تعمیر جک پارکینگ در اتوبان محلاتی

40 در صد تخفیف مشاوره رایگان=09124372935- بیواسطه مهندس گودرزی شبانه روزی با فاکتور شرکتی  مجرب کلیه خدمات با یک سال ضمانت.تعمیر جک پارکینگ در اتوبان محلاتی. تعمیرجک پارکینگ شیشه ای محدوده اتوبان محلاتی. تعمیرجک پارکینگ منطقه اتوبان محلاتی. تعمیرجک پارکینگ شیشه ای منطقه اتوبان محلاتی.تعمیر جک پارکینگ  . تعمیرجک پارکینگ شیشه ای.

تعمیر  جک پارکینگ شرکت.تعمیر جک پارکینگ ادارات.تعمیر جک پارکینگ شرکت در اتوبان محلاتی.تعمیر  جک پارکینگ ادارات در اتوبان محلاتی.تعمیر جک پارکینگ با نرخ اتحادیه .تعمیر  جک پارکینگ شیشه ای در اتوبان محلاتی.

فروش و نصب  جک پارکینگ در اتوبان محلاتی.فروش و نصب  جک پارکینگ منزل.تعمیر  جک پارکینگ شیشه ای منزل

تعمیر جک پارکینگ در اتوبان محلاتی

.تعمیرات   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه ای.09124372935- مهندس گودرزی شرکت با تجربه 25 سال با سابقه درخشان  برانجام پروژه های   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  مشاوره،فروش با اجرای انواع   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  جک پارکینگ ،  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه ای،  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  پارکینگی

  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  صنعتی جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  . جک پارکینگ   ریموتی  تولید کننده تخصصی جک های  ریموتی  با سابقه ای درخشان  برصنعت جک های  ریموتی .   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

تعمیر   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  پارکینگ،( جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه ای. نصب   جک  ریموتی اتوبان محلاتی تعمیر  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی اتوبان محلاتی تعمیر جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  اتوبان محلاتی تعمیر جک پارکینگ اتوبان محلاتی

چه خدمات تعمیر جک ریموتی اتوبان محلاتی   انجام می دهند؟

تعمیر   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه ای اتوبان محلاتی

تعمیر  موتور جک پارکینگ اتوبان محلاتی

تعمیر   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  پارکینگ اتوبان محلاتی

آموزش تعمیر   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه ای

آموزش تعمیر  موتور جک  جک پارکینگ.

تعمیر جک پارکینگ  در اتوبان محلاتی

تعمیر   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی

آموزش تعمیر ریموت جک پارکینگ وتعمیر جک پارکینگ اتوبان محلاتی

  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  یکی از انواع جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  می‌باشد.  شود  نوع جک به صورت الکتریکی  تمام کامل با بسته می‌شودبا دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

مینا جک

     مینا جک در سال 1376 در صنعت سیستم های حفاظتی وجک پارکینگ   اتوبان محلاتی فعالیت خود را آغاز نمود؛  در اول دهه 80 رفته رفته این مجموعه تلاش به تامین قطعات اولیه این حوزه شغلی پرداخت و با جذب تعمیرکاران و آموزشهای تخصصی به آن ها توانست در عرصه جک پارکینگ   اتوبان محلاتی

سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند،یکی از فعالیت های مهم ما در صنعت جک پارکینگ   اتوبان محلاتی

خدمات نوین به مشتریان است چرا که  به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متععدی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است.

با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی دراستان تهران نمود و در حال حاضر بزگترین شعب تعمیرات جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  در کشور می باشد.

این مجموعه متشکل شده از 4 قسمت است که:

1- بخش تامین قطعات

2-بخش توزیع و نصب

3- بخش تعمیرات

4- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

این گروه فنی مهندسی با 20 سال تجربه با شناخت کامل در زمینه نصب و تعمییرات جک پارکینگ   اتوبان محلاتی دوربین مدار بسته و آیفون تصویری و سیستم حفاظتی و جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  با کادر مجرب و حضور مستمر و قیمت مناسب با بهترین کیفیت محصو لات خود توا نسته تا امروز رضایت کلیه مشتریهای خود را دریافت کند

همچنین توانسته نمایندگی و پخش محصو لات آالمانی و ایتالیایی اصل را منحصر به خود داشته باشد و با کلیه شرکت ها همکاری داشته باشد کلیه قطعات و محصولات ارائه شده توسط ما اصلی بوده و دارای تضمین و فاکتور فروش می باشد.

چند نوع   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  داریم؟

  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  پارکنیگی

  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه‌ای

انواع جک پارکینگی چیست؟

هیدرولیکی

پنوماتیک

گیربکسی

نمیتوان گفت کدام مدل از جک های پارکینگی مناسب تر است چون متناسب با مکان مورد نظربا ویژگی ولی جک میتوان از ولی نوع جک استفاده کرد.تعمیر   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  به نوعی جک گفته می شود  شود   با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نوربا یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور  تمام کامل با بسته می شوند. جک های  ریموتی  هوشمند جایگزین جک های سنتی قدیمی شده اند  شود

موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعتبا راحتی کار استفاد کنندگان شده است.

   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  امروزه کاملا جایگاهی بخاطر  خود  برصنعت ساختمان پیدا کرده است با به میزان بسیار زیادی از  شود  نوع جک ها استفاده می شود.

تعمیر جک پارکینگ دراتوبان محلاتی

از   جک  ریموتی اتوبان محلاتی   برساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتیبا کارخانجات با … استفاده می شود زیرا  شود  جک ها آرامش با امنیت با آسایش را بخاطر  مصرف کنندگان به ارمغان می آورند.

جک های  ریموتی  همچنین  برمیزان مصرف انرژی بسیاروقتی ثیر گذار هستند با می توانند میزان مصرف انرژی راوقتی  حد بسیار زیادی کاهش دهند. شود  جک ها قابلیت حرکت  برراستای محور طولی با عرضی (افقیبا عمودی) را دارند،

مینا جک تعمیرکار جک پارکینگ   اتوبان محلاتی وجک پارکینگ  درنظرداردباردیگر خدمتی نوین به  همکاران وهمراهان همیشگی خود جهت تنظیم کیفیت بازار و کاهش هزینه های مشتریان عزیز نماید این خدمت در راستای اهداف والای انسانی و انتشار تجربیات این مجموعه از دیرباز تا کنون است لذا ازعلاقه مندان متعد و متخصص جهت تکمیل واحد های فنی خوددعوت به عمل می آورد

این مجموعه با عنایت به لطف ایزدمنان از سال1376توانسته با همکاری با برترین نیروهای  فنی، بهترین خروجی های آموزش را جهت خدمت گذاری به همشریان گرامی وارد بازار کار کند.

انواع   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  چیست؟

1-  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شیشه ای

2-  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  پارکینگ

3-  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  جک پارکینگ

4-  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  سکشنال

5-  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  کشویی

6-  جک  ریموتی اتوبان محلاتی  ریلی

قسمت های تشکیل دهنده   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  چیست؟

وقتی بلوی فرمان یا مرکز کنترل:مرکز کنترل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  یکی از اصلی ترین بخش های   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  به حساب می آید، مرکز کنترل جعبه ای است  شود    برآن وقتی مدار فرمان قرار می گیرد  شود

 کار کنترل  تمام کامل با بسته کردن جک را بر عهده دارد.  شود  کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیویی با شاسی های متصل به آنبا از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می  شود .

مولد   جک  ریموتی اتوبان محلاتی : شود  قسمت شامل موتور   جک  ریموتی اتوبان محلاتی ،  موتور جک با  تمام کامل وها،  شود   وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.

میکرو سویچ

فلاشرها

چشمی

چشمی بخاطر  تعیین موقعیت  تمام کامل  یا بسته بودن جکبا کنترل تردد افرادبا اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن جک بکار می روند.

ریموت جک  برواقع بخاطر  کنترل از راه دور جک استفاده می شود  شود   به وسیله آن می توان جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  را  تمام کامل  یا بسته نمود.

پایه جک پارکینگ  اتوبان محلاتی

قفل برقی اتوبان محلاتی

قفل مکانیکی

نصب   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

با استفاده از نیرو های مجرب با متخصص خود طی سال ها کاربا فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها  برزمینه نصب جک های هوشمند  ریموتی  می باشد. نصب انواع جک اتومات یکی از اصلی ترین تخصص های ما  برزمینه جک های  ریموتی  می باشد.نصب   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

سئوالات رایج جک پارکینگ  برقیاتوبان محلاتی

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  چیست؟

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  یکی از انواعجک پارکینگ   اتوبان محلاتی می باشد که بصورت عمودی بالا و پایین می رود و دارای نامهای متداول دیگری  نیز می باشد از جمله: جک پارکینگ  هوشمند – جک پارکینگ  اتوماتیک   اتوبان محلاتی – جک جک پارکینگ .

جک پارکینگ  های برقی اتوبان محلاتی  ده ها سال است به عنوان جایگزین مناسبی برای جک پارکینگ  های دستی و قدیمی وارد بازار شده اند. این نوع جک پارکینگ  ها همانطور که از نامشان پیداست توسط موتور و با نیروی برق کار می کنند.

تعمیرات   جک  ریموتی   اتوبان محلاتی. مرکز تخصصی تعمیرات  موتور جک  پارکینگ اتوبان محلاتی. تعمیرات با سرویسکاری   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  . خدمات تعمیر  موتور جک  پارکینگ اتوبان محلاتی

 

ویژگی ها و مزایای جک پارکینگ  های برقی اتوبان محلاتی  در مقایسه با جک پارکینگ  های قدیمی چیست؟

رول جک پارکینگ  های برقی اتوبان محلاتی  با استفاده از ریموت به سهولت بالا و پایین می رود و نیازی به باز و بسته کردن دستی و استفاده از نیروی انسانی نمی باشد.

در مواقع قطع برق می توان از UPS یا از ابزار تعبیه شده در پک موتور به راحتی برای باز و بسته کردن جک پارکینگ  استفاده نمود.

این نوع جک پارکینگ  ها به دلیل برقی اتوبان محلاتی  بودن فاقد آلودگی صوتی هستند.

با توجه به برخورداری از استحکام بیشتر نسبت به جک پارکینگ  های قدیمی، دارای ایمنی بالاتر و دوام بیشتری هستند.

به دلیل پوشش کامل سطح دهنه، آلودگی های جوی چون گرد و غبار از بیرون نفوذ نمی کنند.

کمتر نیاز به بازبینی و سرویس پیدا می کنند.

نیاز به هیچ نوع روغن کاری ندارند و از این جهت باعث آلودگی محیط نمی شوند.

قابل شستشو هستند.

در همه شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده هستند.

دارای نمایی زیبا با رنگها و طرح های متنوع هستند و لذا از جذابیتها و مزایای تبلیغاتی برخوردار می باشند.

(موارد فوق مزایای مشترک جک پارکینگ های برقی اتوبان محلاتی  در مقایسه با جک پارکینگ  های قدیمی هستند. لازم به ذکر است که جک پارکینگ  های برقی اتوبان محلاتی  فولادی، در مقایسه با انواع دیگر جک پارکینگ  های برقی اتوبان محلاتی  از مزایای بیشتری برخوردارند.)

تفاوت تیغه های معمولی و پانچ دار فولادی چیست؟

ضخامت تیغه های فولادی معمولی ۰٫۸ میلیمتر و ضخامت تیغه های فولادی پانچ دار ۱٫۴ میلیمتر است. با نصب تیغه های پانچ دار بر زیبایی کار افزوده می شود و امکان نور پردازی و اجرای سلیقه های چشم نواز فراهم می شود.

تفاوت قیمت جک پارکینگ  فولادی با جک پارکینگ  آلومینیومی چیست؟

تفاوت جک پارکینگ  های فولادی و آلومینیومی صرفا در نوع تیغه و ریل است، لذا اختلاف قیمت آنها نیز مربوط به تفاوت قیمت میان تیغه و ریل فولادی با تیغه و ریل آلومینیومی است.

تیغه های فولادی گرانتر از تیغه های آلومینیومی هستند اما باتوجه به اینکه کار تولید و مونتاژ تیغه ها توسط خود ما انجام می شود و همچنین مستقیما با مصرف کننده در ارتباط هستیم لذا قیمت نهایی یک پروژه جک پارکینگ  فولادی در مقایسه با جک پارکینگ  آلومینیومی با همان ابعاد، تقریبا یکسان تمام می شود.

تفاوت موتورهای توبلار و ساید و سانترال چیست؟

موتورهای ساید (موتورهای نیمه صنعتی) همانطور که از نام آنها نیز پیداست در بیرون از شفت نصب می شوند. اما موتورهای توبلار در داخل شفت مستقر می شوند و لذا پس از اتمام عملیات نصب، دیده نمی شوند.

با توجه به اینکه موتورهای ساید بر خلاف موتورهای توبلار، بعد از نصب در دید و در دسترس هستند لذا برای حفاظت از آنها در برابر سارقین و جلوگیری از آسیب در برابر شرایط آب و هوایی و…، نیاز است که یک کاور فلزی دور موتور نصب شود.

قدرت موتورهای ساید، بالاتر از قدرت موتورهای توبلار است. در میان موتورهای ساید موجود در بازار، مدل های 200 Kg وKg 800 بیشتر از مدل های دیگر، خریداری می شوند. در میان موتورهای توبلار نیز مدل 180N نیوتن بیشر از مدل های دیگر مصرف می شود.

موتورهای ساید به دلیل آنکه در بیرون شفت هستند فشار کمتری را متحمل می شوند لذا  دوام و عمر مفید بیشتری در مقایسه با موتورهای توبلار دارا هستند.

موتورهای ساید گرانتر از موتورهای توبلار هستند.

با توجه به چند تفاوت فوق الذکر، نصب موتورهای توبلار برای پنجره ها، بالکن ها، پارکینگهای کم تردد و پروژه هایی با ابعاد کمتر از 9 متر مربع مناسب می باشد. اما برای ابعاد بزرگتر از 9 متر مربع مانند جک سوله ها و همچنین برای اماکن پر تردد موتورهای ساید مناسب تر هستند.

عملیات تعویض و تعمیر موتورهای ساید با توجه به اینکه بیرون از شف قرار دارند راحت تر است.

پک موتورهای ساید کامل می باشد ولی پک موتورهای توبلار فاقد چهار قطعه: صفحه پلیت، اندی کپ، رسیور و یاتاقان می باشد. لذا این قعطات باید مستقلا خریداری شوند.

موتورهای سانترال: این موتورها در وسط شفت نصب می شوند. نصب مشکل تر، حفاظت سخت تر و هزینه نگه داری بالاتر از جمله مهمترین عواملی هستند که باعث شده امروزه کمتر از این نوع موتورها استفاده شود.

علت صدای غیر متعارف و گیر کردن رل جک پارکینگ  در هنگام بالا و پایین رفتن چیست؟

چفت نبودن نرگی و مادگی تیغه ها (غضروفها – عصایی) که سه علت عمده دارد: تنظیم نبودن دستگاه خم (نورد) هنگام خم کردن تیغه ها – عدم مونتاژ اصولی – نفوذ اشیاء اضافی در داخل غضروفها.

نا مرغوب بودن تیغه ها.

شاغول نبودن آهن کشی و در نتیجه شاغول نبودن ریل ها.

تراز نبودن صفحه پلیت چپ و راست.

نامرغوب بودن موتور و متعلقات.

سئوالات رایج جک پارکینگ اتوبان محلاتی

 سئوالات رایج جک پارکینگ  اتوبان محلاتی     =   09124372935

 سئوالات رایج جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  09124372935

مراحل چک کردن مرحله به مرحله با پیدا کردن مشکل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  چیست؟

بخاطر  رفع مشکل جک های ریموتی،  برابتدا باید به شکل مرحله به مرحله قسمت های مختلفبا اجزای آن را با دقت چک کنید وقتی  بتوانید قسمتی  شود   با مشکل مواجه شده است را بیابید.

 ۱ریموت کنترل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

از ابتدایی ترین موارد  بررفع مشکل جک های ریموتی، چک کردن ریموت کنترل است.  برابتدا نیاز است  شود   کیت چراغ ریموت چک شود. توجه کنید  شود   اگر ریموت   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  خراب باشد، چراغ آن کم رنگ تر از همیشه خواهد شدبا یا اصلا روشن نمی شود.

 بر شود  صورت یا ریموت جک معیوب شده استبا یا با گذشت زمان باتری آن ضعیف شده  شود   با تعویض باتری ریموت، مشکل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شما حل خواهد شد.

 

۲دستگاه مرکزی با فیوز   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

اگر ریموت دستگاه سالم بود، گوش خود را به دستگاه مرکزی جک نزدیک کنید. زمانی  شود   دکمه ای از ریموت را لمس کنید، صدای رله دستگاه مرکزی شنیده می شود با  شود  امر بیانگر آن است  شود   هم ریموت فرمان صا برمی  شود با هم فیوز جک سالم است. همچنین سلامت  شود  دو قسمت نشان می دهد  شود   دستگاه مرکزی نیز سالم است.

گروه فنی مهندسی مینا جک با25 سال تجربه و با کادری مجرب و حضور مستمر

نمایندگی محصولات ایتالیایی و آلمانی،فروش اقساطی  جک پارکینگ اتوبان محلاتی اتوبان محلاتی،تامین وتهیه کننده قطعات اصلی و تضمین آن  ، جک پارکینگ اتوبان محلاتی شیشه ای (فروشگاهی) باشیشه وفرم دورآن بانصب فقط ۳۵۰۰  تومان

تعمییرات تخصصی انواع جک ریلی و دو لنگه و شیشه ای اتوماتیک   اتوبان محلاتی باکیفیت بالا و نازلترین قیمت حتی تعطیلات،تمام نقاط تهران،جوشکاری و ریلاژ جک نصب دوربین مداربسته  ۲مگا پیکسل فقط ۳۰۰ تومان

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  زومر sommer

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  پروتکو proteco

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  نایس nice

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  کوچی cucci

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  فادینی fadini

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  کامه came

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  لایف LIFE

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  لیفتمستر LIFTMASTER

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  بنینکا BENINCA

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  محک mahak

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  فک faac

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  ویتو V2

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  سها SOHA

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  جی بی دی GIBIDI

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  بتا BETA

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  سوپر جک جک

برقی ولوو VOLVO

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  بی اف تی BFT

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  تا او TAU

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  دیا DEA

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  زومر sommer

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  پروتکو proteco

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  فادینی fadini

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  نایس nice

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  کوچی cucci

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  کامه came

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  لایف LIFE

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  لیفتمستر LIFTMASTER

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  بنینکا BENINCA

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  دیا DEA

 

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  محک mahak

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  فک faac

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  تا او TAU

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  ولوو VOLVO

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  سها SOHA

 

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  جی بی GIBIDI

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  بتا BETA

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  بی اف تی BFT

جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  ویتو V2

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی نایس nice

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی پروتکو proteco

 

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی زومر sommer

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی فادینی fadini

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی کامه came

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی کوچی cucci

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی فک faac

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی لایف LIFE

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی لیفتمستر LIFTMASTER

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی دیا DEA

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی ویتو V2

 

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی تا او TAU

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی بنینکا BENINCA

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی سوپر جک

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی سها SOHA

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی ولوو VOLVO

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی بتا BETA

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی بی اف تی BFT

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی استوانه ای

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی منحنی گردون

  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی جی بی دی GIBIDI

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

جک آرام بند سیزا cisa

آرام بند کینگ king

آرام بند دورما dorma

جک آرام بند ریوبی ryobi

آرامبند ان اچ ان nhn

جک آرام بند سیزا cisa

قفل برقی اتوبان محلاتی  یوتاب utab

قفل برقی اتوبان محلاتی  کاویان kivian

آرامبند ان اچ ان nhn

قفل برقی اتوبان محلاتی  سیزا cisa

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  ساید اس دی سی SDC

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  ساید ارال URAL (اورال)

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  ساید بارزانته Barzante

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  ساید کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  ساید تیونی Tiuny

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار ای سی ام ACM

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار ارال URAL

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  تیوبلار هافمن Hofman

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار دویا DOOYA

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار بارزانته Barzante

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار اسمارت Smart

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  توبولار توربو Turbo

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  سانترال کب CAB

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  سانترال ای سی ام ACM

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  سانترال کوییکو QUIKO

  موتور جک پارکینگ    اتوبان محلاتی  سانترال ارال URAL

یراق الات جک پارکینگ  برقیاتوبان محلاتی

 جک پارکینگ   اتوبان محلاتی کشویی  sliding

 جک پارکینگ   اتوبان محلاتی تلسکوپی

 جک پارکینگ   اتوبان محلاتی لولایی یا  swing

 جک پارکینگ   اتوبان محلاتی نیم دایره یا  curved

 جک پارکینگ   اتوبان محلاتی تمام گرد  Revolving

 جک پارکینگ   اتوبان محلاتی تاشو یا  folding

بی اف تی ، فک ، پروتکو، زومر، لایف ، نایس ، ام هوس ، سرایی ، لیفت مستر، وی تو، یوروتک ، کینگ ، تیتان ، یوروماتیک ، بتا

BFT ،FAAC،PROTECO،SOMMER،LIFE،NICE،SERAI ،MHOUSE،LIFTMASTER،V2،SOMMER،EUROTECH،BE TA

اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نشد،  برابتدا فیوز را چک کنیدبا اگر آن هم سالم بود، ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن است  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.  بر شود  زمان می توانید با استفاده از سایت  از تعمیرکار زبده بخاطر  حضور  برمحل درخواست کنید.

۳–  موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

باید توجه داشته باشید  شود   اگر  موتور جک  های  تمام کامل ویی ایراد داشته باشد،   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  شما نه  تمام کامل  می شودبا نه بسته خواهد شد؛ اما اگر چشمی ها مشکل داشته باشند جک  تمام کامل  می شود

اما هنگام بسته شدن با مشکل مواجه شده با معمولا بسته نمی شود. اگر جک به طور کامل  تمام کامل  نشد، مشکل از  موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  است.  برهنگام رفع مشکل جک های ریموتی باید به دقت  شود  موارد را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با مشکل خرابی  موتور جک  مواجه شدید دو روش بخاطر  رفع مشکل  موتور جک  جک وجود دارد. اولین راهکار تعمیر  موتور جک  استبا اگر  موتور جک  جک قابل تعمیر نباشد با به طور کلی معیوب شده باشد نیاز است  شود

  موتور جک  ها را تعویض کنید. تعویض  موتور جک  کار دشواربا سختی است با  تمام کامل  هم پیشنهاد می کنیم تعویض  موتور جک  را به عهده کارشناس حرفه ای بسپارید.

۴چشمی یا فتوسل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

 برصورتی  شود   تمامی موارد ذکر شده  برهنگام رفع مشکل جک های ریموتی چک شدبا همگی سالم بودندبا   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  هنگام بسته شدن با مشکل مواجه می شدبا یا بسته نمی شد، ایراد از چشمی آن است.  شود  امکان وجود دارد  شود   ارتباط چشمی ها با دستگاه مرکزی به ولی دلیلی قطع شدهبا نمی گذارد جک بسته شود.

 برمواقعی  شود   اطمینان پیدا کردید  شود   مشکل از چشمی های   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  است  برابتدا از صاف بودنبا تراز بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سپس دقت داشته باشید  شود   چشمی ها کاملا تمیز باشند؛ زیرا ولی مانعی  شود   مانع رسیدن اشعه مادون قرمز به گیرنده شود اختلال ایجاد خواهد کرد.

سرویسجک پارکینگ   اتوبان محلاتی جک پارکینگی و شیشه ای مینا جک 09124372935

تعمیرجک ریموت تعمیر جک پارکینگ  اتوبان محلاتی  تعمیرات در هر مرحله قطعات دستگاه تست می شودتا مشکلی وجود نداشته باشد

همچنین قطعات جک اتوماتیک   اتوبان محلاتی بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم تاییدیه مشتری به آن فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.بی اف تی BFT ، فک FAAC

پروتکو Proteco ، زومر Sommer جک یورو ماتیک، بنینکا Beninca ، نایس Nice ، وی تو V2 ، کوچی Cucci جک برقی اتوبان محلاتی  ام هوس، لایف Life ، فادینی Fadini ، یوتاب Utab ، اپراتور بتا Beta و…مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاریجک پارکینگ اتوبان محلاتی اتوبان محلاتی

جک پارکینگی لازم بذکر است که دراین قسمت تعمیرات  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی توسط متخصصین این شرکت باتوانایی علمی بالا جهت تعمیرات کلیه قطعات جک پارکینگ   اتوبان محلاتی شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل و ماردونی ، ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها

بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها و .

 بربرخی مواقع  شود  امکان وجود دارد  شود   چشمی   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  یا ریموتی  برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا از آن جایی  شود   نور خورشید هم اشعه مادون ایجاد می  شود  می تواند  برکار چشمی جک نیز اختلال ایجاد  شود .  شود  مشکل بیشتر درفصل وقتی تابستان  شود   نور خورشید شدیدتر است رخ می دهدبا مشکلاتی را ایجاد می  شود .

توجه داشته باشید  شود   چشمی ها را  برمعرض نور خورشید قرار ندهید. با گذاشتن سایه بان بخاطر  چشمی های جک ریموتی می توانید از بروز  شود  مشکل نیز جلوگیری کنید. توجه داشته باشید  شود   اگر با  شود  موارد نیز مشکل جک شما حل نشد چشمی های شما معیوب شدهبا نیاز است  شود   آن ها را تعمیر یا تعویض کنید.اجزاء   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

خرابی های رایج  موتور جک    جک  ریموتی اتوبان محلاتی  چیست؟

  جک  ریموتی اتوبان محلاتی ی  شود   از آن استفاده می نماید به ولی علتی یا  تمام کامل  نشود یا بعد از  تمام کامل  شدن دیگر بسته نشود!  بر شود  حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد  بر شود  مقاله قصد داریم علل خرابی های احتمالی   جک  ریموتی اتوبان محلاتی  را شرح دهیموقتی   برصورتی  شود   با  شود  مشکل مواجه شدید بدانید با چه ابزاربا وسایلی می توانید  برصدد رفع آن باشیدبا چه نیروی کاری نیاز دارید.

مراحل چک کردن مرحله به مرحلهبا پیدا کردن مشکل  موتور جک    جک  ریموتی اتوبان محلاتی

ریموت کنترل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

  1. باید کیفت چراغ ریموت چک شود ( برصورت خرابی ریموت جک ریموتی اتوبان محلاتی  چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود).  بر شود  صورت یا ریموت معیوب شده یا  شود   شود   به مرور زمان باطری آن تمام شدهبا نیاز به تعویض دارد.

دستگاه مرکزی با فیوز   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

  1. وقتی ریموت را چک کردیدبا سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کردهبا وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شودبا شود عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صاجکا هم فیوز سالم هستندبا دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است
  2.  

 

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم  شود   اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد  شود   نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

 موتور جک   تمام کامل ویی   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

 

  1. حالا اگر ایراد از موتور جک های  تمام کامل ویی باشد جک نه  تمام کامل  می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد جک  تمام کامل  می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر جک  تمام کامل  هم نشد (ولی دولنگه) مشکل از داخل  موتور جک   تمام کامل ویی می باشد.
  2.  اگر حالتی پیش آمد  شود   متوجه شدید  موتور جک  جک خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.

چشمی یا فتوسل   جک  ریموتی اتوبان محلاتی

 

  1. تمام مراحل بالا چک شدهبا از بدون ایراد بودن آنها شود  مطمئن شدیدبا   جک  ریموتی اتوبان محلاتی   تمام کامل  می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد  شود   ارتباط آن ها قطع شدهبا نمی گذارد جک بسته شود.
  2.   برمواقعی  شود   ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن ولیدوبا تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا ولی مانعی  شود   سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می  شود

 

  بربعضی موارد هم امکان دارد چشمی   جک  ریموتی اتوبان محلاتی   برمکانی قرار گرفته باشد  شود   نور خورشید به آن وقتی بدبا چون نور خورشید اشعه مادون تولید می  شود   شود  هم می تواند  برکار چشمی ها خلل ایجاد  شود  ( شود  مشکل بیشتر دروقتی بستان  شود   نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد)  شود 

  با گذاشتن سایبان بخاطر  چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با  شود  موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده  شود   یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

سوالات متداول شما

 

پاسخ سوالات متداول شما احتمالا در متن پایین موجود است، در غیر این‌صورت می‌توانید سوالات متدوال خود را از طریق تماس تلفنی مستقیم با مشاوران ما در میان بگذارید

 

1-آیا  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی در زمان قطع برق هم کار می کنند؟

 در صورت اتصال دستگاه به باطری و یا UPS بسته به توان آنها  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی باز و بسته می شود و در غیر این صورت به صورت دستی باز می شود.

 

2-اگرجک پارکینگ   اتوبان محلاتی در محل پر رفت و آمد مثلا در کنار پیاده رو نصب گردند، برای اینکه جک  مورد نظر مدام باز و بسته نشود چکار باید کرد؟

از چشم های هوشمند با قدرت تشخیص حرکت افراد به سمت جک و یابه سمت طرفین استفاده می شود یا از سیستم جدیدتری که در کف ورودی این نوع تکنولوژی نصب می شود با نصب سنسور وزن در صورت ورود افراد جک باز می شود.

 

3-آیا مینا جک شعب در شهرستان ها هم دارد

بلی نماینده فروش و خدمات.

 

4-آیا خدمات ۲۴ ساعته ارائه میگردد (خارج از ساعت اداری)؟

در صورت تشخیص نیاز بلی. زیرا مشتریان ما ادارات بیمارستان ها و اماکن عمومی هم میباشد

 

5-شما معمولا چند روزه خدمات  درخواستی را نصب و راه اندازی می کنید؟

در صورت عقد قرارداد و فوریت کار (دو روز کاری)

 

6-آیا سیستم های شما قابلیت اتصال به دستگاه های کارت خوان و یا مدیریت ساختمان را دارا می باشد؟

بلی ،در تمام اپراتور هایجک پارکینگ   اتوبان محلاتی مجموعه مینا جک این امکان وجود دارد

 

7-آیا می توان بسته به نیاز ، عرض بازشوی  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی نصب شده را تنظیم کرد؟

بلی توسط کادر سرویس مینا جک انجام می پذیرد.

 

8-جک های اتوماتیک   اتوبان محلاتی حداکثر و حداقل در چه دمایی کار می کنند؟

˚۳۰درجه سانتیگراد تا˚ ۶۰+ درجه سانتیگراد

 

9-شما چگونه  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی نصب شده را گارانتی می کنید؟

1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

 

10-قیمت قطعات پس از دوره گارانتی به چه صورت می باشد؟

متناسب با مدل  جک پارکینگ اتوبان محلاتی اتوبان محلاتی، برای مثال قیمت موتور و کنترل باکس (گرانترین قطعات) از 200 هزار تومان تا 1800.000 هزار تومان می باشد.

 

11-آیا گارانتی شما بی قیدو شرط هم دارد؟

در 1 سال اول درصورت رعایت شرایط گارانتی بلی.

 

12-سرو صدای  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی هنگام عملکرد به چه صورت است؟

بسیار نرم و بی صدا با استفاده از موتورهای بدون زغال ٬ با توجه به نوع طراحی و نوع جنس ریل و غلطک ها.

 

13-از نظر امنیتی استفاده از اینگونه جکهای به چه صورت خواهد بود؟

تا حد بسیار زیادی در برابر فشار دست مقاومت نموده و در صورت وجود مانع و یا افراد ناتوان و یا سالخورده و کودکان٬ در روی فریم ها چشمی های مخصوصی تعبیه شده است که از برخورد ناگهانی جلوگیری می نماید.

 

14-مقاومت شیشه ها در برابر ضربه چگونه است؟

شیشه ها ۱۰ میل سکوریت که معمول ترین شیشه ها در زمینه  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی می باشدو در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشند.

 

15-آیامجموعه شما یک واحد تولیدی می باشد ؟

بله.ما می توانیم نیازهای  سفارشی شما راهم پاسخگو باشیم. ما به شما تعداد زیادی از محصولات را برای راه حل های استاندارد پیشنهاد می دهیم. مانندمواردی که ای که روی سراشیبی ها استفاده شده اند و یاارتفاع  ۱۰متری دارند و یا آنهای  که متصل به سقف و زمین هستند.

 

16-انواع جک پارکینگ اتوبان محلاتی از نظر نحوه کار کدامند؟

 جک پارکینگ اتوبان محلاتی پنوماتیک، هیدرولیک، الکترو موتوری

 

 جک پارکینگ اتوبان محلاتی پنو ماتیک : فشار گاز، فشار باد

 

 جک پارکینگ اتوبان محلاتی هیدرولیک : فشار مایعات ، فشار روغنی

 

 جک پارکینگ اتوبان محلاتی الکترومکانیک : چرخ دنده ، گیر بکس

 

17-از چه نوع  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی ای در منازل می توان استفاده کرد؟

دولنگه، کشوئی،  زیر سطحی، رولاپ ( جک پارکینگ  ) ، زیر سقفی ( سکشنال )

 

18-اساس عملکرد انواع  جک پارکینگ  اتوبان محلاتی چیست؟

 

دولنگه : تغییر طول بازو

 

کشویی : نیروی کششی

 

زیر سطحی : نیروی چرخشی وارد برمحور جک

 

رولاپ : نیروی چرخشی وارد از بالا

 

زیر سقفی : نیروی کششی و چرخشی وارد بر جک

 

19- جک پارکینگ  اتوبان محلاتی از چه بخش هایی ساخته شده است؟

مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی از قبیل جک ، مرکز کنترل (تابلوی فرمان) ، چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز ، بازوها و موتور ، فلاشر، میکرو سوئیچ، ریموت کنترل ( کنترل از راه دور) ، قفل برقی اتوبان محلاتی ، پایه ها، قفل مکانیکی

 

20-مرکز کنترل  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی چیست؟

جعبه ای که نقش تابلوی فرمان را دارد و فرمان لازم برای باز و بسته کردن جک از طریق شاسی های متصل به آن و یا سیستم فرمان رادیویی که قسمت گیرنده رادیویی در داخل این یونیت قرار گرفته و با استفاده از یک تراشه ی الکترونیکی بنام ( میکرو پر سسور یا ریز پردازنده ) کار کنترل جک را بر عهده دارد و فرمان لازم را به موتورهای الکتریکی می دهد .

 

21-کدام قسمت ها مولد نیروی حرکتی در  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی می باشند؟

موتور، بازو و جک

22-نقش چشمی در جک پارکینگ   اتوبان محلاتی چیست؟

چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمز که به ترتیب با حروف ( تی ایکس) یا (آر ایکس) مشخص می شوند برای تشخیص موقعیت خود  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی یا تشخیص ورود یا خروج اشخاص یا به عبارت دقیق تر برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن جک استفاده می شود.

23-میکرو سوئیچ در سیستم  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی آگاه می سازد.

 

24-کاربرد و اهمیت قفل برقی اتوبان محلاتی  و مکانیکی در جک پارکینگ   اتوبان محلاتی چیست؟

با توجه به اینکه این نوع جک ها معمولا از لحاظ حفاظتی و حراستی حائز اهمیت هستند برای قفل نمودن آنها در برخی از شرایط از قفل برقی اتوبان محلاتی  و در شرایط دیگر از قفل مکانیکی یا کلونی استفاده می شود.

25-مراحل راه اندازی  جک پارکینگ   اتوبان محلاتی کدام است؟

۱نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم

۲تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم

۳تنظیم یا به اصطلاح ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت جک

۴تست پله به پله ی مراحل باز و بسته شدن جک ۵- تنظیم میکرو پروسسور روی حالت عملکرد مطلوب

در صورتی که سوالات متداول خود را در نمونه سوالات متدوال بالا یافت ننمودید لطفا از طریق شماره همراه 09124372935 و یا از طریق یکی از شبکه های اجتماعی ما سوالات متدوال خود را با ما اشتراک بگذارید

 

 

فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
Call Now Buttonتماس