بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ نصب درب پارکینگ و چگونه آرام کردن یک درب پارکینگ پر سر و صدا

نصب درب پارکینگ پر سر و صدا می تواند یک اختلال جدی باشد،

به ویژه اگر کسی در بالای یا کنار پارکینگ خواب باشد. تا زمانی که درب باز و بسته شود، معمولا ساده است که صدا را کاهش دهید.

بهترین راه برای بی صدا کردن درب پارکینگ

آچار نصب درب پارکینگ را تکان دهید

با یک آچار سوکت یا آچار قابل تنظیم، تمام آجیل را در درب و پیگیری کنید. شما میخواهید همه چیز را باهم تطبیق دهید، اما نترسید.

غلطک نصب درب پارکینگ را جایگزین کنید

برای غلطک های نصب درب پارکینگ قدیمی فلزات غالبا غلط زیادی ایجاد می کنند که صدا  درب فلزی را بالا و پایین می کنند.

اگر به وضوح می توانید نصب درب پارکینگ را به عنوان منبع سر و صدا و یا اگر غلطک ها فقط به نظر می رسد پوشیده شده، آنها را جایگزین کنید.

نصب درب پارکینگ: یک درب پارکینگ معمولی پنج بخش نیاز به دوازده غلتک دارد. استفاده از نایلون را به جای غلطک های فلزی در نظر بگیرید، زیرا آنها ساکت تر هستند و لازم نیست به طور منظم روان شوند.

نصب درب پارکینگ:  آنها همچنین هزینه تقریبا 200برای مجموعه ای کامل از غلطک های نایلون در مقایسه با500 برای فلز هزینه می کنند.

نصب درب پارکینگ :غلطک های استاندارد دارای یک غلتک 2 اینچ و یک ساقه 4 اینچ هستند، اما قبل از خرید جایگزین، شما را اندازه می گیرند.غلطک ها را در یک زمان جایگزین کنید. کل کار نباید بیش از یک ساعت طول بکشد.

احتیاط نصب درب پارکینگ: درهای پارکینگ از دو نوع مختلف از مکانیسم های دو لنگه و ریلی استفاده کنید تا آسانتر شوند. ریل  در بالای مسیرهای بالا در هر دو طرف واقع شده اند.

نصب درب پارکینگ: اسپرینگ اسپرینگ به هدر به طور مستقیم در بالای درب بسته می شود. اگر شما دارای پیچشی ذرب هستید، سعی نکنید غلتک ها را در پایه پایین جایگزین کنید .

 نصب درب پارکینگ از آنجا که آنها همیشه تحت فشار هستند، دستکاری با پایه های پایینی می تواند باعث آسیب جدی شود. این یک شغل فقط برای یک حرفه ای است

نصب درب پارکینگ :لولاها را عوض کنید

نصب درب پارکینگ با گذشت زمان، سوراخ در لولایی که ساقه غلتک را در بر می گیرد، می تواند فرسوده شود. بازرسی هر یک از لولاها  در درب ریلی باید انجام شود

0/5 (0 نظر)
فهرست
error: شماره تماس مهندس گودرزی : 09124372935
تماس