تعمیر جک پارکینگ غرب تهران  09124372935 و نحوه عملکرد سنسور مادون قرمز در آن سنسور مادون قرمز قادر است با انجام یک سری تنظیمات ساده، تصویری از نحوه حرکت هایی که به سمت درب اتوماتیک مورد نظر انجام می گیرد به وجود آورده و آن ها را به خاطر بسپارد.

درب اتوماتیک و نحوه عملکرد سنسور مادون قرمز در آن سنسور مادون قرمز قادر است با انجام یک سری تنظیمات ساده، تصویری از نحوه حرکت هایی که به سمت درب اتوماتیک مورد نظر انجام می گیرد به وجود آورده و آن ها را به خاطر بسپارد.

در صورتی هم که تصویر ایجاد شده دچار تغییر شود، این سنسور ها قادرند تا با تغییرات جدید ایجاد شده مطابقت پیدا کنند. سنسور مادون قرمز درب اتوماتیکدر صورتی هم که تصویر ایجاد شده دچار تغییر شود، این سنسور ها قادرند تا با تغییرات جدید ایجاد شده مطابقت پیدا کنند.

سنسور مادون قرمز درب اتوماتیکنحوه عملکرد دیتکتور چند منظوره در سیستم درب اتوماتیک تکنولوژی چند منظوره در واقع ترکیبی از چند تکنولوژی برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک و ایجاد امنیت در آنها می باشد. این سنسور های چند منظوره علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت های گوناگون دیگری هم دارند که باعث افزایش میزان امنیت و کارایی دربهای اتوماتیک می شود.

مزایای استفاده از این سنسور ها عبارتند از: تضمین کننده ایمنی همه جانبه برای مشتریان مکان مورد نظر. • به پویایی (ایجاد سرعت در رفت و آمد ها) و میزان امنیت مکان مورد نظر می افزاید.

 

تعمیر جک پارکینگ پارکینگی لولایی درب اتوماتیک  پارکینگی لولایی که به عنوان پرطرفدارترین درب اتوماتیک پارکینگی در کشور شناخته می شود در دو نوع تک لنگه و دو لنگه نصب و راه اندازی می شوند .

این درب های اتوماتیک به علت امکان نصب بر روی چهارچوب درب های اتوماتیک معمولی ( با انجام چند تغییر کوچک ) به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین درب های اتوماتیک پارکینگی شناخته می شوند و از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشند .

مشخصات فنی درب اتوماتیک لولایی * – قابل استفاده برای کلیه انواع درب های اتوماتیک لولایی تک و دو لنگه * – دارای فلاشر هشداردهنده هنگام باز یا بسته شدن-تعمیر امکان اعمال تنظیمات متنوع بر اساس نیازهای مشتریدر دربهای اتوماتیک پنوماتیک، نیروی تحت فشار باد، تامین کننده انرژی مورد نیاز جک ها درب برای به حرکت در آوردنتعمیر درب های اتوماتیک است.

مصرف انرژی در جک پارکینگی پنوماتیک کم است و چون با سیستم های بادی کار می کنند، قابل اعتماد هستند؛ به این خاطر که در مکان های خطرناکی که امکان سیم کشی دور تا دور قابِ درب اتوماتیک وجود ندارد، می توان از دربهای اتوماتیک پنوماتیک استفاده کرد. همچنین جعبه کنترل که شامل دریچه و مدار زمانبندی است، در خارج از محل تنظیم می گردد.

از دیگر مزایای آن می توان به حرکات آرام و بی صدا و نصب و تنظیم ساده آن اشاره نمود. تعمیردربهای اتوماتیک پنوماتیک،تعمیر جک پارکینگ تعمیرپنوماتیک،چگونگی کار دربهای اتوماتیک گیربکسی،سیستم فنیدربهای اتوماتیک به عنوان مثال دربهای اتوماتیک مورد استفاده در پارکینگ منازل، درب اتوماتیک بیمارستان ها و غیره

را می توان نام برد. گروه سوم دربهای اتوماتیک ای هستند که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند و از اتلاف آن جلوگیری می نمایند. نمونه هایی از این دربهای اتوماتیک در هتل ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. گروه بعدی درب اتوماتیک ای هستند که بیشتر جنبه بهداشتی دارند تا امنیتی و رفاهی.

در واقع وظیفه اصلی این دربهای اتوماتیک جلوگیری از ایجاد آلودگی های گوناگون در اثر تماس دست و غیره می باشند. این نوع درب اتوماتیک بیشتر در محیط هایی که جنبه پزشکی دارند از جمله در آزمایشگاه ها و یا به عنوان درب ورودی اتاق عمل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

گروه آخری که باید مورد معرفی قرار گیرد درب اتوماتیک هستند که جاگزین نیروی انسانی می شوند و به اتوماسیون محل مورد نظر کمک به سزایی می نمایند. در واقع این دربهای اتوماتیک جنبه رفاهی هم دارند و باعث افزایش سرعت عملکرد نیز می شوند.

– داراری سنسور ایمنی جهت جلوگیری از کارکرد موتور در هنگام برخورد با مانع * – دارای خلاص کن دستی جهت باز و بسته شدن درب اتوماتیک در زمان قطع برق از مسایل اصلی که باید در هنگام نصب و راه اندازی درب اتوماتیک پارکینگی لولایی مدنظر قراربگیرد

حالت باز و بسته شدن درب اتوماتیک پارکینگی لولایی است که هم امکان باز شدن رو به داخل را دارد و هم امکان باز شدن رو به بیرون هر چند که معمولا توصیه کارشناسان فنی شرکت نوین درب هوشمند تنظیم درب اتوماتیک پارکینگی لولایی برای باز شدن رو به داخل است .

  ضمنا با توجه به اینکه درب اتوماتیک پارکینگی لولایی حول محور لولا های درب باز و بسته می شود ، باید مساله سرعت باد دز منطقه ای که درب اتوماتیک پارکینگی لولایی  نصب می شود در نظر گرفته شود و در صورت وزیدن بادهای با سرعت زیاد در منطقه باید در درب اتوماتیک پارکینگی لولایی تعدادی بادگیر تعبیه شود .

سیم بندی تعمیر جک پارکینگ چگونگی سیم بندی تجهیزات درب اتوماتیک در هنگام نصب به شرح زیر می باشد: نحوه سیم بندی تابلو و تجهیزات الکتریکی درب اتوماتیک یکی دیگر از مراحل راه اندازی دربهای اتوماتیک می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. همانطور که می دانید برای راه اندازی هر برد الکتریکی ای یک منبع تغذیه یا منبع ولتاژ خاص همان برد مورد نیاز می باشد که در واقع  این منبع تغذیه است که عامل اصلی حرکت در سیستم درب اتوماتیکمی باشد.

از طرفی موتور های مورد استفاده در سیستم های درب اتوماتیک به گونه ای طراحی شده اند که می توانند یک سرعته (تنها با یک سرعت خاص حرکت می کنند) و یا چند سرعته (با سرعت حرکتی مختلف) باشند. اما علاوه بر میزان سرعت جهت گردش دربهای اتوماتیک نیز قابل تنظیم می باشند.

درب اتوماتیک مورد نظر می تواند بسته به چگونگی ورودی هر یک از سیم ها به سیستم موتور خود به شکل چپ گرد و یا راست گرد تنظیم گردند. به علاوه تعدادی سنسور از قبیل میکرو سوئیچ ها، فرستنده ها و گیرندهای مادون قرمز می توانند به محل تعبیه شده برای آنها بر روی برد کنترل درب اتوماتیک مورد نظر نصب گردند و به امکانات ارائه شده توسط این درب ها بیافزایند.

کرکره برقی

فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
Call Now Buttonتماس