تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در صادقیه (تعمیر جک پارکینگ – تعمیر کرکره برقی )

40 در صد تخفیف مشاوره رایگان=09124372935- بیواسطه مهندس گودرزی شبانه روزی با فاکتور شرکتی  مجرب کلیه خدمات با یک سال ضمانت.تعمیر درب اتوماتیک محدوده صادقیه. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای محدوده صادقیه. تعمیر درب اتوماتیک منطقه صادقیه. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای منطقه صادقیه.تعمیر درب اتوماتیک. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای.تعمیر درب اتوماتیک شرکت.تعمیر درب اتوماتیک ادارات.تعمیر درب اتوماتیک شرکت در صادقیه.تعمیر درب اتوماتیک ادارات در صادقیه.تعمیر درب اتوماتیک با نرخ اتحادیه .تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در صادقیه.فروش و نصب درب اتوماتیک در صادقیه.فروش و نصب درب اتوماتیک منزل.تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای منزل

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در صادقیه (تعمیر جک پارکینگ – تعمیر کرکره برقی )

.تعمیرات   درب  ریموتی صادقیه  شیشه ای.09124372935- مهندس گودرزی شرکت با تجربه 25 سال با سابقه درخشان  برانجام پروژه های   درب  ریموتی صادقیه  مشاوره،فروش با اجرای انواع   درب  ریموتی صادقیه  کرکره ای،  درب  ریموتی صادقیه  شیشه ای،  درب  ریموتی صادقیه  پارکینگی،  درب  ریموتی صادقیه  صنعتی کرکره برقی صادقیه  . کرکره  ریموتی  تولید کننده تخصصی درب های  ریموتی  با سابقه ای درخشان  برصنعت درب های  ریموتی .   درب  ریموتی صادقیه

تعمیر   درب  ریموتی صادقیه  پارکینگ،( درب  ریموتی صادقیه  شیشه ای. نصب   درب  ریموتی صادقیه تعمیر درب اتوماتیک   صادقیه صادقیه تعمیر کرکره برقی صادقیه  صادقیه تعمیر جک پارکینگ صادقیه

چه خدمات تعمیر   درب  ریموتی صادقیه   انجام می دهند؟

تعمیر   درب  ریموتی صادقیه  شیشه ای صادقیه

تعمیر  موتور درب  درب پارکینگ صادقیه

تعمیر   درب  ریموتی صادقیه  پارکینگ صادقیه

آموزش تعمیر   درب  ریموتی صادقیه  شیشه ای

آموزش تعمیر  موتور درب  درب پارکینگ

تعمیر   درب  ریموتی صادقیه  کرکره ای صادقیه

آموزش تعمیر ریموت درب پارکینگ وتعمیر کرکره برقی صادقیه

درب  ریموتی صادقیه  یکی از انواع درب برقی صادقیه  می‌باشد.  شود  نوع درب به صورت الکتریکی  تمام کامل با بسته می‌شودبا دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

مینا درب

مینا درب در سال 1376 در صنعت سیستم های حفاظتی و درب های اتوماتیک   صادقیه فعالیت خود را آغاز نمود؛  در اول دهه 80 رفته رفته این مجموعه تلاش به تامین قطعات اولیه این حوزه شغلی پرداخت و با جذب تعمیرکاران و آموزشهای تخصصی به آن ها توانست در عرصه درب های اتوماتیک   صادقیه و سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند،یکی از فعالیت های مهم ما در صنعت درب های اتوماتیک   صادقیه خدمات نوین به مشتریان است چرا که  به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متععدی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است. با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک   صادقیه دراستان تهران نمود و در حال حاضر بزگترین شعب تعمیرات کرکره برقی صادقیه  در کشور می باشد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در صادقیه (تعمیر جک پارکینگ – تعمیر کرکره برقی )

این مجموعه متشکل شده از 4 قسمت است که:

1- بخش تامین قطعات

2-بخش توزیع و نصب

3- بخش تعمیرات

4- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

این گروه فنی مهندسی با 20 سال تجربه با شناخت کامل در زمینه نصب و تعمییرات درب های اتوماتیک   صادقیه دوربین مدار بسته و آیفون تصویری و سیستم حفاظتی و کرکره برقی صادقیه  با کادر مجرب و حضور مستمر و قیمت مناسب با بهترین کیفیت محصو لات خود توا نسته تا امروز رضایت کلیه مشتریهای خود را دریافت کند و همچنین توانسته نمایندگی و پخش محصو لات آالمانی و ایتالیایی اصل را منحصر به خود داشته باشد و با کلیه شرکت ها همکاری داشته باشد کلیه قطعات و محصولات ارائه شده توسط ما اصلی بوده و دارای تضمین و فاکتور فروش می باشد.

چند نوع   درب  ریموتی صادقیه  داریم؟

درب  ریموتی صادقیه  پارکنیگی

درب  ریموتی صادقیه  شیشه‌ای

انواع درب پارکینگی چیست؟

هیدرولیکی

پنوماتیک

گیربکسی

نمیتوان گفت کدام مدل از درب های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظربا ویژگی ولی درب میتوان از ولی نوع درب استفاده کرد.تعمیر   درب  ریموتی صادقیه

درب  ریموتی صادقیه  به نوعی درب گفته می شود  شود   با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نوربا یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور  تمام کامل با بسته می شوند. درب های  ریموتی  هوشمند جایگزین درب های سنتی قدیمی شده اند  شود    شود  موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعتبا راحتی کار استفاد کنندگان شده است.   درب  ریموتی صادقیه  امروزه کاملا جایگاهی بخاطر  خود  برصنعت ساختمان پیدا کرده استبا به میزان بسیار زیادی از  شود  نوع درب ها استفاده می شود. از   درب  ریموتی صادقیه   برساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتیبا کارخانجاتبا … استفاده می شود زیرا  شود  درب ها آرامشبا امنیتبا آسایش را بخاطر  مصرف کنندگان به ارمغان می آورند. درب های  ریموتی  همچنین  برمیزان مصرف انرژی بسیاروقتی ثیر گذار هستندبا می توانند میزان مصرف انرژی راوقتی  حد بسیار زیادی کاهش دهند. شود  درب ها قابلیت حرکت  برراستای محور طولیبا عرضی (افقیبا عمودی) را دارند،

مینا درب تعمیرکاردرب اتوماتیک   صادقیه وکرکره ای درنظرداردباردیگر خدمتی نوین به  همکاران وهمراهان همیشگی خود جهت تنظیم کیفیت بازار و کاهش هزینه های مشتریان عزیز نماید این خدمت در راستای اهداف والای انسانی و انتشار تجربیات این مجموعه از دیرباز تا کنون است لذا ازعلاقه مندان متعد و متخصص جهت تکمیل واحد های فنی خوددعوت به عمل می آورد این مجموعه با عنایت به لطف ایزدمنان از سال1376توانسته با همکاری با برترین نیروهای  فنی، بهترین خروجی های آموزش را جهت خدمت گذاری به همشریان گرامی وارد بازار کار کند.

انواع   درب  ریموتی صادقیه  چیست؟

1-  درب  ریموتی صادقیه  شیشه ای

2-  درب  ریموتی صادقیه  پارکینگ

3-  درب  ریموتی صادقیه  کرکره ای

4-  درب  ریموتی صادقیه  سکشنال

5-  درب  ریموتی صادقیه  کشویی

6-  درب  ریموتی صادقیه  ریلی

قسمت های تشکیل دهنده   درب  ریموتی صادقیه  چیست؟

وقتی بلوی فرمان یا مرکز کنترل:مرکز کنترل   درب  ریموتی صادقیه  یکی از اصلی ترین بخش های   درب  ریموتی صادقیه  به حساب می آید، مرکز کنترل جعبه ای است  شود    برآن وقتی مدار فرمان قرار می گیرد  شود   کار کنترل  تمام کامل با بسته کردن درب را بر عهده دارد.  شود  کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیوییبا شاسی های متصل به آنبا از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می  شود .

مولد   درب  ریموتی صادقیه : شود  قسمت شامل موتور   درب  ریموتی صادقیه ،  موتور درب با  تمام کامل وها،  شود   وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.

میکرو سویچ

فلاشرها

چشمی

چشمی بخاطر  تعیین موقعیت  تمام کامل  یا بسته بودن درببا کنترل تردد افرادبا اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن درب بکار می روند.

ریموت درب  برواقع بخاطر  کنترل از راه دور درب استفاده می شود  شود   به وسیله آن می توان درب برقی صادقیه  را  تمام کامل  یا بسته نمود.

پایه درب برقی صادقیه

قفل برقی صادقیه

قفل مکانیکی

نصب   درب  ریموتی صادقیه

با استفاده از نیرو های مجرببا متخصص خود طی سال ها کاربا فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها  برزمینه نصب درب های هوشمند  ریموتی  می باشد. نصب انواع درب اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما  برزمینه درب های  ریموتی  می باشد.نصب   درب  ریموتی صادقیه

سئوالات رایج کرکره برقی صادقیه

کرکره برقی صادقیه  چیست؟

کرکره برقی صادقیه  یکی از انواع درب های اتوماتیک   صادقیه می باشد که بصورت عمودی بالا و پایین می رود و دارای نامهای متداول دیگری  نیز می باشد از جمله: کرکره هوشمند – کرکره اتوماتیک   صادقیه – درب کرکره ای.

کرکره های برقی صادقیه  ده ها سال است به عنوان جایگزین مناسبی برای کرکره های دستی و قدیمی وارد بازار شده اند. این نوع کرکره ها همانطور که از نامشان پیداست توسط موتور و با نیروی برق کار می کنند.

تعمیرات   درب  ریموتی   صادقیه. مرکز تخصصی تعمیرات  موتور درب  پارکینگ صادقیه. تعمیرات با سرویسکاری   درب  ریموتی صادقیه  . خدمات تعمیر  موتور درب  پارکینگ صادقیه

ویژگی ها و مزایای کرکره های برقی صادقیه  در مقایسه با کرکره های قدیمی چیست؟

– رول کرکره های برقی صادقیه  با استفاده از ریموت به سهولت بالا و پایین می رود و نیازی به باز و بسته کردن دستی و استفاده از نیروی انسانی نمی باشد.

– در مواقع قطع برق می توان از UPS یا از ابزار تعبیه شده در پک موتور به راحتی برای باز و بسته کردن کرکره استفاده نمود.

– این نوع کرکره ها به دلیل برقی صادقیه  بودن فاقد آلودگی صوتی هستند.

– با توجه به برخورداری از استحکام بیشتر نسبت به کرکره های قدیمی، دارای ایمنی بالاتر و دوام بیشتری هستند.

– به دلیل پوشش کامل سطح دهنه، آلودگی های جوی چون گرد و غبار از بیرون نفوذ نمی کنند.

– کمتر نیاز به بازبینی و سرویس پیدا می کنند.

– نیاز به هیچ نوع روغن کاری ندارند و از این جهت باعث آلودگی محیط نمی شوند.

– قابل شستشو هستند.

– در همه شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده هستند.

– دارای نمایی زیبا با رنگها و طرح های متنوع هستند و لذا از جذابیتها و مزایای تبلیغاتی برخوردار می باشند.

(موارد فوق مزایای مشترک کرکره های برقی صادقیه  در مقایسه با کرکره های قدیمی هستند. لازم به ذکر است که کرکره های برقی صادقیه  فولادی، در مقایسه با انواع دیگر کرکره های برقی صادقیه  از مزایای بیشتری برخوردارند.)

تفاوت تیغه های معمولی و پانچ دار فولادی چیست؟

ضخامت تیغه های فولادی معمولی ۰٫۸ میلیمتر و ضخامت تیغه های فولادی پانچ دار ۱٫۴ میلیمتر است. با نصب تیغه های پانچ دار بر زیبایی کار افزوده می شود و امکان نور پردازی و اجرای سلیقه های چشم نواز فراهم می شود.

تفاوت قیمت کرکره فولادی با کرکره آلومینیومی چیست؟

تفاوت کرکره های فولادی و آلومینیومی صرفا در نوع تیغه و ریل است، لذا اختلاف قیمت آنها نیز مربوط به تفاوت قیمت میان تیغه و ریل فولادی با تیغه و ریل آلومینیومی است.

تیغه های فولادی گرانتر از تیغه های آلومینیومی هستند اما باتوجه به اینکه کار تولید و مونتاژ تیغه ها توسط خود ما انجام می شود و همچنین مستقیما با مصرف کننده در ارتباط هستیم لذا قیمت نهایی یک پروژه کرکره فولادی در مقایسه با کرکره آلومینیومی با همان ابعاد، تقریبا یکسان تمام می شود.

تفاوت موتورهای توبلار و ساید و سانترال چیست؟

– موتورهای ساید (موتورهای نیمه صنعتی) همانطور که از نام آنها نیز پیداست در بیرون از شفت نصب می شوند. اما موتورهای توبلار در داخل شفت مستقر می شوند و لذا پس از اتمام عملیات نصب، دیده نمی شوند.

– با توجه به اینکه موتورهای ساید بر خلاف موتورهای توبلار، بعد از نصب در دید و در دسترس هستند لذا برای حفاظت از آنها در برابر سارقین و جلوگیری از آسیب در برابر شرایط آب و هوایی و…، نیاز است که یک کاور فلزی دور موتور نصب شود.

– قدرت موتورهای ساید، بالاتر از قدرت موتورهای توبلار است. در میان موتورهای ساید موجود در بازار، مدل های 200 Kg وKg 800 بیشتر از مدل های دیگر، خریداری می شوند. در میان موتورهای توبلار نیز مدل 180N نیوتن بیشر از مدل های دیگر مصرف می شود.

– موتورهای ساید به دلیل آنکه در بیرون شفت هستند فشار کمتری را متحمل می شوند لذا  دوام و عمر مفید بیشتری در مقایسه با موتورهای توبلار دارا هستند.

– موتورهای ساید گرانتر از موتورهای توبلار هستند.تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در صادقیه (تعمیر جک پارکینگ – تعمیر کرکره برقی )

– با توجه به چند تفاوت فوق الذکر، نصب موتورهای توبلار برای پنجره ها، بالکن ها، پارکینگهای کم تردد و پروژه هایی با ابعاد کمتر از 9 متر مربع مناسب می باشد. اما برای ابعاد بزرگتر از 9 متر مربع مانند درب سوله ها و همچنین برای اماکن پر تردد موتورهای ساید مناسب تر هستند.

– عملیات تعویض و تعمیر موتورهای ساید با توجه به اینکه بیرون از شف قرار دارند راحت تر است.

– پک موتورهای ساید کامل می باشد ولی پک موتورهای توبلار فاقد چهار قطعه: صفحه پلیت، اندی کپ، رسیور و یاتاقان می باشد. لذا این قعطات باید مستقلا خریداری شوند.

– موتورهای سانترال: این موتورها در وسط شفت نصب می شوند. نصب مشکل تر، حفاظت سخت تر و هزینه نگه داری بالاتر از جمله مهمترین عواملی هستند که باعث شده امروزه کمتر از این نوع موتورها استفاده شود.

علت صدای غیر متعارف و گیر کردن رل کرکره در هنگام بالا و پایین رفتن چیست؟

چفت نبودن نرگی و مادگی تیغه ها (غضروفها – عصایی) که سه علت عمده دارد: تنظیم نبودن دستگاه خم (نورد) هنگام خم کردن تیغه ها – عدم مونتاژ اصولی – نفوذ اشیاء اضافی در داخل غضروفها.

نا مرغوب بودن تیغه ها.

شاغول نبودن آهن کشی و در نتیجه شاغول نبودن ریل ها.

تراز نبودن صفحه پلیت چپ و راست.

نامرغوب بودن موتور و متعلقات.

سئوالات رایج کرکره برقی صادقیه

سئوالات رایج کرکره برقی صادقیه     =   09124372935

سئوالات رایج کرکره برقی صادقیه  09124372935

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل   درب  ریموتی صادقیه  چیست؟

بخاطر  رفع مشکل درب های ریموتی،  برابتدا باید به شکل مرحله به مرحله قسمت های مختلفبا اجزای آن را با دقت چک کنید وقتی  بتوانید قسمتی  شود   با مشکل مواجه شده است را بیابید.

۱- ریموت کنترل   درب  ریموتی صادقیه

از ابتدایی ترین موارد  بررفع مشکل درب های ریموتی، چک کردن ریموت کنترل است.  برابتدا نیاز است  شود   کیت چراغ ریموت چک شود. توجه کنید  شود   اگر ریموت   درب  ریموتی صادقیه  خراب باشد، چراغ آن کم رنگ تر از همیشه خواهد شدبا یا اصلا روشن نمی شود.  بر شود  صورت یا ریموت درب معیوب شده استبا یا با گذشت زمان باتری آن ضعیف شده  شود   با تعویض باتری ریموت، مشکل   درب  ریموتی صادقیه  شما حل خواهد شد.

۲- دستگاه مرکزی با فیوز   درب  ریموتی صادقیه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای در صادقیه (تعمیر جک پارکینگ – تعمیر کرکره برقی )

اگر ریموت دستگاه سالم بود، گوش خود را به دستگاه مرکزی درب نزدیک کنید. زمانی  شود   دکمه ای از ریموت را لمس کنید، صدای رله دستگاه مرکزی شنیده می شودبا  شود  امر بیانگر آن است  شود   هم ریموت فرمان صا برمی  شود با هم فیوز درب سالم است. همچنین سلامت  شود  دو قسمت نشان می دهد  شود   دستگاه مرکزی نیز سالم است.

گروه فنی مهندسی مینا درب با25 سال تجربه و با کادری مجرب و حضور مستمر

نمایندگی محصولات ایتالیایی و آلمانی،فروش اقساطی درب اتوماتیک صادقیه صادقیه،تامین وتهیه کننده قطعات اصلی و تضمین آن  ،درب اتوماتیک   صادقیه شیشه ای (فروشگاهی) باشیشه وفرم دورآن بانصب فقط ۳۵۰۰  تومان،تعمییرات تخصصی انواع درب ریلی و دو لنگه و شیشه ای اتوماتیک   صادقیه باکیفیت بالا و نازلترین قیمت حتی تعطیلات،تمام نقاط تهران،جوشکاری و ریلاژ درب نصب دوربین مداربسته  ۲مگا پیکسل فقط ۳۰۰ تومان

درب برقی صادقیه  زومر sommer

درب برقی صادقیه  پروتکو proteco

درب برقی صادقیه  نایس nice

درب برقی صادقیه  کوچی cucci

درب برقی صادقیه  فادینی fadini

درب برقی صادقیه  کامه came

درب برقی صادقیه  لایف LIFE

درب برقی صادقیه  لیفتمستر LIFTMASTER

درب برقی صادقیه  بنینکا BENINCA

درب برقی صادقیه  محک mahak

درب برقی صادقیه  فک faac

درب برقی صادقیه  ویتو V2

درب برقی صادقیه  سها SOHA

درب برقی صادقیه  جی بی دی GIBIDI

درب برقی صادقیه  بتا BETA

درب برقی صادقیه  سوپر جک درب

برقی ولوو VOLVO

درب برقی صادقیه  بی اف تی BFT

درب برقی صادقیه  تا او TAU

درب برقی صادقیه  دیا DEA

راهبند برقی صادقیه  زومر sommer

راهبند برقی صادقیه  پروتکو proteco

راهبند برقی صادقیه  فادینی fadini

راهبند برقی صادقیه  نایس nice

راهبند برقی صادقیه  کوچی cucci

راهبند برقی صادقیه  کامه came

راهبند برقی صادقیه  لایف LIFE

راهبند برقی صادقیه  لیفتمستر LIFTMASTER

راهبند برقی صادقیه  بنینکا BENINCA

راهبند برقی صادقیه  دیا DEA

راهبند برقی صادقیه  محک mahak

راهبند برقی صادقیه  فک faac

راهبند برقی صادقیه  تا او TAU

راهبند برقی صادقیه  ولوو VOLVO

راهبند برقی صادقیه  سها SOHA

راهبند برقی صادقیه  جی بی GIBIDI

راهبند برقی صادقیه  بتا BETA

راهبند برقی صادقیه  بی اف تی BFT

راهبند برقی صادقیه  ویتو V2

درب شیشه ای  صادقیه نایس nice

درب شیشه ای  صادقیه پروتکو proteco

درب شیشه ای  صادقیه زومر sommer

درب شیشه ای  صادقیه فادینی fadini

درب شیشه ای  صادقیه کامه came

درب شیشه ای  صادقیه کوچی cucci

درب شیشه ای  صادقیه فک faac

درب شیشه ای  صادقیه لایف LIFE

درب شیشه ای  صادقیه لیفتمستر LIFTMASTER

درب شیشه ای  صادقیه دیا DEA

درب شیشه ای  صادقیه ویتو V2

درب شیشه ای  صادقیه تا او TAU

درب شیشه ای  صادقیه بنینکا BENINCA

درب شیشه ای  صادقیه سوپر جک

درب شیشه ای  صادقیه سها SOHA

درب شیشه ای  صادقیه ولوو VOLVO

درب شیشه ای  صادقیه بتا BETA

درب شیشه ای  صادقیه بی اف تی BFT

درب شیشه ای  صادقیه استوانه ای

درب شیشه ای  صادقیه منحنی گردون

درب شیشه ای  صادقیه جی بی دی GIBIDI

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

جک آرام بند سیزا cisa

آرام بند کینگ king

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

آرامبند ان اچ ان nhn

جک آرام بند سیزا cisa

قفل برقی صادقیه  یوتاب utab

قفل برقی صادقیه  کاویان kivian

آرامبند ان اچ ان nhn

قفل برقی صادقیه  سیزا cisa

‎  موتور کرکره   صادقیه  ساید اس دی سی SDC

‎  موتور کرکره   صادقیه  ساید ارال URAL (اورال)

‎  موتور کرکره   صادقیه  ساید بارزانته Barzante

‎  موتور کرکره   صادقیه  ساید کوییکو QUIKO

‎  موتور کرکره   صادقیه  ساید تیونی Tiuny

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار ای سی ام ACM

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار ارال URAL

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار کوییکو QUIKO

‎  موتور کرکره   صادقیه  تیوبلار هافمن Hofman

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار دویا DOOYA

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار بارزانته Barzante

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار اسمارت Smart

‎  موتور کرکره   صادقیه  توبولار توربو Turbo

‎  موتور کرکره   صادقیه  سانترال کب CAB

‎  موتور کرکره   صادقیه  سانترال ای سی ام ACM

‎  موتور کرکره   صادقیه  سانترال کوییکو QUIKO

‎  موتور کرکره   صادقیه  سانترال ارال URAL

یراق الات کرکره برقی صادقیه

درب اتوماتیک   صادقیه کشویی  sliding

درب اتوماتیک   صادقیه تلسکوپی

درب اتوماتیک   صادقیه لولایی یا  swing

درب اتوماتیک   صادقیه نیم دایره یا  curved

درب اتوماتیک   صادقیه تمام گرد  Revolving

درب اتوماتیک   صادقیه تاشو یا  folding

بی اف تی ، فک ، پروتکو، زومر، لایف ، نایس ، ام هوس ، سرایی ، لیفت مستر، وی تو، یوروتک ، کینگ ، تیتان ، یوروماتیک ، بتا

BFT ،FAAC،PROTECO،SOMMER،LIFE،NICE،SERAI ،MHOUSE،LIFTMASTER،V2،SOMMER،EUROTECH،BE TA

اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نشد،  برابتدا فیوز را چک کنیدبا اگر آن هم سالم بود، ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن است  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.  بر شود  زمان می توانید با استفاده از اپلیکیشن پلاک از تعمیرکار زبده بخاطر  حضور  برمحل درخواست کنید.

۳-  موتور درب   تمام کامل ویی   درب  ریموتی صادقیه

باید توجه داشته باشید  شود   اگر  موتور درب  های  تمام کامل ویی ایراد داشته باشد،   درب  ریموتی صادقیه  شما نه  تمام کامل  می شودبا نه بسته خواهد شد؛ اما اگر چشمی ها مشکل داشته باشند درب  تمام کامل  می شود اما هنگام بسته شدن با مشکل مواجه شدهبا معمولا بسته نمی شود. اگر درب به طور کامل  تمام کامل  نشد، مشکل از  موتور درب   تمام کامل ویی   درب  ریموتی صادقیه  است.  برهنگام رفع مشکل درب های ریموتی باید به دقت  شود  موارد را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با مشکل خرابی  موتور درب  مواجه شدید دو روش بخاطر  رفع مشکل  موتور درب  درب وجود دارد. اولین راهکار تعمیر  موتور درب  استبا اگر  موتور درب  درب قابل تعمیر نباشدبا به طور کلی معیوب شده باشد نیاز است  شود    موتور درب  ها را تعویض کنید. تعویض  موتور درب  کار دشواربا سختی استبا  تمام کامل  هم پیشنهاد می کنیم تعویض  موتور درب  را به عهده کارشناس حرفه ای بسپارید.

۴- چشمی یا فتوسل   درب  ریموتی صادقیه

برصورتی  شود   تمامی موارد ذکر شده  برهنگام رفع مشکل درب های ریموتی چک شدبا همگی سالم بودندبا   درب  ریموتی صادقیه  هنگام بسته شدن با مشکل مواجه می شدبا یا بسته نمی شد، ایراد از چشمی آن است.  شود  امکان وجود دارد  شود   ارتباط چشمی ها با دستگاه مرکزی به ولی دلیلی قطع شدهبا نمی گذارد درب بسته شود.  برمواقعی  شود   اطمینان پیدا کردید  شود   مشکل از چشمی های   درب  ریموتی صادقیه  است  برابتدا از صاف بودنبا تراز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سپس دقت داشته باشید  شود   چشمی ها کاملا تمیز باشند؛ زیرا ولی مانعی  شود   مانع رسیدن اشعه مادون قرمز به گیرنده شود اختلال ایجاد خواهد کرد.

سرویس درب های اتوماتیک   صادقیه جک پارکینگی و شیشه ای مینا درب 09124372935

تعمیردرب ریموت تعمیر کرکره برقی صادقیه  تعمیرات در هر مرحله قطعات دستگاه تست می شودتا مشکلی وجود نداشته باشد

همچنین قطعات جک اتوماتیک   صادقیه بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم تاییدیه مشتری به آن فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.بی اف تی BFT ، فک FAAC ، پروتکو Proteco ، زومر Sommer جک یورو ماتیک، بنینکا Beninca ، نایس Nice ، وی تو V2 ، کوچی Cucci جک برقی صادقیه  ام هوس، لایف Life ، فادینی Fadini ، یوتاب Utab ، اپراتور بتا Beta و…مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاری درب های اتوماتیک صادقیه صادقیه

جک پارکینگی لازم بذکر است که دراین قسمت تعمیرات درب اتوماتیک   صادقیه توسط متخصصین این شرکت باتوانایی علمی بالا جهت تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک   صادقیه شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل و ماردونی ، ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها

بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها و .

بربرخی مواقع  شود  امکان وجود دارد  شود   چشمی   درب  ریموتی صادقیه  یا ریموتی  برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا از آن جایی  شود   نور خورشید هم اشعه مادون ایجاد می  شود  می تواند  برکار چشمی درب نیز اختلال ایجاد  شود .  شود  مشکل بیشتر  برفصلوقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است رخ می دهدبا مشکلاتی را ایجاد می  شود .

توجه داشته باشید  شود   چشمی ها را  برمعرض نور خورشید قرار ندهید. با گذاشتن سایه بان بخاطر  چشمی های درب ریموتی می توانید از بروز  شود  مشکل نیز جلوگیری کنید. توجه داشته باشید  شود   اگر با  شود  موارد نیز مشکل درب شما حل نشد چشمی های شما معیوب شدهبا نیاز است  شود   آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.اجزاء   درب  ریموتی صادقیه

خرابی های رایج  موتور درب    درب  ریموتی صادقیه  چیست؟

درب  ریموتی صادقیه ی  شود   از آن استفاده می نماید به ولی علتی یا  تمام کامل  نشود یا بعد از  تمام کامل  شدن دیگر بسته نشود!  بر شود  حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد  بر شود  مقاله قصد داریم علل خرابی های احتمالی   درب  ریموتی صادقیه  را شرح دهیموقتی   برصورتی  شود   با  شود  مشکل مواجه شدید بدانید با چه ابزاربا وسایلی می توانید  برصدد رفع آن باشیدبا چه نیروی کاری نیاز دارید.

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل  موتور درب    درب  ریموتی صادقیه

ریموت کنترل   درب  ریموتی صادقیه

  1. باید کیفت چراغ ریموت چک شود ( برصورت خرابی ریموت درب ریموتی صادقیه  چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود).  بر شود  صورت یا ریموت معیوب شده یا  شود   شود   به مرور زمان باطری آن تمام شدهبا نیاز به تعویض دارد.

دستگاه مرکزیبا فیوز   درب  ریموتی صادقیه

  1. وقتی ریموت را چک کردیدبا سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کردهبا وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شودبا شود عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادربا هم فیوز سالم هستندبا دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم  شود   اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

موتور درب   تمام کامل ویی   درب  ریموتی صادقیه

  1. حالا اگر ایراد از موتور درب های  تمام کامل ویی باشد درب نه  تمام کامل  می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد درب  تمام کامل  می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر درب  تمام کامل  هم نشد (ولی دولنگه) مشکل از داخل  موتور درب   تمام کامل ویی می باشد. اگر حالتی پیش آمد  شود   متوجه شدید  موتور درب  درب خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.

چشمی یا فتوسل   درب  ریموتی صادقیه

  1. تمام مراحل بالا چک شدهبا از بدون ایراد بودن آنها شود  مطمئن شدیدبا   درب  ریموتی صادقیه   تمام کامل  می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد  شود   ارتباط آن ها قطع شدهبا نمی گذارد درب بسته شود.  برمواقعی  شود   ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن ولیدوبا تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا ولی مانعی  شود   سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می  شود

بربعضی موارد هم امکان دارد چشمی   درب  ریموتی صادقیه   برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا چون نور خورشید اشعه مادون تولید می  شود   شود  هم می تواند  برکار چشمی ها خلل ایجاد  شود  ( شود  مشکل بیشتر دروقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد)  شود   با گذاشتن سایبان بخاطر  چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با  شود  موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده  شود   یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

سوالات متداول شما

پاسخ سوالات متداول شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات متدوال خود را از طریق تماس تلفنی مستقیم با مشاوران ما در میان بگذارید

1-آیا درب اتوماتیک   صادقیه در زمان قطع برق هم کار می کنند؟

در صورت اتصال دستگاه به باطری و یا UPS بسته به توان آنها درب اتوماتیک   صادقیه باز و بسته می شود و در غیر این صورت به صورت دستی باز می شود.

2-اگر درب های اتوماتیک   صادقیه در محل پر رفت و آمد مثلا در کنار پیاده رو نصب گردند، برای اینکه درب  مورد نظر مدام باز و بسته نشود چکار باید کرد؟

از چشم های هوشمند با قدرت تشخیص حرکت افراد به سمت درب و یابه سمت طرفین استفاده می شود یا از سیستم جدیدتری که در کف ورودی این نوع تکنولوژی نصب می شود با نصب سنسور وزن در صورت ورود افراد درب باز می شود.

3-آیا مینا درب شعب در شهرستان ها هم دارد

بلی نماینده فروش و خدمات.

4-آیا خدمات ۲۴ ساعته ارائه میگردد (خارج از ساعت اداری)؟

در صورت تشخیص نیاز بلی. زیرا مشتریان ما ادارات بیمارستان ها و اماکن عمومی هم میباشد

5-شما معمولا چند روزه خدمات  درخواستی را نصب و راه اندازی می کنید؟

در صورت عقد قرارداد و فوریت کار (دو روز کاری)

6-آیا سیستم های شما قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان و یا مدیریت ساختمان را دارا می باشد؟

بلی ،در تمام اپراتور های درب های اتوماتیک   صادقیه مجموعه مینا درب این امکان وجود دارد

7-آیا می توان بسته به نیاز ، عرض بازشوی درب اتوماتیک   صادقیه نصب شده را تنظیم کرد؟

بلی توسط کادر سرویس مینا درب انجام می پذیرد.

8-درب های اتوماتیک   صادقیه حداکثر و حداقل در چه دمایی کار می کنند؟

˚۳۰-درجه سانتیگراد تا˚ ۶۰+ درجه سانتیگراد

9-شما چگونه درب اتوماتیک   صادقیه نصب شده را گارانتی می کنید؟

1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

10-قیمت قطعات پس از دوره گارانتی به چه صورت می باشد؟

متناسب با مدل درب اتوماتیک صادقیه صادقیه، برای مثال قیمت موتور و کنترل باکس (گرانترین قطعات) از 200 هزار تومان تا 1800.000 هزار تومان می باشد.

11-آیا گارانتی شما بی قیدو شرط هم دارد؟

در 1 سال اول درصورت رعایت شرایط گارانتی بلی.

12-سرو صدای درب اتوماتیک   صادقیه هنگام عملکرد به چه صورت است؟

بسیار نرم و بی صدا با استفاده از موتورهای بدون زغال ٬ با توجه به نوع طراحی و نوع جنس ریل و غلطک ها.

13-از نظر امنیتی استفاده از اینگونه دربهای به چه صورت خواهد بود؟

تا حد بسیار زیادی در برابر فشار دست مقاومت نموده و در صورت وجود مانع و یا افراد ناتوان و یا سالخورده و کودکان٬ در روی فریم ها چشمی های مخصوصی تعبیه شده است که از برخورد ناگهانی جلوگیری می نماید.

14-مقاومت شیشه ها در برابر ضربه چگونه است؟

شیشه ها ۱۰ میل سکوریت که معمول ترین شیشه ها در زمینه درب اتوماتیک   صادقیه می باشدو در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشند.

15-آیامجموعه شما یک واحد تولیدی می باشد ؟

بله.ما می توانیم نیازهای  سفارشی شما راهم پاسخگو باشیم. ما به شما تعداد زیادی از محصولات را برای راه حل های استاندارد پیشنهاد می دهیم. مانندمواردی که ای که روی سراشیبی ها استفاده شده اند و یاارتفاع  ۱۰متری دارند و یا آنهای  که متصل به سقف و زمین هستند.

16-انواع دربهای اتوماتیک   صادقیه از نظر نحوه کار کدامند؟

درب اتوماتیک   صادقیه پنوماتیک، هیدرولیک، الکترو موتوری

درب اتوماتیک صادقیه پنو ماتیک : فشار گاز، فشار باد

درب اتوماتیک صادقیه هیدرولیک : فشار مایعات ، فشار روغنی

درب اتوماتیک صادقیه الکترومکانیک : چرخ دنده ، گیر بکس

17-از چه نوع درب اتوماتیک   صادقیه ای در منازل می توان استفاده کرد؟

دولنگه، کشوئی،  زیر سطحی، رولاپ ( کرکره ای ) ، زیر سقفی ( سکشنال )

18-اساس عملکرد انواع درب اتوماتیک   صادقیه چیست؟

دولنگه : تغییر طول بازو

کشویی : نیروی کششی

زیر سطحی : نیروی چرخشی وارد برمحور درب

رولاپ : نیروی چرخشی وارد از بالا

زیر سقفی : نیروی کششی و چرخشی وارد بر درب

19-درب اتوماتیک   صادقیه از چه بخش هایی ساخته شده است؟

مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی از قبیل جک ، مرکز کنترل (تابلوی فرمان) ، چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز ، بازوها و موتور ، فلاشر، میکرو سوئیچ، ریموت کنترل ( کنترل از راه دور) ، قفل برقی صادقیه ، پایه ها، قفل مکانیکی

20-مرکز کنترل درب اتوماتیک   صادقیه چیست؟

جعبه ای که نقش تابلوی فرمان را دارد و فرمان لازم برای باز و بسته کردن درب از طریق شاسی های متصل به آن و یا سیستم فرمان رادیویی که قسمت گیرنده رادیویی در داخل این یونیت قرار گرفته و با استفاده از یک تراشه ی الکترونیکی بنام ( میکرو پر سسور یا ریز پردازنده ) کار کنترل درب را بر عهده دارد و فرمان لازم را به موتورهای الکتریکی می دهد .

21-کدام قسمت ها مولد نیروی حرکتی در درب اتوماتیک   صادقیه می باشند؟

موتور، بازو و جک

22-نقش چشمی در درب اتوماتیک   صادقیه چیست؟

چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمز که به ترتیب با حروف ( تی ایکس) یا (آر ایکس) مشخص می شوند برای تشخیص موقعیت خود درب اتوماتیک   صادقیه یا تشخیص ورود یا خروج اشخاص یا به عبارت دقیق تر برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن درب استفاده می شود.

23-میکرو سوئیچ در سیستم درب اتوماتیک   صادقیه چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن درب اتوماتیک   صادقیه توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی درب اتوماتیک   صادقیه آگاه می سازد.

24-کاربرد و اهمیت قفل برقی صادقیه  و مکانیکی در درب اتوماتیک   صادقیه چیست؟

با توجه به اینکه این نوع درب ها معمولا از لحاظ حفاظتی و حراستی حائز اهمیت هستند برای قفل نمودن آنها در برخی از شرایط از قفل برقی صادقیه  و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود.

25-مراحل راه اندازی درب اتوماتیک   صادقیه کدام است؟

۱- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم

۲- تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم

۳- تنظیم یا به اصطلاح ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب

۴- تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن درب ۵- تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

در صورتی که سوالات متداول خود را در نمونه سوالات متدوال بالا یافت ننمودید لطفا از طریق شماره همراه 09124372935 و یا از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ما سوالات متدوال خود را با ما اشتراک بگذارید

فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
Call Now Buttonتماس