مشکل داشته باشند درب  تمام کامل  می شود

اما هنگام بسته شدن با مشکل مواجه شدهبا معمولا بسته نمی شود. اگر درب به طور کامل  تمام کامل  نشد، مشکل از  موتور درب   تمام کامل ویی   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  است.  برهنگام رفع مشکل درب های ریموتی باید به دقت  شود  موارد را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با مشکل خرابی  موتور درب  مواجه شدید دو روش بخاطر  رفع مشکل  موتور درب  درب وجود دارد. اولین راهکار تعمیر  موتور درب  استبا اگر  موتور درب  درب قابل تعمیر نباشدبا به طور کلی معیوب شده باشد نیاز است  شود

  موتور درب  ها را تعویض کنید. تعویض  موتور درب  کار دشواربا سختی استبا  تمام کامل  هم پیشنهاد می کنیم تعویض  موتور درب  را به عهده کارشناس حرفه ای بسپارید.

۴چشمی یا فتوسل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

 برصورتی  شود   تمامی موارد ذکر شده  برهنگام رفع مشکل درب های ریموتی چک شدبا همگی سالم بودندبا   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  هنگام بسته شدن با مشکل مواجه می شدبا یا بسته نمی شد، ایراد از چشمی آن است.  شود  امکان وجود دارد  شود   ارتباط چشمی ها با دستگاه مرکزی به ولی دلیلی قطع شدهبا نمی گذارد درب بسته شود.

 برمواقعی  شود   اطمینان پیدا کردید  شود   مشکل از چشمی های   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  است  برابتدا از صاف بودنبا تراز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سپس دقت داشته باشید  شود   چشمی ها کاملا تمیز باشند؛ زیرا ولی مانعی  شود   مانع رسیدن اشعه مادون قرمز به گیرنده شود اختلال ایجاد خواهد کرد.

سرویس درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی جک پارکینگی و شیشه ای مینا درب 09124372935

تعمیردرب ریموت تعمیر کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی  تعمیرات در هر مرحله قطعات دستگاه تست می شودتا مشکلی وجود نداشته باشد

همچنین قطعات جک اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم تاییدیه مشتری به آن فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.بی اف تی BFT ، فک FAAC

پروتکو Proteco ، زومر Sommer جک یورو ماتیک، بنینکا Beninca ، نایس Nice ، وی تو V2 ، کوچی Cucci جک برقی خواجه نصیر و حقوقی  ام هوس، لایف Life ، فادینی Fadini ، یوتاب Utab ، اپراتور بتا Beta و…مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاری درب های اتوماتیک خواجه نصیر و حقوقی خواجه نصیر و حقوقی

جک پارکینگی لازم بذکر است که دراین قسمت تعمیرات  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی توسط متخصصین این شرکت باتوانایی علمی بالا جهت تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل و ماردونی ، ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها

بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها و .

 بربرخی مواقع  شود  امکان وجود دارد  شود   چشمی   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  یا ریموتی  برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا از آن جایی  شود   نور خورشید هم اشعه مادون ایجاد می  شود  می تواند  برکار چشمی درب نیز اختلال ایجاد  شود .  شود  مشکل بیشتر  برفصلوقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است رخ می دهدبا مشکلاتی را ایجاد می  شود .

توجه داشته باشید  شود   چشمی ها را  برمعرض نور خورشید قرار ندهید. با گذاشتن سایه بان بخاطر  چشمی های درب ریموتی می توانید از بروز  شود  مشکل نیز جلوگیری کنید. توجه داشته باشید  شود   اگر با  شود  موارد نیز مشکل درب شما حل نشد چشمی های شما معیوب شدهبا نیاز است  شود   آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.اجزاء   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

خرابی های رایج  موتور درب    درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  چیست؟

  درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی ی  شود   از آن استفاده می نماید به ولی علتی یا  تمام کامل  نشود یا بعد از  تمام کامل  شدن دیگر بسته نشود!  بر شود  حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد  بر شود  مقاله قصد داریم علل خرابی های احتمالی   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  را شرح دهیموقتی   برصورتی  شود   با  شود  مشکل مواجه شدید بدانید با چه ابزاربا وسایلی می توانید  برصدد رفع آن باشیدبا چه نیروی کاری نیاز دارید.

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل  موتور درب    درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

ریموت کنترل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

  1. باید کیفت چراغ ریموت چک شود ( برصورت خرابی ریموت درب ریموتی خواجه نصیر و حقوقی  چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود).  بر شود  صورت یا ریموت معیوب شده یا  شود   شود   به مرور زمان باطری آن تمام شدهبا نیاز به تعویض دارد.

دستگاه مرکزیبا فیوز   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

  1. وقتی ریموت را چک کردیدبا سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کردهبا وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شودبا شود عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادربا هم فیوز سالم هستندبا دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است.

  2. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم  شود   اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

 موتور درب   تمام کامل ویی   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

 

  1. حالا اگر ایراد از موتور درب های  تمام کامل ویی باشد درب نه  تمام کامل  می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد درب  تمام کامل  می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر درب  تمام کامل  هم نشد (ولی دولنگه) مشکل از داخل  موتور درب   تمام کامل ویی می باشد. اگر حالتی پیش آمد  شود   متوجه شدید  موتور درب  درب خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.

چشمی یا فتوسل   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی

 

  1. تمام مراحل بالا چک شدهبا از بدون ایراد بودن آنها شود  مطمئن شدیدبا   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی   تمام کامل  می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد  شود   ارتباط آن ها قطع شدهبا نمی گذارد درب بسته شود.  برمواقعی  شود   ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن ولیدوبا تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا ولی مانعی  شود   سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می  شود

 

  بربعضی موارد هم امکان دارد چشمی   درب  ریموتی خواجه نصیر و حقوقی   برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا چون نور خورشید اشعه مادون تولید می  شود   شود  هم می تواند  برکار چشمی ها خلل ایجاد  شود  ( شود  مشکل بیشتر دروقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد)  شود   با گذاشتن سایبان بخاطر  چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با  شود  موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده  شود   یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

سوالات متداول شما

 

پاسخ سوالات متداول شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات متدوال خود را از طریق تماس تلفنی مستقیم با مشاوران ما در میان بگذارید

 

1-آیا  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی در زمان قطع برق هم کار می کنند؟

 در صورت اتصال دستگاه به باطری و یا UPS بسته به توان آنها  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی باز و بسته می شود و در غیر این صورت به صورت دستی باز می شود.

 

2-اگر درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی در محل پر رفت و آمد مثلا در کنار پیاده رو نصب گردند، برای اینکه درب  مورد نظر مدام باز و بسته نشود چکار باید کرد؟

از چشم های هوشمند با قدرت تشخیص حرکت افراد به سمت درب و یابه سمت طرفین استفاده می شود یا از سیستم جدیدتری که در کف ورودی این نوع تکنولوژی نصب می شود با نصب سنسور وزن در صورت ورود افراد درب باز می شود.

 

3-آیا مینا درب شعب در شهرستان ها هم دارد

بلی نماینده فروش و خدمات.

 

4-آیا خدمات ۲۴ ساعته ارائه میگردد (خارج از ساعت اداری)؟

در صورت تشخیص نیاز بلی. زیرا مشتریان ما ادارات بیمارستان ها و اماکن عمومی هم میباشد

 

5-شما معمولا چند روزه خدمات  درخواستی را نصب و راه اندازی می کنید؟

در صورت عقد قرارداد و فوریت کار (دو روز کاری)

 

6-آیا سیستم های شما قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان و یا مدیریت ساختمان را دارا می باشد؟

بلی ،در تمام اپراتور های درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی مجموعه مینا درب این امکان وجود دارد

 

7-آیا می توان بسته به نیاز ، عرض بازشوی  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی نصب شده را تنظیم کرد؟

بلی توسط کادر سرویس مینا درب انجام می پذیرد.

 

8-درب های اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی حداکثر و حداقل در چه دمایی کار می کنند؟

˚۳۰درجه سانتیگراد تا˚ ۶۰+ درجه سانتیگراد

 

9-شما چگونه  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی نصب شده را گارانتی می کنید؟

1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

 

10-قیمت قطعات پس از دوره گارانتی به چه صورت می باشد؟

متناسب با مدل  کرکره برقی خواجه نصیر و حقوقی خواجه نصیر و حقوقی، برای مثال قیمت موتور و کنترل باکس (گرانترین قطعات) از 200 هزار تومان تا 1800.000 هزار تومان می باشد.

 

11-آیا گارانتی شما بی قیدو شرط هم دارد؟

در 1 سال اول درصورت رعایت شرایط گارانتی بلی.

 

12-سرو صدای  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی هنگام عملکرد به چه صورت است؟

بسیار نرم و بی صدا با استفاده از موتورهای بدون زغال ٬ با توجه به نوع طراحی و نوع جنس ریل و غلطک ها.

 

13-از نظر امنیتی استفاده از اینگونه دربهای به چه صورت خواهد بود؟

تا حد بسیار زیادی در برابر فشار دست مقاومت نموده و در صورت وجود مانع و یا افراد ناتوان و یا سالخورده و کودکان٬ در روی فریم ها چشمی های مخصوصی تعبیه شده است که از برخورد ناگهانی جلوگیری می نماید.

 

14-مقاومت شیشه ها در برابر ضربه چگونه است؟

شیشه ها ۱۰ میل سکوریت که معمول ترین شیشه ها در زمینه  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی می باشدو در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشند.

 

15-آیامجموعه شما یک واحد تولیدی می باشد ؟

بله.ما می توانیم نیازهای  سفارشی شما راهم پاسخگو باشیم. ما به شما تعداد زیادی از محصولات را برای راه حل های استاندارد پیشنهاد می دهیم. مانندمواردی که ای که روی سراشیبی ها استفاده شده اند و یاارتفاع  ۱۰متری دارند و یا آنهای  که متصل به سقف و زمین هستند.

 

16-انواع دربهای اتوماتیک   خواجه نصیر و حقوقی از نظر نحوه کار کدامند؟

 کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی پنوماتیک، هیدرولیک، الکترو موتوری

 

 کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی پنو ماتیک : فشار گاز، فشار باد

 

 کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی هیدرولیک : فشار مایعات ، فشار روغنی

 

 کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی الکترومکانیک : چرخ دنده ، گیر بکس

 

17-از چه نوع  کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی ای در منازل می توان استفاده کرد؟

دولنگه، کشوئی،  زیر سطحی، رولاپ ( کرکره ای ) ، زیر سقفی ( سکشنال )

 

18-اساس عملکرد انواع  کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی چیست؟

 

دولنگه : تغییر طول بازو

 

کشویی : نیروی کششی

 

زیر سطحی : نیروی چرخشی وارد برمحور درب

 

رولاپ : نیروی چرخشی وارد از بالا

 

زیر سقفی : نیروی کششی و چرخشی وارد بر درب

 

19- کرکره برقی  خواجه نصیر و حقوقی از چه بخش هایی ساخته شده است؟

مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی از قبیل جک ، مرکز کنترل (تابلوی فرمان) ، چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز ، بازوها و موتور ، فلاشر، میکرو سوئیچ، ریموت کنترل ( کنترل از راه دور) ، قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی ، پایه ها، قفل مکانیکی

 

20-مرکز کنترل  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی چیست؟

جعبه ای که نقش تابلوی فرمان را دارد و فرمان لازم برای باز و بسته کردن درب از طریق شاسی های متصل به آن و یا سیستم فرمان رادیویی که قسمت گیرنده رادیویی در داخل این یونیت قرار گرفته و با استفاده از یک تراشه ی الکترونیکی بنام ( میکرو پر سسور یا ریز پردازنده ) کار کنترل درب را بر عهده دارد و فرمان لازم را به موتورهای الکتریکی می دهد .

 

21-کدام قسمت ها مولد نیروی حرکتی در  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی می باشند؟

موتور، بازو و جک

22-نقش چشمی در  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی چیست؟

چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمز که به ترتیب با حروف ( تی ایکس) یا (آر ایکس) مشخص می شوند برای تشخیص موقعیت خود  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی یا تشخیص ورود یا خروج اشخاص یا به عبارت دقیق تر برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن درب استفاده می شود.

23-میکرو سوئیچ در سیستم  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی آگاه می سازد.

 

24-کاربرد و اهمیت قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی  و مکانیکی در  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی چیست؟

با توجه به اینکه این نوع درب ها معمولا از لحاظ حفاظتی و حراستی حائز اهمیت هستند برای قفل نمودن آنها در برخی از شرایط از قفل برقی خواجه نصیر و حقوقی  و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود.

25-مراحل راه اندازی  کرکره برقی   خواجه نصیر و حقوقی کدام است؟

۱نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم

۲تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم

۳تنظیم یا به اصطلاح ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب

۴تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن درب ۵- تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

در صورتی که سوالات متداول خود را در نمونه سوالات متدوال بالا یافت ننمودید لطفا از طریق شماره همراه 09124372935 و یا از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ما سوالات متدوال خود را با ما اشتراک بگذارید

 

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس