انواع درب کرکره ای

انواع درب کرکره غلتکی پارکینگ

آخرین به روز رسانی 14 سپتامبر 2018 ·09124372935 نوشته شده توسط ehsangodarzi

کرکره غلتکی نصب درب کرکره ای


نصب درب کرکره ای: پارکینگ بخش بسیار مورد استفاده در خانه است، برای ذخیره سازی ماشین های خود، ایجاد یک کارگاه، و برای ذخیره سازی همه چیز از تجهیزات ورزشی به دکوراسیون کریسمس. به همین دلیل است که شما نیاز به یک درب گاراژ بزرگ –
نصب درب کرکره ای: برای اطمینان از اینکه شما می توانید به راحتی به گاراژ دسترسی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که اموال شما امن است. یک گزینه عالی و محبوب درب گاراژ کرکره غلتک است.
 نصب درب کرکره ای: انواع درب کرکره ای در اینجا برخی از گزینه های موجود برای شما در دسترس هستند اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا اگر آماده باشید تا از درب خارج شوید، با متخصص گاراژ محلی یا درب غلتکی خود تماس بگیرید.
کرکره برقی درب پارکینگ دستکاری شده
کرکره برقی درب پارکینگ یکی از فولاد های پوشانده شده است و رول بالا و پایین برای دسترسی به پارکینگ. اگر آن را به صورت دستی مدیریت کنید،
نصب درب کرکره ای: به سادگی از یک کلید برای قفل کردن یا باز کردن آن استفاده کنید و آن را بالا ببرید یا با استفاده از دسته باز شده آن را بکشید.
نصب درب کرکره ای: این گزینه عالی است اگر شما در بودجه هستند و آنها تعمیر و نگهداری فوق العاده کم است.
همه شما باید انجام دهید این است که گه گاه چک کنید و تمیز کنید و درب ها باید سال ها و سال ها ادامه داشته باشد.
درب کرکره غلتکی
درب پارکینگ به طور خودکار عمل می شود
جایگزینی برای شاتر رول دستی، اتوماتیک است.
 این به طور کلی با اتصال یک موتور کوچک که کنترل عمل درب را انجام می دهد.
موتور با یک کنترل از راه دور ساده که کد شده است،نصب درب کرکره ای
نصب درب کرکره ای: تنها با استفاده از شاتر / پارکینگ خود باز می شود. این کد همچنین به این معنی است که شخص دیگری با کنترل از راه دور درب گاراژ نمی تواند به راحتی کنار بیاید و درب شما را باز کند، بنابراین لازم نیست نگران امنیت باشید.
 نصب درب کرکره ای:انواع درب کرکره ای یک ویژگی ایمنی اضافی برای کرکره غلتکی درب اتوماتیک گاراژ یک سیستم ایمنی است که از یک پرتو الکترونیکی که از عرض درب استفاده می کند استفاده می کند.
 نصب درب کرکره ای :انواع درب کرکره ای اگر چیزی را که درب بسته است، عبور می دهد، پرتو درب را به عقب بر می گرداند تا دوباره باز شود، به طوری که درب بر بچه ها، حیوانات خانگی، دوچرخه و یا هر چیز دیگری که ممکن است در راه باشد، نزدیک نخواهد شد.
نصب درب کرکره ای :انواع درب کرکره ای موتورهای مورد استفاده در کرکره های کرکره ای اتوماتیک گاراژ بسیار قابل اعتماد هستند
نصب درب کرکره ای :انواع درب کرکره ای نباید بیش از حد به تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشند.
 نصب درب کرکره ای : انواع درب کرکره ای به احتمال زیاد، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که گه گاه آهنگ ها را پاک کنید و باتری ها را در راه دور تغییر دهید! کرکره های کرکره ای اتوماتیک گاراژ به علت راحتی بیشتری که دارند می توانند از آن استفاده کنند.
شما می توانید بدون نیاز به خارج شدن از ماشین، درب را باز کنید و بسته شود، به این معنی که هرگز خیس نخواهید شد.
نصب درب کرکره ای : البته، کرکره های کرکره ای درب اتوماتیک گاراژ را می توان با استفاده از یک کلید در صورت خرابی برق و یا چیزی که با درب اشتباه گرفته شده است، به طوری که هرگز بدون دسترسی به گاراژ نخواهید بود.
فهرست
Call Now Buttonتماس