تعمیر جک پارکینگ در پاسدارگمنام

40 در صد تخفیف مشاوره رایگان=09124372935- بیواسطه مهندس گودرزی شبانه روزی با فاکتور شرکتی  مجرب کلیه خدمات با یک سال ضمانت.تعمیر جک پارکینگ در پاسدارگمنام. تعمیرجک پارکینگ شیشه ای محدوده پاسدارگمنام. تعمیرجک پارکینگ منطقه پاسدارگمنام. تعمیرجک پارکینگ شیشه ای منطقه پاسدارگمنام.تعمیر جک پارکینگ  . تعمیرجک پارکینگ شیشه ای.

تعمیر  جک پارکینگ شرکت.تعمیر جک پارکینگ ادارات.تعمیر جک پارکینگ شرکت در پاسدارگمنام.تعمیر  جک پارکینگ ادارات در پاسدارگمنام.تعمیر جک پارکینگ با نرخ اتحادیه .تعمیر  جک پارکینگ شیشه ای در پاسدارگمنام.

فروش و نصب  جک پارکینگ در پاسدارگمنام.فروش و نصب  جک پارکینگ منزل.تعمیر  جک پارکینگ شیشه ای منزل

تعمیر جک پارکینگ در پاسدارگمنام

.تعمیرات   جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه ای.09124372935- مهندس گودرزی شرکت با تجربه 25 سال با سابقه درخشان  برانجام پروژه های   جک  ریموتی پاسدارگمنام  مشاوره،فروش با اجرای انواع   جک  ریموتی پاسدارگمنام  جک پارکینگ ،  جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه ای،  جک  ریموتی پاسدارگمنام  پارکینگی

  جک  ریموتی پاسدارگمنام  صنعتی جک پارکینگ  پاسدارگمنام  . جک پارکینگ   ریموتی  تولید کننده تخصصی جک های  ریموتی  با سابقه ای درخشان  برصنعت جک های  ریموتی .   جک  ریموتی پاسدارگمنام

تعمیر   جک  ریموتی پاسدارگمنام  پارکینگ،( جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه ای. نصب   جک  ریموتی پاسدارگمنام تعمیر  جک پارکینگ   پاسدارگمنام پاسدارگمنام تعمیر جک پارکینگ  پاسدارگمنام  پاسدارگمنام تعمیر جک پارکینگ پاسدارگمنام

چه خدمات تعمیر جک ریموتی پاسدارگمنام   انجام می دهند؟

تعمیر   جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه ای پاسدارگمنام

تعمیر  موتور جک پارکینگ پاسدارگمنام

تعمیر   جک  ریموتی پاسدارگمنام  پارکینگ پاسدارگمنام

آموزش تعمیر   جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه ای

آموزش تعمیر  موتور جک  جک پارکینگ.

تعمیر جک پارکینگ  در پاسدارگمنام

تعمیر   جک  ریموتی پاسدارگمنام  جک پارکینگ  پاسدارگمنام

آموزش تعمیر ریموت جک پارکینگ وتعمیر جک پارکینگ پاسدارگمنام

  جک  ریموتی پاسدارگمنام  یکی از انواع جک پارکینگ  پاسدارگمنام  می‌باشد.  شود  نوع جک به صورت الکتریکی  تمام کامل با بسته می‌شودبا دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

مینا جک

     مینا جک در سال 1376 در صنعت سیستم های حفاظتی وجک پارکینگ   پاسدارگمنام فعالیت خود را آغاز نمود؛  در اول دهه 80 رفته رفته این مجموعه تلاش به تامین قطعات اولیه این حوزه شغلی پرداخت و با جذب تعمیرکاران و آموزشهای تخصصی به آن ها توانست در عرصه جک پارکینگ   پاسدارگمنام

سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند،یکی از فعالیت های مهم ما در صنعت جک پارکینگ   پاسدارگمنام

خدمات نوین به مشتریان است چرا که  به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متععدی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است.

با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی  جک پارکینگ   پاسدارگمنام دراستان تهران نمود و در حال حاضر بزگترین شعب تعمیرات جک پارکینگ  پاسدارگمنام  در کشور می باشد.

این مجموعه متشکل شده از 4 قسمت است که:

1- بخش تامین قطعات

2-بخش توزیع و نصب

3- بخش تعمیرات

4- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

این گروه فنی مهندسی با 20 سال تجربه با شناخت کامل در زمینه نصب و تعمییرات جک پارکینگ   پاسدارگمنام دوربین مدار بسته و آیفون تصویری و سیستم حفاظتی و جک پارکینگ  پاسدارگمنام  با کادر مجرب و حضور مستمر و قیمت مناسب با بهترین کیفیت محصو لات خود توا نسته تا امروز رضایت کلیه مشتریهای خود را دریافت کند

همچنین توانسته نمایندگی و پخش محصو لات آالمانی و ایتالیایی اصل را منحصر به خود داشته باشد و با کلیه شرکت ها همکاری داشته باشد کلیه قطعات و محصولات ارائه شده توسط ما اصلی بوده و دارای تضمین و فاکتور فروش می باشد.

چند نوع   جک  ریموتی پاسدارگمنام  داریم؟

  جک  ریموتی پاسدارگمنام  پارکنیگی

  جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه‌ای

انواع جک پارکینگی چیست؟

هیدرولیکی

پنوماتیک

گیربکسی

نمیتوان گفت کدام مدل از جک های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظربا ویژگی ولی جک میتوان از ولی نوع جک استفاده کرد.تعمیر   جک  ریموتی پاسدارگمنام

  جک  ریموتی پاسدارگمنام  به نوعی جک گفته می شود  شود   با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نوربا یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور  تمام کامل با بسته می شوند. جک های  ریموتی  هوشمند جایگزین جک های سنتی قدیمی شده اند  شود

موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعتبا راحتی کار استفاد کنندگان شده است.

   جک  ریموتی پاسدارگمنام  امروزه کاملا جایگاهی بخاطر  خود  برصنعت ساختمان پیدا کرده است با به میزان بسیار زیادی از  شود  نوع جک ها استفاده می شود.

تعمیر جک پارکینگ درپاسدارگمنام

از   جک  ریموتی پاسدارگمنام   برساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتیبا کارخانجات با … استفاده می شود زیرا  شود  جک ها آرامش با امنیت با آسایش را بخاطر  مصرف کنندگان به ارمغان می آورند.

جک های  ریموتی  همچنین  برمیزان مصرف انرژی بسیاروقتی ثیر گذار هستند با می توانند میزان مصرف انرژی راوقتی  حد بسیار زیادی کاهش دهند. شود  جک ها قابلیت حرکت  برراستای محور طولی با عرضی (افقیبا عمودی) را دارند،

مینا جک تعمیرکار جک پارکینگ   پاسدارگمنام وجک پارکینگ  درنظرداردباردیگر خدمتی نوین به  همکاران وهمراهان همیشگی خود جهت تنظیم کیفیت بازار و کاهش هزینه های مشتریان عزیز نماید این خدمت در راستای اهداف والای انسانی و انتشار تجربیات این مجموعه از دیرباز تا کنون است لذا ازعلاقه مندان متعد و متخصص جهت تکمیل واحد های فنی خوددعوت به عمل می آورد

این مجموعه با عنایت به لطف ایزدمنان از سال1376توانسته با همکاری با برترین نیروهای  فنی، بهترین خروجی های آموزش را جهت خدمت گذاری به همشریان گرامی وارد بازار کار کند.

انواع   جک  ریموتی پاسدارگمنام  چیست؟

1-  جک  ریموتی پاسدارگمنام  شیشه ای

2-  جک  ریموتی پاسدارگمنام  پارکینگ

3-  جک  ریموتی پاسدارگمنام  جک پارکینگ

4-  جک  ریموتی پاسدارگمنام  سکشنال

5-  جک  ریموتی پاسدارگمنام  کشویی

6-  جک  ریموتی پاسدارگمنام  ریلی

قسمت های تشکیل دهنده   جک  ریموتی پاسدارگمنام  چیست؟

وقتی بلوی فرمان یا مرکز کنترل:مرکز کنترل   جک  ریموتی پاسدارگمنام  یکی از اصلی ترین بخش های   جک  ریموتی پاسدارگمنام  به حساب می آید، مرکز کنترل جعبه ای است  شود    برآن وقتی مدار فرمان قرار می گیرد  شود

 کار کنترل  تمام کامل با بسته کردن جک را بر عهده دارد.  شود  کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیویی با شاسی های متصل به آنبا از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می  شود .

مولد   جک  ریموتی پاسدارگمنام : شود  قسمت شامل موتور   جک  ریموتی پاسدارگمنام ،  موتور جک با  تمام کامل وها،  شود   وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.

میکرو سویچ

فلاشرها

چشمی

چشمی بخاطر  تعیین موقعیت  تمام کامل  یا بسته بودن جکبا کنترل تردد افرادبا اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن جک بکار می روند.

ریموت جک  برواقع بخاطر  کنترل از راه دور جک استفاده می شود  شود   به وسیله آن می توان جک پارکینگ  پاسدارگمنام  را  تمام کامل  یا بسته نمود.

پایه جک پارکینگ  پاسدارگمنام

قفل برقی پاسدارگمنام

قفل مکانیکی

نصب   جک  ریموتی پاسدارگمنام

با استفاده از نیرو های مجرب با متخصص خود طی سال ها کاربا فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها  برزمینه نصب جک های هوشمند  ریموتی  می باشد. نصب انواع جک اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما  برزمینه جک های  ریموتی  می باشد.نصب   جک  ریموتی پاسدارگمنام

سئوالات رایج جک پارکینگ  برقیپاسدارگمنام

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  چیست؟

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  یکی از انواعجک پارکینگ   پاسدارگمنام می باشد که بصورت عمودی بالا و پایین می رود و دارای نامهای متداول دیگری  نیز می باشد از جمله: جک پارکینگ  هوشمند – جک پارکینگ  اتوماتیک   پاسدارگمنام – جک جک پارکینگ .

جک پارکینگ  های برقی پاسدارگمنام  ده ها سال است به عنوان جایگزین مناسبی برای جک پارکینگ  های دستی و قدیمی وارد بازار شده اند. این نوع جک پارکینگ  ها همانطور که از نامشان پیداست توسط موتور و با نیروی برق کار می کنند.

تعمیرات   جک  ریموتی   پاسدارگمنام. مرکز تخصصی تعمیرات  موتور جک  پارکینگ پاسدارگمنام. تعمیرات با سرویسکاری   جک  ریموتی پاسدارگمنام  . خدمات تعمیر  موتور جک  پارکینگ پاسدارگمنام

 

ویژگی ها و مزایای جک پارکینگ  های برقی پاسدارگمنام  در مقایسه با جک پارکینگ  های قدیمی چیست؟

رول جک پارکینگ  های برقی پاسدارگمنام  با استفاده از ریموت به سهولت بالا و پایین می رود و نیازی به باز و بسته کردن دستی و استفاده از نیروی انسانی نمی باشد.

در مواقع قطع برق می توان از UPS یا از ابزار تعبیه شده در پک موتور به راحتی برای باز و بسته کردن جک پارکینگ  استفاده نمود.

این نوع جک پارکینگ  ها به دلیل برقی پاسدارگمنام  بودن فاقد آلودگی صوتی هستند.

با توجه به برخورداری از استحکام بیشتر نسبت به جک پارکینگ  های قدیمی، دارای ایمنی بالاتر و دوام بیشتری هستند.

به دلیل پوشش کامل سطح دهنه، آلودگی های جوی چون گرد و غبار از بیرون نفوذ نمی کنند.

کمتر نیاز به بازبینی و سرویس پیدا می کنند.

نیاز به هیچ نوع روغن کاری ندارند و از این جهت باعث آلودگی محیط نمی شوند.

قابل شستشو هستند.

در همه شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده هستند.

دارای نمایی زیبا با رنگها و طرح های متنوع هستند و لذا از جذابیتها و مزایای تبلیغاتی برخوردار می باشند.

(موارد فوق مزایای مشترک جک پارکینگ های برقی پاسدارگمنام  در مقایسه با جک پارکینگ  های قدیمی هستند. لازم به ذکر است که جک پارکینگ  های برقی پاسدارگمنام  فولادی، در مقایسه با انواع دیگر جک پارکینگ  های برقی پاسدارگمنام  از مزایای بیشتری برخوردارند.)

تفاوت تیغه های معمولی و پانچ دار فولادی چیست؟

ضخامت تیغه های فولادی معمولی ۰٫۸ میلیمتر و ضخامت تیغه های فولادی پانچ دار ۱٫۴ میلیمتر است. با نصب تیغه های پانچ دار بر زیبایی کار افزوده می شود و امکان نور پردازی و اجرای سلیقه های چشم نواز فراهم می شود.

تفاوت قیمت جک پارکینگ  فولادی با جک پارکینگ  آلومینیومی چیست؟

تفاوت جک پارکینگ  های فولادی و آلومینیومی صرفا در نوع تیغه و ریل است، لذا اختلاف قیمت آنها نیز مربوط به تفاوت قیمت میان تیغه و ریل فولادی با تیغه و ریل آلومینیومی است.

تیغه های فولادی گرانتر از تیغه های آلومینیومی هستند اما باتوجه به اینکه کار تولید و مونتاژ تیغه ها توسط خود ما انجام می شود و همچنین مستقیما با مصرف کننده در ارتباط هستیم لذا قیمت نهایی یک پروژه جک پارکینگ  فولادی در مقایسه با جک پارکینگ  آلومینیومی با همان ابعاد، تقریبا یکسان تمام می شود.

تفاوت موتورهای توبلار و ساید و سانترال چیست؟

موتورهای ساید (موتورهای نیمه صنعتی) همانطور که از نام آنها نیز پیداست در بیرون از شفت نصب می شوند. اما موتورهای توبلار در داخل شفت مستقر می شوند و لذا پس از اتمام عملیات نصب، دیده نمی شوند.

با توجه به اینکه موتورهای ساید بر خلاف موتورهای توبلار، بعد از نصب در دید و در دسترس هستند لذا برای حفاظت از آنها در برابر سارقین و جلوگیری از آسیب در برابر شرایط آب و هوایی و…، نیاز است که یک کاور فلزی دور موتور نصب شود.

قدرت موتورهای ساید، بالاتر از قدرت موتورهای توبلار است. در میان موتورهای ساید موجود در بازار، مدل های 200 Kg وKg 800 بیشتر از مدل های دیگر، خریداری می شوند. در میان موتورهای توبلار نیز مدل 180N نیوتن بیشر از مدل های دیگر مصرف می شود.

موتورهای ساید به دلیل آنکه در بیرون شفت هستند فشار کمتری را متحمل می شوند لذا  دوام و عمر مفید بیشتری در مقایسه با موتورهای توبلار دارا هستند.

موتورهای ساید گرانتر از موتورهای توبلار هستند.

با توجه به چند تفاوت فوق الذکر، نصب موتورهای توبلار برای پنجره ها، بالکن ها، پارکینگهای کم تردد و پروژه هایی با ابعاد کمتر از 9 متر مربع مناسب می باشد. اما برای ابعاد بزرگتر از 9 متر مربع مانند جک سوله ها و همچنین برای اماکن پر تردد موتورهای ساید مناسب تر هستند.

عملیات تعویض و تعمیر موتورهای ساید با توجه به اینکه بیرون از شف قرار دارند راحت تر است.

پک موتورهای ساید کامل می باشد ولی پک موتورهای توبلار فاقد چهار قطعه: صفحه پلیت، اندی کپ، رسیور و یاتاقان می باشد. لذا این قعطات باید مستقلا خریداری شوند.

موتورهای سانترال: این موتورها در وسط شفت نصب می شوند. نصب مشکل تر، حفاظت سخت تر و هزینه نگه داری بالاتر از جمله مهمترین عواملی هستند که باعث شده امروزه کمتر از این نوع موتورها استفاده شود.

علت صدای غیر متعارف و گیر کردن رل جک پارکینگ  در هنگام بالا و پایین رفتن چیست؟

چفت نبودن نرگی و مادگی تیغه ها (غضروفها – عصایی) که سه علت عمده دارد: تنظیم نبودن دستگاه خم (نورد) هنگام خم کردن تیغه ها – عدم مونتاژ اصولی – نفوذ اشیاء اضافی در داخل غضروفها.

نا مرغوب بودن تیغه ها.

شاغول نبودن آهن کشی و در نتیجه شاغول نبودن ریل ها.

تراز نبودن صفحه پلیت چپ و راست.

نامرغوب بودن موتور و متعلقات.

سئوالات رایج جک پارکینگ پاسدارگمنام

 سئوالات رایج جک پارکینگ  پاسدارگمنام     =   09124372935

 سئوالات رایج جک پارکینگ  پاسدارگمنام  09124372935

مراحل چک کردن مرحله به مرحله با پیدا کردن مشکل   جک  ریموتی پاسدارگمنام  چیست؟

بخاطر  رفع مشکل جک های ریموتی،  برابتدا باید به شکل مرحله به مرحله قسمت های مختلفبا اجزای آن را با دقت چک کنید وقتی  بتوانید قسمتی  شود   با مشکل مواجه شده است را بیابید.

 ۱ریموت کنترل   جک  ریموتی پاسدارگمنام

از ابتدایی ترین موارد  بررفع مشکل جک های ریموتی، چک کردن ریموت کنترل است.  برابتدا نیاز است  شود   کیت چراغ ریموت چک شود. توجه کنید  شود   اگر ریموت   جک  ریموتی پاسدارگمنام  خراب باشد، چراغ آن کم رنگ تر از همیشه خواهد شدبا یا اصلا روشن نمی شود.

 بر شود  صورت یا ریموت جک معیوب شده استبا یا با گذشت زمان باتری آن ضعیف شده  شود   با تعویض باتری ریموت، مشکل   جک  ریموتی پاسدارگمنام  شما حل خواهد شد.

 

۲دستگاه مرکزی با فیوز   جک  ریموتی پاسدارگمنام

اگر ریموت دستگاه سالم بود، گوش خود را به دستگاه مرکزی جک نزدیک کنید. زمانی  شود   دکمه ای از ریموت را لمس کنید، صدای رله دستگاه مرکزی شنیده می شود با  شود  امر بیانگر آن است  شود   هم ریموت فرمان صا برمی  شود با هم فیوز جک سالم است. همچنین سلامت  شود  دو قسمت نشان می دهد  شود   دستگاه مرکزی نیز سالم است.

گروه فنی مهندسی مینا جک با25 سال تجربه و با کادری مجرب و حضور مستمر

نمایندگی محصولات ایتالیایی و آلمانی،فروش اقساطی  جک پارکینگ پاسدارگمنام پاسدارگمنام،تامین وتهیه کننده قطعات اصلی و تضمین آن  ، جک پارکینگ پاسدارگمنام شیشه ای (فروشگاهی) باشیشه وفرم دورآن بانصب فقط ۳۵۰۰  تومان

تعمییرات تخصصی انواع جک ریلی و دو لنگه و شیشه ای اتوماتیک   پاسدارگمنام باکیفیت بالا و نازلترین قیمت حتی تعطیلات،تمام نقاط تهران،جوشکاری و ریلاژ جک نصب دوربین مداربسته  ۲مگا پیکسل فقط ۳۰۰ تومان

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  زومر sommer

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  پروتکو proteco

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  نایس nice

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  کوچی cucci

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  فادینی fadini

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  کامه came

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  لایف LIFE

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  لیفتمستر LIFTMASTER

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  بنینکا BENINCA

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  محک mahak

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  فک faac

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  ویتو V2

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  سها SOHA

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  جی بی دی GIBIDI

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  بتا BETA

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  سوپر جک جک

برقی ولوو VOLVO

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  بی اف تی BFT

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  تا او TAU

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  دیا DEA

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  زومر sommer

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  پروتکو proteco

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  فادینی fadini

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  نایس nice

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  کوچی cucci

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  کامه came

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  لایف LIFE

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  لیفتمستر LIFTMASTER

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  بنینکا BENINCA

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  دیا DEA

 

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  محک mahak

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  فک faac

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  تا او TAU

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  ولوو VOLVO

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  سها SOHA

 

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  جی بی GIBIDI

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  بتا BETA

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  بی اف تی BFT

جک پارکینگ  پاسدارگمنام  ویتو V2

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام نایس nice

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام پروتکو proteco

 

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام زومر sommer

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام فادینی fadini

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام کامه came

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام کوچی cucci

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام فک faac

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام لایف LIFE

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام لیفتمستر LIFTMASTER

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام دیا DEA

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام ویتو V2

 

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام تا او TAU

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام بنینکا BENINCA

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام سوپر جک

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام سها SOHA

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام ولوو VOLVO

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام بتا BETA

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام بی اف تی BFT

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام استوانه ای

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام منحنی گردون

  جک پارکینگ  پاسدارگمنام جی بی دی GIBIDI

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

جک آرام بند سیزا cisa

آرام بند کینگ king

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

آرامبند ان اچ ان nhn

جک آرام بند سیزا cisa

قفل برقی پاسدارگمنام  یوتاب utab

قفل برقی پاسدارگمنام  کاویان kivian

آرامبند ان اچ ان nhn

قفل برقی پاسدارگمنام  سیزا cisa

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  ساید اس دی سی SDC

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  ساید ارال URAL (اورال)

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  ساید بارزانته Barzante

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  ساید کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  ساید تیونی Tiuny

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار ای سی ام ACM

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار ارال URAL

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  تیوبلار هافمن Hofman

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار دویا DOOYA

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار بارزانته Barzante

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار اسمارت Smart

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  توبولار توربو Turbo

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  سانترال کب CAB

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  سانترال ای سی ام ACM

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  سانترال کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    پاسدارگمنام  سانترال ارال URAL

یراق الات جک پارکینگ  برقیپاسدارگمنام

 جک پارکینگ   پاسدارگمنام کشویی  sliding

 جک پارکینگ   پاسدارگمنام تلسکوپی

 جک پارکینگ   پاسدارگمنام لولایی یا  swing

 جک پارکینگ   پاسدارگمنام نیم دایره یا  curved

 جک پارکینگ   پاسدارگمنام تمام گرد  Revolving

 جک پارکینگ   پاسدارگمنام تاشو یا  folding

بی اف تی ، فک ، پروتکو، زومر، لایف ، نایس ، ام هوس ، سرایی ، لیفت مستر، وی تو، یوروتک ، کینگ ، تیتان ، یوروماتیک ، بتا

BFT ،FAAC،PROTECO،SOMMER،LIFE،NICE،SERAI ،MHOUSE،LIFTMASTER،V2،SOMMER،EUROTECH،BE TA

اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نشد،  برابتدا فیوز را چک کنیدبا اگر آن هم سالم بود، ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن است  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.  بر شود  زمان می توانید با استفاده از سایت  از تعمیرکار زبده بخاطر  حضور  برمحل درخواست کنید.

۳–  موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی پاسدارگمنام

باید توجه داشته باشید  شود   اگر  موتور جک  های  تمام کامل ویی ایراد داشته باشد،   جک  ریموتی پاسدارگمنام  شما نه  تمام کامل  می شودبا نه بسته خواهد شد؛ اما اگر چشمی ها مشکل داشته باشند جک  تمام کامل  می شود

اما هنگام بسته شدن با مشکل مواجه شده با معمولا بسته نمی شود. اگر جک به طور کامل  تمام کامل  نشد، مشکل از  موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی پاسدارگمنام  است.  برهنگام رفع مشکل جک های ریموتی باید به دقت  شود  موارد را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با مشکل خرابی  موتور جک  مواجه شدید دو روش بخاطر  رفع مشکل  موتور جک  جک وجود دارد. اولین راهکار تعمیر  موتور جک  استبا اگر  موتور جک  جک قابل تعمیر نباشد با به طور کلی معیوب شده باشد نیاز است  شود

  موتور جک  ها را تعویض کنید. تعویض  موتور جک  کار دشواربا سختی است با  تمام کامل  هم پیشنهاد می کنیم تعویض  موتور جک  را به عهده کارشناس حرفه ای بسپارید.

۴چشمی یا فتوسل   جک  ریموتی پاسدارگمنام

 برصورتی  شود   تمامی موارد ذکر شده  برهنگام رفع مشکل جک های ریموتی چک شدبا همگی سالم بودندبا   جک  ریموتی پاسدارگمنام  هنگام بسته شدن با مشکل مواجه می شدبا یا بسته نمی شد، ایراد از چشمی آن است.  شود  امکان وجود دارد  شود   ارتباط چشمی ها با دستگاه مرکزی به ولی دلیلی قطع شدهبا نمی گذارد جک بسته شود.

 برمواقعی  شود   اطمینان پیدا کردید  شود   مشکل از چشمی های   جک  ریموتی پاسدارگمنام  است  برابتدا از صاف بودنبا تراز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سپس دقت داشته باشید  شود   چشمی ها کاملا تمیز باشند؛ زیرا ولی مانعی  شود   مانع رسیدن اشعه مادون قرمز به گیرنده شود اختلال ایجاد خواهد کرد.

سرویسجک پارکینگ   پاسدارگمنام جک پارکینگی و شیشه ای مینا جک 09124372935

تعمیرجک ریموت تعمیر جک پارکینگ  پاسدارگمنام  تعمیرات در هر مرحله قطعات دستگاه تست می شودتا مشکلی وجود نداشته باشد

همچنین قطعات جک اتوماتیک   پاسدارگمنام بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم تاییدیه مشتری به آن فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.بی اف تی BFT ، فک FAAC

پروتکو Proteco ، زومر Sommer جک یورو ماتیک، بنینکا Beninca ، نایس Nice ، وی تو V2 ، کوچی Cucci جک برقی پاسدارگمنام  ام هوس، لایف Life ، فادینی Fadini ، یوتاب Utab ، اپراتور بتا Beta و…مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاریجک پارکینگ پاسدارگمنام پاسدارگمنام

جک پارکینگی لازم بذکر است که دراین قسمت تعمیرات  جک پارکینگ   پاسدارگمنام توسط متخصصین این شرکت باتوانایی علمی بالا جهت تعمیرات کلیه قطعات جک پارکینگ   پاسدارگمنام شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل و ماردونی ، ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها

بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها و .

 بربرخی مواقع  شود  امکان وجود دارد  شود   چشمی   جک  ریموتی پاسدارگمنام  یا ریموتی  برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا از آن جایی  شود   نور خورشید هم اشعه مادون ایجاد می  شود  می تواند  برکار چشمی جک نیز اختلال ایجاد  شود .  شود  مشکل بیشتر درفصل وقتی تابستان  شود   نور خورشید شدیدتر است رخ می دهدبا مشکلاتی را ایجاد می  شود .

توجه داشته باشید  شود   چشمی ها را  برمعرض نور خورشید قرار ندهید. با گذاشتن سایه بان بخاطر  چشمی های جک ریموتی می توانید از بروز  شود  مشکل نیز جلوگیری کنید. توجه داشته باشید  شود   اگر با  شود  موارد نیز مشکل جک شما حل نشد چشمی های شما معیوب شدهبا نیاز است  شود   آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.اجزاء   جک  ریموتی پاسدارگمنام

خرابی های رایج  موتور جک    جک  ریموتی پاسدارگمنام  چیست؟

  جک  ریموتی پاسدارگمنام ی  شود   از آن استفاده می نماید به ولی علتی یا  تمام کامل  نشود یا بعد از  تمام کامل  شدن دیگر بسته نشود!  بر شود  حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد  بر شود  مقاله قصد داریم علل خرابی های احتمالی   جک  ریموتی پاسدارگمنام  را شرح دهیموقتی   برصورتی  شود   با  شود  مشکل مواجه شدید بدانید با چه ابزاربا وسایلی می توانید  برصدد رفع آن باشیدبا چه نیروی کاری نیاز دارید.

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل  موتور جک    جک  ریموتی پاسدارگمنام

ریموت کنترل   جک  ریموتی پاسدارگمنام

  1. باید کیفت چراغ ریموت چک شود ( برصورت خرابی ریموت جک ریموتی پاسدارگمنام  چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود).  بر شود  صورت یا ریموت معیوب شده یا  شود   شود   به مرور زمان باطری آن تمام شدهبا نیاز به تعویض دارد.

دستگاه مرکزی با فیوز   جک  ریموتی پاسدارگمنام

  1. وقتی ریموت را چک کردیدبا سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کردهبا وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شودبا شود عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صاجکا هم فیوز سالم هستندبا دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است
  2.  

 

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم  شود   اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

 موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی پاسدارگمنام

 

  1. حالا اگر ایراد از موتور جک های  تمام کامل ویی باشد جک نه  تمام کامل  می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد جک  تمام کامل  می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر جک  تمام کامل  هم نشد (ولی دولنگه) مشکل از داخل  موتور جک   تمام کامل ویی می باشد.
  2.  اگر حالتی پیش آمد  شود   متوجه شدید  موتور جک  جک خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.

چشمی یا فتوسل   جک  ریموتی پاسدارگمنام

 

  1. تمام مراحل بالا چک شدهبا از بدون ایراد بودن آنها شود  مطمئن شدیدبا   جک  ریموتی پاسدارگمنام   تمام کامل  می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد  شود   ارتباط آن ها قطع شدهبا نمی گذارد جک بسته شود.
  2.   برمواقعی  شود   ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن ولیدوبا تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا ولی مانعی  شود   سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می  شود

 

  بربعضی موارد هم امکان دارد چشمی   جک  ریموتی پاسدارگمنام   برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا چون نور خورشید اشعه مادون تولید می  شود   شود  هم می تواند  برکار چشمی ها خلل ایجاد  شود  ( شود  مشکل بیشتر دروقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد)  شود 

  با گذاشتن سایبان بخاطر  چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با  شود  موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده  شود   یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

سوالات متداول شما

 

پاسخ سوالات متداول شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات متدوال خود را از طریق تماس تلفنی مستقیم با مشاوران ما در میان بگذارید

 

1-آیا  جک پارکینگ   پاسدارگمنام در زمان قطع برق هم کار می کنند؟

 در صورت اتصال دستگاه به باطری و یا UPS بسته به توان آنها  جک پارکینگ   پاسدارگمنام باز و بسته می شود و در غیر این صورت به صورت دستی باز می شود.

 

2-اگرجک پارکینگ   پاسدارگمنام در محل پر رفت و آمد مثلا در کنار پیاده رو نصب گردند، برای اینکه جک  مورد نظر مدام باز و بسته نشود چکار باید کرد؟

از چشم های هوشمند با قدرت تشخیص حرکت افراد به سمت جک و یابه سمت طرفین استفاده می شود یا از سیستم جدیدتری که در کف ورودی این نوع تکنولوژی نصب می شود با نصب سنسور وزن در صورت ورود افراد جک باز می شود.

 

3-آیا مینا جک شعب در شهرستان ها هم دارد

بلی نماینده فروش و خدمات.

 

4-آیا خدمات ۲۴ ساعته ارائه میگردد (خارج از ساعت اداری)؟

در صورت تشخیص نیاز بلی. زیرا مشتریان ما ادارات بیمارستان ها و اماکن عمومی هم میباشد

 

5-شما معمولا چند روزه خدمات  درخواستی را نصب و راه اندازی می کنید؟

در صورت عقد قرارداد و فوریت کار (دو روز کاری)

 

6-آیا سیستم های شما قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان و یا مدیریت ساختمان را دارا می باشد؟

بلی ،در تمام اپراتور هایجک پارکینگ   پاسدارگمنام مجموعه مینا جک این امکان وجود دارد

 

7-آیا می توان بسته به نیاز ، عرض بازشوی  جک پارکینگ   پاسدارگمنام نصب شده را تنظیم کرد؟

بلی توسط کادر سرویس مینا جک انجام می پذیرد.

 

8-جک های اتوماتیک   پاسدارگمنام حداکثر و حداقل در چه دمایی کار می کنند؟

˚۳۰درجه سانتیگراد تا˚ ۶۰+ درجه سانتیگراد

 

9-شما چگونه  جک پارکینگ   پاسدارگمنام نصب شده را گارانتی می کنید؟

1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

 

10-قیمت قطعات پس از دوره گارانتی به چه صورت می باشد؟

متناسب با مدل  جک پارکینگ پاسدارگمنام پاسدارگمنام، برای مثال قیمت موتور و کنترل باکس (گرانترین قطعات) از 200 هزار تومان تا 1800.000 هزار تومان می باشد.

 

11-آیا گارانتی شما بی قیدو شرط هم دارد؟

در 1 سال اول درصورت رعایت شرایط گارانتی بلی.

 

12-سرو صدای  جک پارکینگ   پاسدارگمنام هنگام عملکرد به چه صورت است؟

بسیار نرم و بی صدا با استفاده از موتورهای بدون زغال ٬ با توجه به نوع طراحی و نوع جنس ریل و غلطک ها.

 

13-از نظر امنیتی استفاده از اینگونه جکهای به چه صورت خواهد بود؟

تا حد بسیار زیادی در برابر فشار دست مقاومت نموده و در صورت وجود مانع و یا افراد ناتوان و یا سالخورده و کودکان٬ در روی فریم ها چشمی های مخصوصی تعبیه شده است که از برخورد ناگهانی جلوگیری می نماید.

 

14-مقاومت شیشه ها در برابر ضربه چگونه است؟

شیشه ها ۱۰ میل سکوریت که معمول ترین شیشه ها در زمینه  جک پارکینگ   پاسدارگمنام می باشدو در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشند.

 

15-آیامجموعه شما یک واحد تولیدی می باشد ؟

بله.ما می توانیم نیازهای  سفارشی شما راهم پاسخگو باشیم. ما به شما تعداد زیادی از محصولات را برای راه حل های استاندارد پیشنهاد می دهیم. مانندمواردی که ای که روی سراشیبی ها استفاده شده اند و یاارتفاع  ۱۰متری دارند و یا آنهای  که متصل به سقف و زمین هستند.

 

16-انواع جک پارکینگ پاسدارگمنام از نظر نحوه کار کدامند؟

 جک پارکینگ پاسدارگمنام پنوماتیک، هیدرولیک، الکترو موتوری

 

 جک پارکینگ پاسدارگمنام پنو ماتیک : فشار گاز، فشار باد

 

 جک پارکینگ پاسدارگمنام هیدرولیک : فشار مایعات ، فشار روغنی

 

 جک پارکینگ پاسدارگمنام الکترومکانیک : چرخ دنده ، گیر بکس

 

17-از چه نوع  جک پارکینگ  پاسدارگمنام ای در منازل می توان استفاده کرد؟

دولنگه، کشوئی،  زیر سطحی، رولاپ ( جک پارکینگ  ) ، زیر سقفی ( سکشنال )

 

18-اساس عملکرد انواع  جک پارکینگ  پاسدارگمنام چیست؟

 

دولنگه : تغییر طول بازو

 

کشویی : نیروی کششی

 

زیر سطحی : نیروی چرخشی وارد برمحور جک

 

رولاپ : نیروی چرخشی وارد از بالا

 

زیر سقفی : نیروی کششی و چرخشی وارد بر جک

 

19- جک پارکینگ  پاسدارگمنام از چه بخش هایی ساخته شده است؟

مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی از قبیل جک ، مرکز کنترل (تابلوی فرمان) ، چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز ، بازوها و موتور ، فلاشر، میکرو سوئیچ، ریموت کنترل ( کنترل از راه دور) ، قفل برقی پاسدارگمنام ، پایه ها، قفل مکانیکی

 

20-مرکز کنترل  جک پارکینگ   پاسدارگمنام چیست؟

جعبه ای که نقش تابلوی فرمان را دارد و فرمان لازم برای باز و بسته کردن جک از طریق شاسی های متصل به آن و یا سیستم فرمان رادیویی که قسمت گیرنده رادیویی در داخل این یونیت قرار گرفته و با استفاده از یک تراشه ی الکترونیکی بنام ( میکرو پر سسور یا ریز پردازنده ) کار کنترل جک را بر عهده دارد و فرمان لازم را به موتورهای الکتریکی می دهد .

 

21-کدام قسمت ها مولد نیروی حرکتی در  جک پارکینگ   پاسدارگمنام می باشند؟

موتور، بازو و جک

22-نقش چشمی در جک پارکینگ   پاسدارگمنام چیست؟

چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمز که به ترتیب با حروف ( تی ایکس) یا (آر ایکس) مشخص می شوند برای تشخیص موقعیت خود  جک پارکینگ   پاسدارگمنام یا تشخیص ورود یا خروج اشخاص یا به عبارت دقیق تر برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن جک استفاده می شود.

23-میکرو سوئیچ در سیستم  جک پارکینگ   پاسدارگمنام چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن  جک پارکینگ   پاسدارگمنام توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی  جک پارکینگ   پاسدارگمنام آگاه می سازد.

 

24-کاربرد و اهمیت قفل برقی پاسدارگمنام  و مکانیکی در جک پارکینگ   پاسدارگمنام چیست؟

با توجه به اینکه این نوع جک ها معمولا از لحاظ حفاظتی و حراستی حائز اهمیت هستند برای قفل نمودن آنها در برخی از شرایط از قفل برقی پاسدارگمنام  و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود.

25-مراحل راه اندازی  جک پارکینگ   پاسدارگمنام کدام است؟

۱نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم

۲تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم

۳تنظیم یا به اصطلاح ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت جک

۴تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن جک ۵- تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

در صورتی که سوالات متداول خود را در نمونه سوالات متدوال بالا یافت ننمودید لطفا از طریق شماره همراه 09124372935 و یا از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ما سوالات متدوال خود را با ما اشتراک بگذارید

 

 

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس